روش های باطــل ساختن ســحر و جــادو

 

باطل ساختن سحر و جادو

 

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز

ببین دوست عزیز اگه این چند موردی که ذکر میکنم,شما هم یک یا چند خصوصیات زیر را دارا هستید بدونید که شما هم سحر و یا جادو شدید.و حتما این نسخه ای که در این پست قرار میدم را انجام بدید

کسانی که سحر و جادو میشن یک یا چند خصوصیات زیر در آنها ظاهر میشه:

۱-شبها خواب بد میبینند(یا کابوس میبینند)

۲-شبها موقع خواب,در یا دیوار منزل,مخصوصا سقف منزل صدا میده.(بیخود و بیدلیل)

۳-شبها هنگام خواب همش احساس میکنید که کسی  به شما خیره شده و شما همش به این طرف و آن طرف نگاه میکنید

۴-همیشه دست به هر کاری میزنید یا نمیتوانید به پایان برسانید و یا اگه تمام میکنید موفقیت آمیز نیست.و بیخود و بی جهت نیمه کاره کار رو رها میکنید.و رمق ندارید ادامه دهید

۵-بی جهت با اطرافیان درگیر میشوید و وقتی اشوب بپا کردید خودتان از کردار خود خیلی پشیمان میشوید(حتی گریه هم میکنید)

۶-فکر های خیلی پلید و شهوت آمیز همیشه به ذهنتان خطور میکند(گاهی علاقه مند میشوید تا با همجنس خود همبستر شوید.و یا گاهی احساس میکنید زنا کنیدو….) که متاسفانه این بدترین سحر و جادوییست که میتواند گریبانگیر طرف شود.چون به مرور قدرت و اراده و توان و آبروی  انسان سحر زده را میگیرد و به پستی و نابودی می کشاند

۷-احساس میکند  هیچ حسی نسبت به همسر خود ندارد و نسبت به خوانواده اش به مرور بی علاقه و بیتعصب میشود.

۸- گاه گاه بدن سحر شده داغ میکند و از گرمای درون  عرق میکند(که این خصوصیات بیشتر شبها به وجود می آید)

۹-گاهی در بدن خود احساس خارش میکند ولی نمیداند این خارش کدام قسمت بدن اوست و به خاطر همین تمام بدنش را میخواراند

۱۰-خواب زیاد,اگر در روز بین ۱۱ تا ۱۳ ساعت خواب هستید بدانید که سحر یا جادو شده اید.(البته این مورد ۱۰۰% به خاطر سحر نمیتونه باشه,این اشاره ای که کردم برای شخص سحر شده هم صادقه)

۱۱-گرفتگی عضلانی,گاهی در روز احساس گرفتگی در قسمت ناحیه بدن میکنید.مثلا درد کمر یا پا و یا تار دیدن چشم)

اگر شما یک یا چند حالت بالا را دارار هستید .به احتمال قوی سحر شدید که این گونه سحر توسط جن یا پری صورت میگیرد.

این کار دو حالت داره.یا خودتان مصبب سحر برای خودتان شدید.و یا شخص دیگری از روی حسادت یا کینه برایتان سحر کرده اند.

در هر دو صورت با انجام کارهایی که در این پست برایتان  بازگو میکنم .میتوانید به لطف خدا همه سحر و جادو را  باطل کنید

۱- خواندن نماز سر وقت

خواندن نماز سر وقت به صورت منظم باعث باطل شدن سحر و جادو میشه.

اگر به وسیله  خواندن نماز بخواهید سحر خودتان را باطل کنید باید هم سر وقت باشد.هم حداقل تا چهل روز سر وقت نمازتان را بخوانید.که بعد چهل روز هر سحری که در شما باشد باطل میشود.البته اگر بعد چهل نمازتان را ادامه دهید دیگر هیچ سحر و جادویی در شما کارساز نیست.

۲-این طریقه ای که به شما عرض میکنم باعث میشه در سال بیش از ۱۰ سوره از قرآن را حفظ کنید بدون اینکه وقتتونو بگیرد

بعد هر نماز واجب از قسمت آخر قرآن از سوره آخر شروع کنید.یعنی بعد هر نماز یک بار سوره را بخوانید.فقط یک بار. مثلا آخرین سوره قرآن,(ناس) است.شما به مدت ۳۰ روز بعد هر نماز واجب یک بار سوره ناس را بخوانید.در واقع میشود روزی ۵ بار سوره ناس را میخوانید و بعد ۳۰ روز ۱۵۰ بار شما این سوره را تلاوت کردید.وبعد ۳۰ روز سوره بعدی را شروع کنید.

اولا کاملا این سوره را حفظ میشوید و ثانیا, تلاوت قرآن بعد هر نماز واجب باعث از بین رفتن سحر.افزایش روزی,عزیز شدن در انظار,مشکل گشا در زندگی,دور شدن  شیاطین و اجنه ها از شخص,و. . .  میشود(یکی از دوستان که  شبی در مسجد او را ملاقات کردم.برام تعریف کرد که آقای اذر شما سه سال پیش این طریقه تلاوت قرآن بعد نماز را به من یاد دادید .الان بعد سه سال ۴۵ سوره از قرآن را حفظ کردم بدون اینکه وقتم گرفته بشه,در صورتی که من تا آن زمان وقت نمیکردم یک صفحه قرآن بخوانم.)

۳-سه تا مهر کربلا که تربت امام حسین باشد را  تهیه کنید.روی هر کدومشون ۷ بار ایه الکرسی بخونید .و با هر بار خوندن روی مهر فوت کنید.هر بار که آیه الکرسی میخونید وقتی به قسمت(یشفع عنده) که رسیدید.بین (دوتا عین) که به رنگ قرمز دراوردم,در آن قسمت نیت باطل سحر کنید. یعنی بگویید(باطل کردم هر گونه سحر و جادو از هر عنصری ,در هر مکان و هر زمان در حق “نام خود زاییده نام مادر خود” را و به خودشان برگردان)و بعد ایه را ادامه دهید.

پس در واقع روی هر مهر ۷ بار آیه الکرسی را تلاوت میکنید.با هر بار خواندن آیه الکرسی وقتی که به قسمت یشفع عنده که رسیدید بین دو تا عین نیت باطل سحر میکنید و بعد ایه را ادامه میدهید.بعد هر بار تلاوت هم روی مهر فوت میکنید.

سپس هر کدام از این مهر ها را در مسجدی هدیه کنید.مسجدی که در آنجا همیشه  نماز جماعت خوانده میشود.(در واقع سه تا مهر را در سه مسجد هدیه کنید و در قسمت جامهری مسجد قرار دهید)

اگر یکی از مهر ها را در مسجدی که اسم مسجد سجادیه باشد قرار دهید بهتر است.اگر هم گیر نیاوردید هیچ موردی ندارد.

هر بار که نماز گزار پیشانی خود را روی مهر شما قرار دهند دعای باطل سحر شما روز به روز قوی تر میشود.

این نسخه ای که به شما عزیزان گفتم یکی از بهترین نسخه های باطل سحره که خودم  و صدها نفر از دوستان تجربه کرده اند.حتما این کار را اجام دهید.

و اما زمان انجام این عمل:بهترین زمان اولین یکشنبه یا پنج شنبه ماه قمری است.بعد نماز صبح.قبلش غسل کنید و بعد از نماز صبح در حالی که روی سجاده نشسته اید سه مهری که تهیه کرده اید را بردارید و شروع به تلاوت ایت الکرسی کنید.و همان روز مهر ها را در مساجد ها قرار دهید.

توجه کنید که فقط شخص سحر زده باید این عمل را انجام دهد.اگر هم شخص به سن تکلیف نیست.میتوان شخص دیگری برای او این کار را انجام دهد.

و از خانمها اگر در اولین یک شنبه و پنج شنبه بنا به هر دلیلی نمیتوانند این کار را انجام دهند در دومین یکشنبه این کار را انجام دهند.

۴-بعد نماز مغرب پنج شنبه یک کاسه آب تمیز(آب چشمه یا آب باران یا اب زمزم) را کنار سجاده قرار دهید.

بعد نماز مغرب اب را جلوی خود قرار دهید و سوره جن را بخوانید.با خواندن هر آیه در آب فوت کنید.حتی وقتی بسم الله  را شروع کردید در اب فوت کنید.سپس در نهایت این اب را هنگام خواب بالای سر خود قرار دهید و بخوابید. بعد نماز صبح به حمام بروید این اب را به تمام اعضای تن خود بمالید و یک قلوپ از اب را هم بخورید.مابقی آب را روی سر خود بریزید.(در هنگام ریختن آب به اعضای تن نیت باطل سحر که در بالا ذکر کردم را هم انجام دهید) این عمل را تا ۴ تا شب جمعه انجام دهید.

امید وارم با انجام این کار همه مشکلات شما دوستان عزیز برطرف شود و در زندگیتان هیچ سحر و جادویی بر شما کار ساز نباشد.و خواهشا خواهشا انقدر برای این کارها به دکونهای دعانویسها نروید.همین عمل بزرگترین باطل سحری بود که قدرت آن را هیچ دعانویسی نمیتواند برای شما به وجود بیاورد.

سر آخر جمله ای از یکی از دوستان علاقه مند به سایت علوم غریبه که برای من اس ام اس کرده بود را در اینجا به شما تقدیم میکنم

هر وقت خداوند مشکلم را برطرف میکند به قدرتش ایمان می آورم

هر وقت مشکلاتم را برطرف نمیکند, او به قدرتم ایمان دارد.

شما را به خدای بزرگ میسپارم.

 

http://inapply.ir/wp-content/uploads/olom.gif

۱۷نظر به “ روش های باطــل ساختن ســحر و جــادو ” 

 1. استاد محترم یادم رفت بپرسم که شما در کدام شهر تشریف دارید؟. . . . . .
  خداحافظ شما باشد

  • سلام دوست عزیز.شما همین پست رو خوب مطالعه کنید و حتما انجام بدید مطمئنا جواب میگیرید.علاوه بر این پست.روز جمعه یه کار دیگر هم انجام دهید.
   آب تمیز و گلاب تهیه کنید به اندازه یک لیوان آب و گلاب را با هم حل کنید و ۷۱ بار سوره حمد را بخوانید و در آب و گلاب فوت کنید.یعنی با هر بار خواندن سوره حمد در آب و گلاب فوت میکنید.سپس این اب و گلاب را یک قلوپ شما و یک قلوپ همسرتان و یک قلوپ هم دخترتان بخورید.و بعد آن به ۴ کنج منزلتان بپاشید.و ما بقی را برای جمعه هفته بعد انجام دهید.به لطف خدا مثل یک معجزه مشکلتان حل میشود.

 2. بنده خدا گفته:

  سلام فرمایشات اقای اذر کاملا درسته من خودم و خانوادمون ۱۳سال سحر بودیم سحر دفنیات بله مهمترینش بی خوابی اصلا اونجوری که میخوای کارات پیش بره نیست و خصوصا من و داداشم مجردیم اصلا به جنس مخالف احساس نداشتیم و داداش دیگم اصلا به همسرش میل نداشت خداروشکر نان حلال دعا صدقه نماز اول وقت و .. بعداز ۱۳سال انشالله سحر برطرف شده باشه بعضی چیزا حکمت ولی من و خانوادمون نمیدونیم تو این مدت که سحر بودیم طرف رو حلال کنیم یا نه اخه انچنان بدبختی ها و زجرهایی کشیدیم که …..بله علایم کاملا درسته و هیچ شک و شبهی نیست خداوند اجرتان دهد که راهنمایی مردم میکنید

 3. با تشکر از مطالب بسیار ارزنده شما.
  ایا استفاده از مطالب سایتتان برای استفاده دیگران در مقالات مرتبط بلامانع است؟

 4. سلام اشکالی نداره آدم واسه خودش دعا بنویسه؟

  • یه استاد نمیتونه برای خودش بنویسه.من در طول تجربیات خودم هر چیزی برای خودم نوشتم جواب نگرفتم.ولی همون طلسمو برای دیگران نوشته بودم عجیب جواب گرفتند.ولی میتونید با خواندن اذکار و ایه های قران خیلی خیلی خوب جواب بگیرید که کل این دعاها و ایه ها را در کتابی قرار دادم و تا چند روز آینده در همین سایت قرار میدم.

 5. سلام وخسته نباشید عرض میکنم.
  در ابتدا عذر منو به خاطر مطرح کردن سوالم در این قسمتو بپذیرید.
  بنده یک شرف الشمس خریداری کردم که قرار بود طریقه تست کردن و اطمینان از اصل بودشو با محصول بفرستید ولی من چیزی دریافت نکردم اگر مقدوره به ایمیلم بفرستید در ضمن من میتونم رو همین سنگ در ۱۹ فروردی سال ۹۳ خودم مجددا ای نقشو حک کنم؟یعنی پشتش؟اثرشو از دست نمیده؟
  شناسه سفارش:
  ۱۴/۱۵۲۱-۹۲۰۲-۱۸۰۰۱۶-۹۳۵۱۷۳

 6. سلام آقای آذر منش. بسیار از شما ممنونم که خالصانه تجربیاتتون رو در اختیار دیگران قرار میدین. انشالله همیشه سالم باشین.

 7. ممنون از این همه لطف

 8. سلام استاد واقعا از لطفتون ممنونم.ببخشید یه سوال داشتم خواهش می کنم جواب بدین.در قسمت تهیه آب نیسان تو اون فایلی که برا دانلود گذاشته بودید یه دعای باطل سحر وجود داره آیا اجازه می دهید من تنها اون دعا رو برا باطل کردن سحر و جادوی خونمون بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  متاسفانه ظرفی که من بالای پشت بام گذاشته بودم تا آب جمع کنم باد برده.

 9. سلام استاد
  یه سوالی داشتم اگراون ظرف آبی که سوره جن رابهش خوندیم(یاهرآبی که بهش دعا یاآیه ای خوندیم) مقداری ازآب ظرف درحمام بریزه و وارد فاضلاب بشه اشکالی داره لطفایه توضیحی بفرمایید.باتشکر
  التماس دعا

  • مشکلی نیست.ولی بهتر اینه که هنگامی که تنتونو با اون آب شستشو میدهید.خودتان داخل تشتی قرار بگیرید و اب داخل تشت را بیرون از منزل بریزید

 10. سلام استاد
  ممنون بابت تمامی مطالب مفیدتون
  اگه میشه لطف کنید سرکتاب وسرکتاب گرفتن را کامل توضیح بدید در یکی از پست هاتون

نظر دهید

وب سایت: