شرایط نوشتن دعا,شرایط نوشتن تعویذ

قاعده ۱: زحل,مشتری,شمس,روزی هستند یعنی قوت ایشان در روز است.

زهره,قمر, شبی هستند,یعنی قوت ایشان در شب است

عطارد هم روزی است و هم شبی,تا به کدام برج باشد.

قاعده ۲:اعمال حب و دوستی در تثلیث زهره و مشتری نگاشته میشود.

 

قاعده ۳: اگر در روزی که تعویذ مینویسی و شک دارید که روز قمر در عقرب است یا نه این ذکری که در زیر مینویسم را سه بار بخوان و بر خود و روی کاغذ فوت کن.به حرمت این ذکر در این دعا نحسی نمی افتد.

قمر در عقرب

 

******************************************

خیلی از دوستان خواهش میکنند که به آنها اجازه دعانویسی بدم.عزیزان من در حال حاظر اجازه اجازه دادن را ندارم.ولی خوشبختانه میتوانم یه طور دیگه کمکتون کنم,تا دعایی که مینویسید تاثیر گذار باشد.

اما کسانی که دعا یا تعویذ برای عمل حرام مینویسند,چنان سنگینی و مشکلات در زندگیشان بوجود می آید که زندگیشان نیست و نابود میشود.و به بیراحه کشیده میشوند.

حالا خود دانی,من این آموزش ها را فقط برای نجات مردم و باز کردن مشکلات مردم مینویسم.و یا برای استادانی که برای خیر خواهی مردم تلاش میکنند.

اگر خواهی که نفس تو گیرا شود و هر دعایی که داری بکنی و بنویسی عمل کند این طلسم را در وقت تحویل آفتاب به هر برج که باشد و اگر برج سرطان و اسد باشد بهتر است بنویسد و با خود دارد.فوق العاده مجرب است.

آموزش تعویذ نویسی

http://inapply.ir/wp-content/uploads/olom.gif

۵۹نظر به “ شرایط نوشتن دعا,شرایط نوشتن تعویذ ” 

 1. باسلام استادمن سالها مشکلات زیادی باهمسرم دارم درخانه خیلی مخفی کننده همه کارهایش اززن وفرزنانش بداخلاق.خسیس ولی بیرون ازخانه برای همه بخصوص زنان…لارژ.بامحبت.تظاهر به مومن بودن درحالی که ما.زن وفرزندان می دانیم که تظاهره.و۱۰۰باب باطل سحر و۱۰۰باب محبت درخواست کردم نرسیده.خواهش می کنم خودتان ببینید برای طلسم شده ازکیف همسرم حدود۵انگشتر به اندازه دستش صورت ادم ونوشته و…وهمه سوخته وسیاه شده بودمن فقط دور انداختم نمی دونستم چه کنم وشوکه شده بودم کمکم کنید

 2. با سلام و تشکر از مطالب و بیان شیواتون.۱راهنمایی میخام در باره چگونگی پر کردن جداول.باید از سمت وجهت خاصی جداول پر بشن یاهمین که ما جداول رو درست و بی نقص همانند جداول شما پر کنیم کافیست؟خواهش میکنم خیلی ضروریه.باید بدونم.اجرتون با ابا عبدا…

 3. سلام

 4. سلاممیخواستم بدونم میشه شما این دعا رو برای من بنویسید من وارد نیستم میتزسم تهثیر نداشته باشه کسی ک دوسش دارم شهریور ۶۹ است وروزشو دقیق نمیدونم میشه این کارو برام انجام بدیددر ضمن من با اجبار خونوادم با کسی ک دسش ندارم ازدواج کردم میشه با دعا ی کاری کرد ک ازم جدا و دی/ه منو نخواد طلاقم بده خواهشه کمکم کنید

  • بهترین و ساده ترین و سریع ترین کار این است که خودتان دست به کار شوید علی علیه السلام مولای متقیان می فرمایند بزرگترین گناه ترس است خود با به گنا آلوده ننماید. موفق باشید

 5. انتظار گفته:

  استاد سلام دارم خدمتتون
  ببخشید مطلوب من اردیبهشتی هستس که طالعش میشه ثور و خاکی.اما وقتی طالعشو به دست میارم(مجموع نام طرف ونام مادر÷۱۲)عدد ۷ بدست میاد مهر(میزان بادی).وقتی هم طبیعتشو حساب می کنم(اسم مطلوب رو چهار تا چهار تا طرح کنم)عدد ۳میاد یعنی ابی..برای اینکه براش دعا بنویسم کدوم از اینا رو باید در نظر بگیرم؟؟ثور (خاکی)یا میزان(بادی) ؟؟؟؟؟

 6. و اینکه جاییی که باید اسم بنویسیم ایا باید به ابجد باشد یا حروف فارسی؟
  ایا باید در همان روز که دعا رو مینویسیم ان را در اب بیندازیم و کارهای دیگر را انجام دهیم یا در روزهای بعد هم میتوان انجام داد؟

 7. استاد اون دعای حاضر شدن فرد غایب که ۴تا بود یکی خاک یکی باد یکی اتش و یکی اب بود را میتونیم خودمونیم بنویسیم؟ اخه گفتین اینا همراه خودشون موکل دارند. برامون مشکلی بوجود نمیاد؟ من خیلی میترسم

  • با سلام دقیقا قبل از انجام دادن اسما تیجان که در ۱۰۰ باب مشکل گشا در سرّ اکبر آورده ام را صدا بزنید و اصول را رعایت نمایید

 8.  ممنون از لطفتون ولی معذرت میخوام بازم کشیدن جدولو نفهمیدم اخه طلسمایی که توفایل گذاشتین بعضیاشو کاملا افقی نوشتین بعضیاشم کاملا عمودی جدولشو چطوری بکشم ؟؟مثلا عمودیا رو یه جدول کاملا عمودی بکشم راست بیام پایین؟؟

  ۲) یعنی منظورم اینه که بعضیاش فقط سطره.ستون نداره بعضیاش برعکس فقط ستونه .سطر نداره .چجوری جدولشو بکشم؟سطریارو فقط جدول سطری بکشم ؟ستونیارم یه جدول ستونی؟؟

  ۳) ببخشید استاد به من گفتین که میتونم برای خودم دعا بنویسم.اما یه جای دیگه گفته بودین که حتما برای دعا نوشتن اجازه داشته باشیم. حالا من میتونم برای خودم بنویسم یا نه؟

  • در چه نرم افزاری

   • انتظار گفته:

    ببخشید من از نرم افزار استفاده نمیکنم .خودتون یه فایل ۱۰۰ طلسم محبت تو همین سایت گذاشته بودین هنونو دانلود کردم .طلسما توشته شده اما جدول ندارن.حالا نمیدونم همینجوری که هست بنویسم یا جدول میخواد.اگر جدول لازم هست بلد نیستم واسش جدول بکشم.

    • به چه دلیلی از نرم افزار استفاده نمیکنید ؟؟؟

     • انتظار گفته:

      استاج نرم افزار رو تهیه نکردم تا حالا.فایلی که خودتون تو سایت گذاشته بودین را دانلود کردم.چون گفته بودید از این طلسمها استفاده کنید.مشکلم فقط اینه که نمیدونم جدول طلسما رو چطوری بکشم.

     • دقیقا در قسمت جداشدن جدول بکشید یعنی هر پارت در یک سلول جدولتان قرار بگیرد

     • انتظار گفته:

      استاد طلسم میخ فقط برای همه طالع ها مشترکه؟چون باید میخها را داغ کنیم وبعد دفن کنیم .چون باید دفن بشه یعنی برای طالع خاکی هستش؟؟یا برای همه طالعها انجام این طلسم به یک روشه؟؟

     • اگر در طلسمات مشترک است قرار دارد اینطور است والله خیر توجه نمایید قبل از دعا های محبت از باطل سحر اسفتاده نمایید

 9. انتظار گفته:

  ممنون از اینکه به سؤالم جواب دادین .خواستم بپرسم میتونم چند تا از طلسم های محبت رو باهم انجام بدم ضرری نداره؟؟چون که زیادن یااینکه فقط باید یکیشو انجام بدم؟؟

  خودم میتونم واسه خودم از این طلسم ودعاهای محبت بنویسم؟؟

  سؤال بعدی اینه من همون فایلی که خودتون گذاشتین که مربوط به طلسمای محبت هستش رو دانلود کردم.طلسمارو همونطور که نوشتین افقی یا عمودی بنویسیم یا جدول میخواد اگر جدول میخواد بی زحمت بهمون یاد بدین چجوری جدول بکشیم
  از لطفتون خیلی ممنونم دعام کنید

  • بهتره یکی رو به درستی انجام بدین تا این که چند تا رو نصفه نیمه انجام بدین اصول را رعایت نمایید انشا الله مطلوب حاصل شودکافیه یه جدول به تعداد سطر و ستون ها ی تعویذ بکشید و دعا را در آن بنویسید البته در مورد سوالتان که در مورد نوشتن باشد اگر اصول را رعایت نمایید خودتان بنویسیت خیلی بهتر است و نیتتان انشا الله برا آورده می شود

   • انتظار گفته:

    ممنون از لطفتون ولی معذرت میخوام بازم کشیدن جدولو نفهمیدم اخه طلسمایی که توفایل گذاشتین بعضیاشو کاملا افقی نوشتین بعضیاشم کاملا عمودی جدولشو چطوری بکشم ؟؟مثلا عمودیا رو یه جدول کاملا عمودی براش بکشم راست بیام پایین؟؟؟

 10. باسلام خدمت شما بزرگوار.من مشکل بزرگی دارم ۶ ماه میشه که از شوهرم دورم ومشکلات زیادی بینمون پیش اومده واون راضی نیست که بیاد و من وفرزندشو ببره بااینکه در این مدت دوریمون از هم من زایمان کردم واون حتی حاضر نیست به خاطر فرزندش بیاد و منو ببره .ناگفته نمونه رابطه من وشوهرم خیلی خوب بود حاضر بود به خاطر من هر کاری بکنه انا حالا اصلا منو دوست نداره وکارمون به طلاق کشیده.چند جا کتاب باز کردم گفتن دعا گیر شدین .کاری از دستم بر نمیاد راستش حتی هزینه اینکه بخوام بدم کسی برام دعایی بنویسه رو ندارم.ازتون خواهش میکنم برای رضای خدا هم که شده بهم کمک کنید دعایی بنوسیم برگردم سر خونه زندگیم .ازتون ممنون میشم

  • از همه کاربرا درخواست دارم قبل از نوشتن سوالاتشان در این قسمت سوال و جوابهای دیگر کار بران را مطالعه نمایند چرا که خیلی ها مشکلاتشان شبیه هم است شما هم خودتان هم شوهرتان طلسم شده اید بهتر است ابتدا برای همه اعضای خانواده تان از ۱۰۰ باب باطل سحر استفاده نمایید و بعد از آن برای شوهرتان و خودتان از دعا های محبت استفاده نمایید انشاالله مطلوب حاصل شود . نماز اول وقت و نماز حاجات را فراموش نکنید ما هم برایتان دعا می کنیم که مشکلتان حل شود .موفق باشید

 11. باسلام خدمت استادبزرگوارجناب آقای آذرمنش این سئوالات راقبلا پست ازاین که جواب داده نشده تصورم براین است که دریافت نشده ممنونم پاسخ فرمایید

  ۱-چگونه می توان خانه رااستعلام کردکه طلسم شده ی
  ۲- استعلام سحرو جادو افراد از چه روشهای محاسبه می شود ؟
  ۳- درحساب کردن طالع افراد چه فرقی بین ابجد صغیر با بجد کبیر است ؟اکثراًتوصیه شما درسایت ابجد صغیر است .

 12. سلام ببخشید دعای محبتی که گذاشته بودید نوشتم وخودم با زعفران وگلاب خوردم چند روزه تاثیر میزاره بر طرف مقابل ؟

 13. سلام
  در کتاب معتبری از طلسمات که نمیتونم اسمشو بگم چیزی درباره ی اینکه هیچ کسی نمیتونه برای خودش دعا بنویسه ننوشته بود
  بلکه اکثرا بعنوان مثال نوشته
  برای احضار مطلوب باید چنین بنویسی
  کلا طوری که انگار خودت برای خودت باید بنویسی
  راهنماییم کنید ممنون

  • اگر تمام آموزشهای موجود در نرم افزار های ۱۰۰ باب و توضیحات را به درستی مطالعه نمایید خودتان بنویسید به امید الله مطلوب حاصل می شود( بس که شیطان ادم روی هست به هر دستی نشاید داد دست ) موفق باشید

 14. بنام خدای مهربان

  باسلام خدمت استادبزرگوار
  سوال ۱: فردی که طلسم شده و خودش هم اطلاع ازآن ندارد (دخترم) من چگونه وچطور می توانم برای او ابطال طلسم بنویسم .لطفا راهنمائی فرمایید .
  سوال ۲:وقتی گفته می شود «این اسماء رادرورقه ای سفید به مشک ، زعفران و گلاب نوشته » منظورمحلولی از این سه ماده است یا یکی ازاینها باشد کفایت می کند ؟
  سوال ۳: شکل گیری طالع افراد مربوط بهزمان انعقادنطفه درجنین است یا روز تولد ؟ چون هرچه حساب طالع باابجد نموده ام استثنائاً تولد و طالع یکی است مثلاً متولد (جوزا طالع اسد) – (متولد سرطان طالع عقرب ) ( یا ثور- میزان ) (جوزا – سنبله )
  ( حمل – جدی ) والا اخر …

  • تا ۲ روز دیگر می توانید از مجموعه ۱۰۰ باب باطل السحر استفاده نمایید ۲ ترکیب هر ۳ و سوال ۳ این که مربوط به چه زمانی است نیاز به اندکی محاسبه است که اگر اصرار دارید بدانید باید اندکی وقت دهید تا برسی شود تا جواب مناسب ارائه شود . موفق باشید

 15. بنام خدای دانا وتوانا

  سوال ۱: فردی که طلسم شده و خودش هم اطلاع ازآن ندارد (دخترم) من چگونه وچطور می توانم برای او ابطال طلسم بنویسم .لطفا راهنمائی فرمایید .
  سوال ۲:وقتی گفته می شود «این اسماء رادرورقه ای سفید به مشک ، زعفران و گلاب نوشته » منظورمحلولی از این سه ماده است یا یکی ازاینها باشد کفایت می کند ؟
  سوال ۳: شکل گیری طالع افراد مربوط بهزمان انعقادنطفه درجنین است یا روز تولد ؟ چون هرچه حساب طالع باابجد نموده ام استثنائاً تولد و طالع یکی است مثلاً متولد (جوزا طالع اسد) – (متولد سرطان طالع عقرب ) ( یا ثور- میزان ) (جوزا – سنبله )
  ( حمل – جدی ) والا اخر …

 16. سلام , استاد عزیز من بخاطر رفتن کسی که عاشق او بوده ام , فاجعه بزرگی در زندگی و کار و روح و روانم به وجود اومده , آیا شما می تونید کمکم کنید , هزینه هم هرچقد باشه مشکلی ندارم

  • شرمندم خوب الان دنیا به پایان رسیده ایا برای طرف مقابلتونم دنیا به پایان رسیده و براش فاجعه رخ داده ؟؟؟؟

 17. باسلام خدمت استاد گرامی
  سوال ۱ : آیا طالع افراد همیشه باماه تولدشان بکی است.
  سوال ۲ :نحوۀ انجام عمل بخورات چگونه است لطفاًتوضیح فرمایید.
  سوال : زمانی که کسی را دراین علوم نمی شناسیم ونسبت به استادبودنش اطلاع نداریم ازکی وچه کسی اجازه نوشتن تعویذ کنیم ؟

  • ۱-خیر ۲-در توضیحات کاملا روشن است ۳- بیشتر تعویذاتی که در نرم افزارها گنجاده می شود نیاز به استاد ندارند و فقط کافیست که طبق توضیحات و آموزش استفاده شود .هم برای خود و هم برای دیگران

 18. با سلام و ممنون از توضیحاتتون . استاد بزرگوار ایا مادر برای فرزندش میتواند دعا بنویسد؟

 19. سلام من می خوام دعای محبت واسه خودم بنویسم اگه واسه خودم تاثیر نداره میتونم به دوستم بگم و اون برام بنویسه؟

 20. سلام شما گفتید هیچ دعا نویسی نمیتونه واسه خودش دعا بنویسه برای پدر مادر یا عمه چطور میشه نوشت

 21. احتمالا شما از هر شخص دیگری بهتر می دانید که آموزش هایی که می دهید یادگیری شان نیازمند به حضور در کنار یک استاد خداشناسِ خداترس می باشد. و اگر خدای نکرده کسی در اجرای یکی از این دعاها دچار اشتباه شود شما مسئول خواهید بود. نمی دانم منظور شما از این کار چیست. در هر صورت امیدوارم تنها دعاهایی را آموزش دهید که در قرآن کریم وجود دارد.

 22. سلام استاد من ایمیل زدم جواب ندادید لطفا بگوئید چه کار کنم همسرم برگرده وبرای همیشه با من بماند ابروم در خطر است من عاشق همسرم هستم بدون دلیل منو ترک کرده اون هم منو دوست داشت چند تا از کارها را انجام دادم فعلا که جواب نداده از ایشان اصلا خبری ندارم شما را به خدا کمکم کنید

 23. من یه فرد عادی هستم و میدونم اجازه ندارم برای خودم تعویذ نویسی کنم حالا با توجه به توضیحاتتون اگر ۲ تا دعایی که در این تاپیک نوشتم انجام دهم خودم میتونم واسه خودم دعا بنویسم

 24. یعنی پسری که قبلا دوستم داشنه ولی الان نه من از دعا استفاده کنم برام مشکل به وجود میاد؟مثل طلسم میخ یا دعایی که باید دفن،آتش ،باد؛آب بود ؟

نظر دهید

وب سایت: