دعای احضار محبت,دعای محبت و احضار

این دعای احضار محبت که در سایت قرار میدهم چندین بار خودم تجربه کردم و معجره آن را دیدم. قصدم این  نبود که آن را در سایت قرار دهم.به اصرار خیلی از شما دوستان مجبور شدم.

فقط خواهشی که دارم آن را در راه  حرام استفاده نکنید چرا که من اجاره آن را به کسانی که در راه حرام استفاده میکنند را نمیدهم.این عملیات را فقط و فقط برای تمام زن و شوهر هایی که همسرشان آنها را ترک کردند قرار میدهم تا مشکل خانوادگی شان حل شود.ان شا الله

هر که خواهد که همسر او مفتون و فریفته او گردد,هفت میخ آهنی که به اندازه یک انگشت باشد گرفته بر هر یک یکمرتبه سوره یاسین بقصد مودت خوانده دم کند( فوت کند) و بگوید( سوختم دل و جان فلان بن فلانرا) بجای آن اسم مطلوب و مادر او را بگوید و میخها را در دیگدان نهد و بزیرش آتش افروزد و وقتیکه میخها گرم شدند مطلوبش دیوانه وار بیقرار گشته حاضر آید.

توضیحات:۱-منظور از دیگدان یعنی میخ ها را  روی اجاق گاز قرار دهید  یا ظرفی در اجاق گاز روی آتش قرار داده و میخ ها را داخل آن ظرف قرار دهید

۲- روز های انجام این عملیات از اول تا ۱۵ ماه های قمری می باشد

۳-سعی کنید در ساعات طرف مقابلتان را حساب کنید و در همان ساعات انجام دهید

۴-در روزهای نحس این کار را انجام ندهید.

۵-خواهشا برای این عملیات برام تماس نگیرید.اگه سوالی بود فقط در همین پست برام میل بزنید

۶-در هنگان این عملیات حتما وضو بگیرید

۷-دهنتان را در هنگان گرم کردن میخ ها شیرین کنید

۸- در هنگام شروع عملیات موکلان آن روز را صدا بزنید

http://inapply.ir/wp-content/uploads/olom.gif

۹۱نظر به “ دعای احضار محبت,دعای محبت و احضار ” 

 1. سلام خوبین؟ببخشید در محاسبه طالع دونفر… اسم مادر، اسمی که صدا میزنن درسته یا با اسم شناسنامه ای باید محاسبه بشه درسته؟

 2. استاد من پیش یه نفر رفته بودم اون دعا روی نخ ها میخوند وبه هم گره میزد دعای زبان بند ومحبت رو اون داد ولی برعکس شد علتش چی میتونه باشه؟بعد اون اتفاق من باطل نامه گفتم بخونه حالا دوهفته میگذره چقدر طول میکشه باطل بشه؟ممکنه چون در ساعات مناسب ننوشته برعکس جواب داده باشه؟

 3. سلام استاد خسته نباشید…من یه مشکلی دارم کمکم کنین…من قبل اومدن خواستگارها دعای زبانبند ودعای محبت نوشتم و دادم بهشون ولی بعد رفتنشون برعکس نه تنها حرف زیاد شد بلکه پسر وخانواده اش از من روبرگردوندند…میگن این دعاها باعث شده وبرعکس عمل کرده از کجا بفهمم برعکس جواب داده>؟

  • اگر درست و کاملا طبق توضیحات عمل کرده باشید چنین احتمالی ممکن نیست و این را هم بدانید شاید آنها هم همچون شما فکر کرده باشند و دشمنی داشته باشید. اگر نیتتان خالص باشد به مطلوبتان نزدیک می شوید. موفق باشید.

 4. سلام و عرص شرمندگی
  میشه طالع و ساعت مهدی نام مادر معصومه را به من بگین ممنون از لطف شما

 5. سلام استاد من با کسی ازدواج مدت دار ۲۰ ساله انجام دادم بسیار همدیگر رو دوست داریم اما جدیدن خیلی کم به دیدنم میاد و حتی زنگ نمی زنه چند بار هم گفتم که اگر نمخوایی ادامه ندیم ولی قبول نکرد. ماه پیش از طریق اینترنت مبلغ زیادی برای دعا دادم اثر نکرد و حتی خودم اینقد دعا و قرآن خوندم که دیگه دارم نا امید میشم لطفا کمکم کنید اسم همسر م مهدی و نام مادرش معصومه و اسم مادر من فاطمه است ترو خدا بهم بگید که روزی چه ساعتی و نام موکلان رو هم بلد نیستم یعنی میترسم اشتباه کنم ترو خدا کمکم کنید

  • شما طبق آموزش و توضیحات مجموعه نرم افزار ۱۰۰ باب محبت پیش بروید به امید الله مطلوبتان حاصل می شود البته در رابطه شما اصرار فاصله را بیشتر می کند بس اصرار(یعنی تکرار در تمنا) بی مورد نورزید

 6. سلام دوست عزیز…
  من وهمسرم هفت ساله که ازدواج کردیم,والانم یه پسر داریم.من پیمانکار ساختمان سازی داشتم,که به علت مشکلاتی دستم یمقدار خالی شد.و همسرم بدون دلیل با پسر کوچکمون ترک منزل کرده واز من شکایت قانونی برای جدایی کرده.
  من وهمسرم بسیار علاقه شدیدی بهم داریم,ولی به علت دوری ,ایشون نسبت به من سرد شده.
  خواستم ازتون خواهش کنم که اگر قادر به کمک من هستید تو حل مشکل وبرگشت همسرم, ممنونتون میشم.
  و از هرگونه تشکر رو از شما دریغ نمیکنم و اطمینان داشته باشید به نحو احسن لطف شمارو جبران میکنم.
  منتظر جواب شما هستم.

  • با سلام بهترین پیشنهاد من به شما استفاده عاقلانه از مشاوره های خانواده می باشد تا آهسته آهسته مشکلتان حل شود اگر از نظر قانونی مشکلی ندارید مشاوره فاصله بینتان را از بین می برد و اگر هم می خواهید از تعویذات محبت استفاده نمایید می توانید از مجموعه نرم افزار ۱۰۰ باب محبت استفاده نمایید. و رد آینده نزدیک نیز از مجموعه نر افزار ۱۰۰ باب کار گشا نیز می تواندی استفاده نمایید.موفق باشید.

 7. سلام چند ماه پیش نامزد کردم مامانم چون راضی نبود پیش چندتادعانویس رفت و اونا میگفتن ستاره شما باهم جفت نیست واز وقتی که دعانوشتن نامزدی ما بهم خورد و فهمید مامانم دعانوشته نامزدم کینه گرفته و حاضر به برگشتن نیست چیکار کنم که خودش پشیمون برگرده؟ رابطش هم باخانوادم خوب بشه؟

  • با سلام همواره از رک بودنم شرمندم. دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است شیشه بشکسته را پیوند کردن مشکل است . البته جای شکر داره که شما میدونید اقرار دارید که به چه دلیل ای فاصله به وجود اومده حالا هم کمی شهامت داشته باشد هم خودتون هم مادرتون ازش معذرت خواهدی کندید البته این رو بدونید انسان قادر به تغییر همه چیز در این جهان هستی هست و فقط کافیه که بخواد همین و بس و برای استفاده از تعویذات محبت هم میتواندی از مجموعه نرمافزار ۱۰۰ باب محبت استفاده کنید البته توجه فرایید که بخش آموزش را به درستی مطالعه نمایید . نماز اول وقت را هرگز فراموش نکنید که خداوند پنهان کنندهی همه ی عیب هاست . موفق باشید

 8. سلام میشه خواهش کنم کمکم کنین …من چه ساعتی وچه روزی باید این دعا رو انجام بدم تا اثر بزاره خودم متولد اسفندم طرفم اردیبهشت ..میشه برام ایمیل کنین وکمکم کنین

  • با سلام شما باید دقیقا طبق آموزش و توضیحات ادعیه که در مجموعه نرم افزار ۱۰۰ باب محبت آمده است عمل کنید بدون هیچ گونه تغییری.

 9. ببخشید استاد ک ۱خورده غلط نوشتم شرمندم…..توروخدا زودتر جواب منو بدین راه حلی بهم نشون بدین /…….من دشمن زیاد دارم به خودشم گفته بودم ولی الان ۶روزه که نه زنگ میزنه نه جواب تماسامو میده فقط رد تماس….به من گفته که خیلی بی لیاقتم….استاد خیلی دوسش دارم و اونم خیلی دوسم داشت…میشه زودتر جواب من رو بدین توروخداااااااااااا….دارم دیییوووونه میشمممممم خدایااااااااااااااا….دعا هم میخونم ولی ناامیدم خیلیییی

 10. با سلام خدمت استاد گامی من ۶روزه ک دوست پسرم ازم خبری نمیگیره و ازم سرد شده ووپشت سرم حرف دراوردن نمیدونم چی گفتن خیلی دوسم داشت ۲سال با هم بودیم نه ج اس منو میده ن زنگ چیکار کنم من تورو خدا راهنماییم کنیین خیلی ناراحتم خیلی

  • با سلام توجه داشته باید گاهی وقتها با اسرار زیادی فاصله بین شما زیاد می شود اندکی به او فرصت بدهید از شما فاصله بگیرد تای جای خالی شما را درک کند و مطمعن باشید که خودش باز می گردد با تماس و پیام های پشت سر هم بیشتر اورا تشویق به فاصله می کنید این را تجربه ثابت می کند و برای ایجام مهر و الفت بینتان می توایند از ادعیه موجود در مجموعه نرم افزار ۱۰۰ باب محبت استفاده نمایید . از تجربه دوستان خوبتان استفاده نماییدو هرگز عجول نباشید و در مواقع ناراحتی و عصبانید تصمیم نگیرید .موفق باشید .

 11. سلام دختری ۳۱ساله هستم و از همکارم که خیلی پسر خوبیه خوشم میاد اونم احساس میکنم همین حس و داره میخواستم یه راهی نشونم بدید اگر میشه با هم ازدواج کنیم

  • با سلام توجه فرمایید که در درجه اول باید از طرف مقابلتان شناخت کامل را داشته باشید تا در رابطه تان دچار مشکل و پشیمانی نشوید و از تجربه اطرافیان بخوص خانواده استفاده نمایید به عنوان نصیحت میگویم تربیت یعنی خویش را ساختن بعد از آن بر دیگران پرداختن مسئله شما مسئله یک عمر زندگیست پس شتاب نکنید و در صورت تمایل میتوانید مجموعه ۱۰۰ باب محبت را تهیه نمایید و در بخش جفت بودن ستاره اول از جفت بودن ستارتان مطمئن شوید و در بخش بعد از آموزش طالع تعویذات مناسب را استفاده کنید. طهارت و نماز سر وقت را فراموش نکنید. موفق باشید.

 12. ریحانه گفته:

  سلام .ببخشید من پسری رو دوست دارم که پارسال از دست دادمش .خیلی دعا میکنم برگرده میخاستم بپرسم اگه با نیت ازدواج با اون دعای محبت انجام بدم گناه نداره/؟.و اینکه توی ماه محرم میشه دعای محبت نوشت؟

  • بر خلاف خیلی از اساتیدها که ذکر کردند در ماه حرام دعا نوشتن درست نیست و اثر ندارد.و من این حرفو قبول ندارم. در ماه حرام میشود دعا نوشت.به خصوص دعای محبت که اصلا ایرادی ندارد.

 13. سلام استاد چند بار پیام دادم اس ام اس هم زدم ممنون از اینکه جوابم و ندادین

 14. سلام،همسرم نسبت به من خیلی سرد شده اصلا تمایلی به هبستری بامن رو نداره میگه از همه این کارها بدم میاد بعدش هم میگه ازت متنفرم تا جایی که دادخواست طلاق هم داده تو رو خدا یه کاری برام بکنید باتشکر از شما

  • عزیز من با این تعریفی که شما کردید.به احتمال قوی خانوم شما رو نسبت به خودتون بستند.این کار ممکنه از طرف دشمنان شما باشه.شما به دعای محبت نیاز ندارین.یه دعای باطل سحر قوی باید برای خودتون و همسرتون بگیرین.

 15. سلام استاد
  استاد گفتید نام خودم و نام مادرم + نام طرف و نام مادرطرف رو به حروف ابجد جمع و نتیجه رو تقسیم بر ۵ کنم اگر ۱ ۳ ۵ باشد ستاره جفت می شه و اگر ۲ یا ۴ شد جفت نمی شه من این کار رو کردم ۴ شد یعنی این که من دیگه باید ازش دل بکنم؟ من حتی ستاره مادر و پدر خودم هم حساب کردم عدد باقی مانده ۲ بود ولی دارند زندگی می کنند. بیشتر راهنماییم کنید لطفا. با تشکر

  • ببین خانم.در طول تجربیات کاریم.اکثر موارد که چه عرض کنم.بیشتر موارد زمانی که ستاره ها جفت نبودن .با هم مشکل داشتند.بوده زمانی که ستاره دو نفر رو حساب کردم جفت نبوده ولی داشتن زندگی میکردن و خیلی هم عاشق هم بودن.اما این خیلی انگشت شمار بوده.هیچ چیزی توی دنیا نشد نداره.اگه ستارتون جفت نیست.قانون نشده که حتما جداشین.احتیاط اینه که مواظب باشی.یه خورده بیشتر تحقیقات کن.بیشتر بشناس طرفتو.کمی صبر داشته باش.همه جوانبو ببر زیر ذره بین

 16. محبوبه گفته:

  سلام استاد براتون ایمیل گذاشتم تو رو خدا جوابم رو بدین من تا حالا نزدیک دو میلیون خرج کردم ولی موفق نشدم بعد از خدا امیدم به شماست.

 17. با سلام
  من زنی هستم ۲۹ ساله که یک فرزند دارم.همسرم مدتی با خانم دیگری هست. من اول به روم نمی آوردم ولی تحملم تمام شد با قهر به خانه پدرم آمدم دو ماهه اینجام ولی متاسفانه حتی یک تماس هم نداشته من شدیدا نیاز به کمکتان دارم.
  این دعا ها رو هم خواندم ولی از بعضی چیزها سر در نیاوردم.مثلا موکل و…
  من از شما عاجزانه تقاضای کمک دارم.لطفا کمکم کنید.تماس یا ایمیل که من راهنمایی بگیرم.
  با تشکر

 18. آیا این دعا بعد از ١۵ ماه قمری اثر ندارد ؟!

 19. salam ostad chera javabe mano nemidid?

 20. سلام استاد خانمها در زمان قایدگی میتونن این کارو انجام بدن؟

 21. سلام استاد میشه بخونیم فوت کنیم بعد در ساعتی دیگه رو آتیش گذاشته و خاک کنیم

 22. سلام استاد
  من برای نامزدم که یهو ترکم کرده و رفته میتونم اینکارو انجام بدم
  ایراد نداره؟

 23. سلام میشه میخ هارو در گلدان خاک کنیم

 24. می بخشید اینکه نوشتید بعد از هر بار خواندن سوره مبارکه یس روی میخ فوت بشه و بگه سوختم دل و جان فلان بن فلان را ، این رو باید به زبان فارسی که نوشاید بگیم؟گفتار عربی نداره؟با همین فارسی کار ساز هست؟
  با تشکر

  • بله باید به زبان فارسی گفت.اگر ترک هستید میتوانید ترکی بگید.اگر لر هستی لری بگید.خلاصه با زبان مادری بگویید.

 25. خسته نباشید استاد راستش من هم از اون جدول ساعات روز چیزی سر درنمیارم با عرض پوزش فراوان میدونم سرتون خیلی شلوغه .طالع طرفمو حساب کردم (دی)(جدی) شد میشه بهم بگین چه روزایی میتونم این عمل میخ ها رو انجام بدم؟راستی براتون میل فرستادم میشه جواب بدین؟

 26. با سلام نمئ شود میخ ها را در جای پاک نگه داریم تا در صورت لزوم مجددا گرم کنیم با تشکر

 27. معذرت میخوام بله ایمیلم رو چک کردم.ولی راستش رو جرات نمیکنم اینکارو بکنم.اگه شوهرم بفهمه…. یا این که میترسم نمیشه تو ایمیلم راهنماییم کنید

 28. سلام استاد ارجمند خسته نباشید طالع نامزدم ۵ در اومد اما پنجشبه قمر در عقرب میشه منظور از پنج پنجشنبه هست یا ماه قمری ؟

 29. با سلام و عرض ارادت
  بنده تازه با سایت شما آشنا شده ام و مشکلی برایم پیش آمده،تقاضای کمک دارم
  مدتی پیش با شخصی قرارازدواج گذاشتم و در این مدت به طور تصادفی با یک دعا نویس آشنا شدم او به طالع ما نگاه کرده و دعایی برایم نوشته و دقیقاً این جمله را به من گفت”شما را به همدیگر چسباندم حلالت باد” اما متاسفانه درست ازهمان موقع رفته رفته رفتار شخص مورد علاقه ام با من سرد شده و دو ماه طول نکشید که کلاً از ازدواج با بنده منصرف شده و رابطه اش را با من قطع کرد و دلیل قانع کننده ای هم نگفت! بی زحمت شما بفرمایید که:
  ۱ دلیل این اتفاق چیست؟
  ۲ با توجه به حرفهای متفاوت چند دعانویس دیگر که بنده دراین مدت به آنها مراجعه کرده ام _یکی گفت من متولد لحظه اوج ستاره نحس هستم دومی گفت ستاره ما باهم جور نیست و سومی گفته که بخت من بسته است و.._ اگر امکان دارد شما خودتان نگاه کنند که ستاره ما باهم جفت هست یا نه؟چرا که اصلا نمی توانم به جوابی که خودم با محاسبه به دست می آورم مطمئن شوم
  ما هر دو سی ساله بوده اسم بنده پروین و مادرم گل آیه هست و اسم طرف مقابلم در شناسنامه شکور و اسم غیر رسمی اش بایرام و نام مادرش گلناز می باشد
  تقاضا میکنم این لطف را در حق من بکنید چون واقعا کلافه و سردرگمم و نمی دانم چکار کنم. با تشکر

  • عزیز برادر ,پس برای چه بخش آموزشی را قرار دادم.چرا فکر میکنی اشتباه حساب میکنی .جمع اسم خود و مادر خود و اسم خانم و مادرش را به حروف ابجد کبیر حساب و تقسیم بر ۵ کن.اگر ۱ و ۳ و ۵ شد ستاره جفت است.اگر ۲ و ۴ شد جفت نیست

 30. مهرداد گفته:

  با سلام
  برای این عمل باید ساعت سعد باشد یا فرقی ندارد ؟
  و اینکه باید سایر شرایط دعا مثل روبه قبله بودن و غیره را نیز رعایت کرد ؟
  چه مدت میخها باید روی اتش باشد ؟

  • در ساعات سعد و رو به خانه طرف مطلوبتان باشد.اگر تا ۱ ساعت باشد خیلی کارساز است.و در این مدت فقط به مطلوبتان فکر کنید که پیشتان میآید

 31. باسلام و خسته نباشید خدمت شماآقای آذر منش من هفده سال است ازدواج کردم همسرم نسبت به من بی محبت است میخواهم طلسم میخها را امتحان کنم در دی وی دی که از شما خریدم نوشته بودید اجازه استاد لازم است آیا برای این کار و همینطور دمیدن به روی خوراکی به اجازه استاد نیاز هست و سوال دیگرم مثلا اگر جمعه این کار را کردم موکل یعنی عنباییل را صدا بزنم؟ با تشکر فراوان از زحمتی که میکشید

  • برای این کار نیاز به استاد ندارید.

   روز جمعه : کوکب او زهره است و در آن روز باید تعویذات و دعاهای کارگشایی ، رزق و روزی ،محبت ، و باطل سحر انجام داد و ملک سفلی او (ابیض) می باشد و کنیة ابوالحسن زوبعة می باشد و حاکم بر ملک علوی او عنیاییل می باشد و متعلق به برج ثور می شود و معدن او مس است و بخور او مستکی می باشد .

 32. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم این دعا هم زکات داره و چقدره؟
  زکاتشو باید به کی پرداخت کنیم و آیا برای این دعا اجازه از استاد نیاز هست؟ چون من کسی رو نمیشناسم که ازشون اجازه بگیرم

  • اگر ۱۰۰۰ تومان به انسان محتاج کمک کنید بهتر است.اگر برای کار حلال باشد نیاز به استاد نیست.

 33. سلام خوبید ؟ یه سوال ازتون پرسیدم ولی سوالم حتی از بین نظرها حذف شده بود.خیلی منتظر جواب شما بودم.چون مانع بزرگی برام پیش اومده.
  لطفا جواب بدید . ممنون میشم
  اون ساعت ۱۶ تیر تا ۳۰ رو که گذاشتی برای این دعا ، من هر چه نگاه کردم والا سر در نیووردم.طالع طرفم جوزا هست . میشه بگید با توجه به اون جدول برای این دعای میخ ها ، چه موقع باید انجام بدم؟
  خیلی برام مهمه.شرمنده مزاحم شما میشم شما محبتتون ثابت شده ست. ممنونم و دعاتون می کنم

 34. خسته نباشید موکلین روزو قرار میدید ممنون اززحمتاتون

 35. سلام و با تشکر از محبتت
  من از شما گله ای ندارم.می دونم سرتون خیلی شلوغه به شما هم حق میدم.
  محبت شما هم فراموش شدنی نیست چون محبت شما بزرگه.
  جز دعا هم براتون نمی کنم کاری بکنم
  در کمال شرمندگی از ایجاد مزاحمت ، این جدول روز طرف مقابل رو که گذاشتید هر چی نگاه می کنم هیچی ازش سر در نمیارم.واقعا گیج شدم.
  طالع طرف من جوزا هست. میشه بگید چه روزی چه ساعتی می تونم اعمال میخ داغ رو به امید خدا انجام بدم ؟
  یه سوال دیگه که برام بوجود اومده این هست که اگر میخ ها رو کسی پیدا کنه و یا از خاک بیرون بیارن تاثیر دعا از بین میره ؟
  بازم ممنون از لطف بی دریغ شما.

  • چهار شنبه ساعت ۱ شب
   پنج شنبه ساعت ۸ شب
   سعی کن تو قبرستان دفن کنی
   اگه در بیارن شاید کمی مشکل بوجود بیاد.بازم مطمئن نیستم.

 36. سلام من یه مشکلی دارم که واستون میل کردم ولی شما جوابمو ندادید الأن هم نمیدونم چکار کنم لطفا کمکم کنید

 37. بعد از انجام این کار، میخ ها رو کجا بذاریم ؟
  ساعت طرف مقابل در کجا هست و چطوری حساب میشه ؟
  موکلین رو هم که فرمودین میذارین
  امیدوارم با کمک خدا و اسباب بودن شما و این سایت ، بتونم به شخصی که دوست دارم برسم و رابطه حلالیت ( زن و شوهری ) بینمون برقرار بشه.
  که بی شک در تمام نمازهام به خصوص نماز شبم دعاتون میکنم منو از این سرگردانی نجات بدید.

  • میخهارو دفن کنید.یا میتونین تو باغچه خونتون یا میتونین تو قبرستان دفن کنید
   موکلین رو هم چشم امروز در سایت در بخش آموزش قرار میدم.در سایت بخشی رو به نام ساعات روز قرار دادم.شما نام و نام مادر مطلوب را به ابجد کبیر حساب کرده و طالع آن را بدست بیار و بعد برو تو بخش( ساعات روز)ببین چه روزی برای طالع مطلوبته.من سعی کردم تمام کارها رو براتون اسون کنم.اگه دیر جواب میدم دیگه سرزنشم نکنین.بخدا سرم شلوغه

 38. سلام
  ممنون از سایت مفیدی که برای همه قرار دادید.
  من همیشه به سایت شما سر میزنم و مطالب شما رو میخونم.
  حتی یکبار با شما تلفنی در مورد مشکلم صحبت کردم و منو به شخصی معرفی کردید که متاسفانه نشد با ایشون صحبت کنم.
  میخوام بدونم این پستی که قرار دادید جادو که انشاا… نیست ؟( چون آتش در میان اومده کمی ترسیدم و میخوام انجامش بدم ولی این ترس تابحال مانع شده. ممنون از تمام پست هاتون و محبتت هاتون
  لطفا تمام موارد مهم و نکته ای برای انجام درست این کار رو بگید.
  خیلی دعاتون می کنم .
  سپاس

  • خانم محترم.تو این سایت نه جادو وجود داره نه طلسمات یهودی.تمام مطالب این سایت برگرفته از کتابهای معتر است

 39. سلام خسته نباشید من با یکی صیغه کردم اما به دلایلی یه مدت طولانی از من دور شده و به دلیل مشکلاتی که تو زندگی قبلیش داشته به من بی اعتماد است هرچی که بیشتر ازم دور مونده رابطمون داره سرد میشه در حالی که من واقعا عاشقش هستم میخواستم بدونم راهی هست که بهم اعتماد کنه و واسه همیشه برگرده پیشم.ممنون میشم کمکم کنین چون واقعا از لحاظ روحی داغونم

 40. سلام. از کجا باید بفهمم چه روزهایی نحس نیستند، و از کجا باید اسم موکلین هر روز را پیدا کنم ، و آیا این دعا بعد از ١۵ ماه قمری اثر ندارد ؟!
  من ۵ ماهه که نامزد شده ام و صیغه محرمیتی بین ما به مدت ۶ ماهه خوانده شده برای آشنایی بیشتر بین هر دوی ما و خانواده ها ، الان مدت ٧ روز است که به علت بحثی که بین ما شده با من هیچ تماسی نگرفته و خبری از او ندارم ( البته در این مدت یکبار پدر و مادرش با من صحبت کردن) میخواهم بدانم که این کار اثری دارد یا راه دیگری را پیشنهاد میدهید.

  با تشکر از شما

 41. سلام من با همسرم رابطه خوبی نداریم، خیلی مایلم رابطمون بهتر بشه، میشه دعایی رو که برای دوستان ای میل کردید برای من هم بفرستید . متشکرم

 42. اسفند دود کنیم در هنگام عمل ؟
  موکلان آن روز را صدا بزنید؟؟؟ موکلین روز ها را در آمزش نگفتید ممنون

 43. در هنگام شروع عملیات موکلان آن روز را صدا بزنید????
  منظور موکل موکلین برجها است ؟؟موکل خودم یا شخص مورد نظر مثلا ملک اسد = سراطیل

  یا موکل (( موکلین کواکب)) من ماه اسدم میشه ملک شمس = صاصائیل

  میشه موکل روزها رو بگید پیدا نکرد در آموزش ممنون

 44. تو رو خدا کمکم کن یه دختری رو دوست دارم انگار که پدرشو کشتم دارم دیونه میشم درسمم ول کردم یه دعای خیلی خوب برام میل کن .ازت متشکرم

 45. سلام لطفا ساعات نحس را آموزش دهید واگر جایی از سایت وجود دارد کجاست؟

 46. mishe be man ham email koonid

 47. سلام من تا حالا برای بازگرداندن همسرم تلاش و دعا کرده ام ولی نتیجه مطلوبی نگرفتم از شما خواهشمندم این دعا را برایم میل کنید
  تشکر فرلاان

نظر دهید

وب سایت: