وفق شریف بسم الله(هدیه سایت این اپلای)

وفق شریف بسم الله

وفق شریف بسم الله باذن الله در تمام کارهای خیر عمل کند.مرکز این وفق شریف که مزین به بسم الله الرحمن الرحیم است توسط چهار فرشته متوکل محافظت میشود و مسئول خواص آن است.خواص این لوح خیلی زیاد است که به علت کار زیاد در حوصله من فعلا نیست که در اینجا قید کنم.

این لوح که در زیر میبینید در ساعت سعد نوشتم و در حین نوشتن بخور عود و عنبر مخصوص روشن کردم و دهان خود را در تمام مدت نوشتن شیرین کام کردم و در حین نوشتن ذکر بسم الله الرحمن الرحیم را مرتبا تکرار کردم.نیت از نوشتن این لوح.فقط برای آن بود که این لوح را هدیه به شما دوستان خوبم کنم.شما نیازی نیست که این وفق را به کسی بدهید برایتان بنویسند و یا آداب آن را رعایت کنید.و اینم فقط به خاطر دوستانی که برام ایمیل میزنند و من وقت جواب دادن ایمیلهایشان را ندارم.تا با این کارم شاید دلشان را سبک کرده باشم.

تمام آداب را خودم رعایت کردم.فقط آن را در یک برگ تمیز پرینت بگیرید و یا همراه خود داشته باشید و یا در دیوار منزل یا مغازه خود قرار دهید.

همه شمایی که الان دارین این پست را مطالعه میکنید اجازه پرینت و استفاده این لوح را  دارید.وکسانی که این لوح را برای فروش استفاده میکنند بنده هیچ گونه رضایتی ندارم.

جهت بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

وفق بسم الله

******************************************

خوشبختی ما در سه جمله است,تجربه از دیروز، استفاده از امروز، امید به فردا
ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه می کنیم,حسرت دیروز، اتلاف امروز، ترس از فردا

http://inapply.ir/wp-content/uploads/olom.gif

7نظر به “ وفق شریف بسم الله(هدیه سایت این اپلای) ” 

 1. setare گفته:

  ممنونم استاد
  ولی ای کاش جوابمو میدادین :(

 2. پریسا گفته:

  سلام خدا خیرتون بده اینقدر خوشحال شدم که گریه کردم

 3. آيتك گفته:

  سلام
  استادخيلي ماهي،خيلي گلي،خيلي اقايي،خيلي خيلي… بزرگواري… من باوجوداينكه چندروز پيش لوح عقيق بسم الله راازتون گرفتم اماوقتي اين لوح را ديدم بال دراوردم سپاسگذارم_اجرتون باخدا.

 4. ببخشید استفاده از دعا ها که از سوره قران هستند زکات دارند؟و اجازه میخوان ؟لطفا توضیح بدید

  • آذر گفته:

   این سوالو چند بار جواب دادم.اگر خواندنی باشد نه.ولی اگر نوشتنی باشد بستگی به تعداد اسم اعظمی که در ایات به کار میره داره.بله باید زکات داد.

 5. تشکر فراوان بخاطر این لطفتون

 6. سلام
  ممنون استاد از لطفی که کردید نسبت به خوانندگان وبلاگتون

نظر دهید

وب سایت: