وفق شریف بسم الله(هدیه سایت این اپلای)

وفق شریف بسم الله

وفق شریف بسم الله باذن الله در تمام کارهای خیر عمل کند.مرکز این وفق شریف که مزین به بسم الله الرحمن الرحیم است توسط چهار فرشته متوکل محافظت میشود و مسئول خواص آن است.خواص این لوح خیلی زیاد است که به علت کار زیاد در حوصله من فعلا نیست که در اینجا قید کنم.

این لوح که در زیر میبینید در ساعت سعد نوشتم و در حین نوشتن بخور عود و عنبر مخصوص روشن کردم و دهان خود را در تمام مدت نوشتن شیرین کام کردم و در حین نوشتن ذکر بسم الله الرحمن الرحیم را مرتبا تکرار کردم.نیت از نوشتن این لوح.فقط برای آن بود که این لوح را هدیه به شما دوستان خوبم کنم.شما نیازی نیست که این وفق را به کسی بدهید برایتان بنویسند و یا آداب آن را رعایت کنید.و اینم فقط به خاطر دوستانی که برام ایمیل میزنند و من وقت جواب دادن ایمیلهایشان را ندارم.تا با این کارم شاید دلشان را سبک کرده باشم.

تمام آداب را خودم رعایت کردم.فقط آن را در یک برگ تمیز پرینت بگیرید و یا همراه خود داشته باشید و یا در دیوار منزل یا مغازه خود قرار دهید.

همه شمایی که الان دارین این پست را مطالعه میکنید اجازه پرینت و استفاده این لوح را  دارید.وکسانی که این لوح را برای فروش استفاده میکنند بنده هیچ گونه رضایتی ندارم.

جهت بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

وفق بسم الله

******************************************

خوشبختی ما در سه جمله است,تجربه از دیروز، استفاده از امروز، امید به فردا
ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه می کنیم,حسرت دیروز، اتلاف امروز، ترس از فردا

http://inapply.ir/wp-content/uploads/olom.gif

۲۸نظر به “ وفق شریف بسم الله(هدیه سایت این اپلای) ” 

 1. استاد
  من تازه با این سایت آشنا شدم
  این لوح به چه دردی میخوره
  تورو خدا دعای بادی بذارین تو سایت من یکی فقط پیدا کردم

  • با سلام دوست عزیز در اپدیت جدید مجموعه اسرار الوجود ادعیه بادی وجود دارد دوست عزیز مهمترین اصل را فراموش نکنید نماز اول وقت طهارت و حق الناس را.

 2. سلام استاد گرامی … باید پرینت رنگی گرفت یا سیاه سفید کفایت میکند؟ ساعت هم مهمه تو پرینت گرفتن؟

 3. سلام استاد بزرگوار من این وفق شریف را پرینت گرفتم بر اساس گفته های شما که نیاز به رعایت اداب نیست که ما انجام دهیم و همه اداب را شما در نوشتن رعایت کرده اید فکر میکردم پرینت گرفتن کافی باشد من هم در حد توانم زکاتش را دادم ایا چیزی هست که من باید ان را استفاده کنم

  نمازم به وقت است و حجابم هم تا انجا که بتوانم رعایت میکنم

  این پست مربوط به سال ۹۱ است و توضیحی درباره اسما تیجا (در پرسش و پاسخهای یکی از مخاطبین هست) داده نشده و این مربوط به سال ۹۳ هست پس افرادی که در ان سال از این وفق استفاده میکردند یعنی اداب رعایت نکردند ؟؟

 4. محبوبه گفته:

  سلام استاد من ازلوح پرینت گرفتم برای نتیجه گیری زودتر و بهتر کار خاص دیگری نباید انجام دهم?اگر لوح عقیق آنرا تهیه میکردم برای حصول مقصودم بهتر میبود?

 5. سلام آقا سید بسیار سپاسگذار بخاطر قراردادن این لوح در سایت
  یک سوال دارم
  اگر این لوح رو روی برگهای به صورت سیاه و سفید پرینت بگیریم اشکال نداره؟

  • اگر برایتان امکان ندارد که طبق توضیحاتی که در بخش آموزش نرم افزار ۱۰۰ باب محبت آمده نمی توانید با جوهر روحانی بنویسید پرینت بگیرید البته اگر با جوهر روحانی بنوسید خیلی خیلی بهتر است موفق باشید

 6. محبوبه گفته:

  سلام جناب آذر درقسمت باطل سحرورفع نحسی سوال کردم ازتون وقتی من دعانویسی ندارم که اون دعا روبهش بدم برام بنویسه باید چکارکنم درعین حال که بهش نیاز دارم لطفا جوابمو بدین ممنونم ازشما.

  • مجموعه ۱۰۰ باب باطل سحر را تهیه نمایید شروط و سوال و جوابها را مطالعه نمایید و بعد از آن از ادعیه استفاده نمایید انشا الله مطول حاصل می گردد موفق باشید

 7. سلام مجدد استاد خیلی سابهتون عالیه واقعا ممنونم خیلی خوب واضح همه چی رو برامون توضیح دادین میخاستم بدونم شما به باطل سحر وگشایش با قلیاب اعتقادی دارین یا فقط همین لوح کفایت میکنه

  • در این زمینه خیلی از اساتید نفی کردند اما اگر به باطل سحر های دیگری نیاز دارید می تواندی مجموعه ۱۰۰ باب باطل سحر را از ساید تهیه نمایید موفق باشید

 8. سلام استاد من از لوح شما پرینت بگیرم بهتره یا لوح عقیق رو بخرم

 9. سلام استاد من لوح بسم الله الرحمن الرحیم رو از سایتتون خریدم امروز به دستم رسیده فقط یه سوال داشتم این لوح را میخوام بدم به دوستم واسه باطل سحر و همینطور در امان بودن از بلاها اما دوستم گاهی گداری مشروب میخوره اشکالی نداره همراهش باشه شرایط برای کسی که مشروب میخوره چیه؟

  • سلام کسی که مشروب میخورد نباید همراه هش باشد و نه دست به آن بزند اما میتونید از مجموعه ۱۰۰ باب باطل اسحر استفاده نمایید بخش شروط و سوال و جواب را به درستی مطالعه و تعویذات را استفاده نمایید تا هم طلسمش باطل شود و هم دیگر طلسمی بر وی اثر نکند و برای ایجاد محر و الفت بیشتر بینتان می توانید از مجموعه نرم افزار ۱۰۰ باب محبت استفاده نمایید موفق باشید .

 10. ممنونم استاد
  ولی ای کاش جوابمو میدادین :(

 11. سلام خدا خیرتون بده اینقدر خوشحال شدم که گریه کردم

 12. سلام
  استادخیلی ماهی،خیلی گلی،خیلی اقایی،خیلی خیلی… بزرگواری… من باوجوداینکه چندروز پیش لوح عقیق بسم الله راازتون گرفتم اماوقتی این لوح را دیدم بال دراوردم سپاسگذارم_اجرتون باخدا.

 13. ببخشید استفاده از دعا ها که از سوره قران هستند زکات دارند؟و اجازه میخوان ؟لطفا توضیح بدید

  • این سوالو چند بار جواب دادم.اگر خواندنی باشد نه.ولی اگر نوشتنی باشد بستگی به تعداد اسم اعظمی که در ایات به کار میره داره.بله باید زکات داد.

 14. تشکر فراوان بخاطر این لطفتون

 15. سلام
  ممنون استاد از لطفی که کردید نسبت به خوانندگان وبلاگتون

نظر دهید

وب سایت: