طرز تهیه آب زعفران,طرز نوشتن با آب زعفران

خیلی ها روش نوشتن با آب زعفران را سوال میکنند. در تاپیک های قبل توضیح داده بودم.ولی یه بار دیگه روش تهیه آب زعفران و روش نوشتن  با آب زعفران را در همین تاپیک  آموزش میدم

 روش تهیه آب زعفران را در همین جا ذکر میکنم.

تهیه آب زعفران:

 

آب زعفران

 

 

 

 

 

 

 

 

ابتدا باید زعفران خشک تهیه کنید و سپس آن را پودر کنید.برای پودر کردن زعفران آن را درون یک هاون کوچک ریخته و نرم کنید . و در یک ظرف نشکن نصف استکان آب جوش ریخته و یک قاشق مرباخوری زعفران پودر شده اضافه کرده و به مدت نیم ساعت روی کتری در حال جوش قرار دهید.

نکات:

• هر چه قدر زعفران پودری تر شده و آب جوشیده تر باشد زعفران پر رنگتری خواهیم داشت.

• در مواردی که زعفران مرطوب باشد برای پودر کردن میتونید از یک حبه کوچک قند و یا آن را درون یک ظرف داغ ریخته و به صورت خالی کمی تفت دهید تا خشک شود. البته مدت حرارت دهی نباید تا حدی باشد که زعفران بسوزد.

روش نوشتن دعا با آب زعفران:

از مغازه های لوازم التحریر یه خودنویس بخرید.که شکل آن را در زیر آورده ام.سپس آب زعفران را در خود نویس قرار دهید.حالا میتوانید با آب زعفران تعویض بنویسید.

 

خود نویس

.

http://inapply.ir/wp-content/uploads/olom.gif

۱۷نظر به “ طرز تهیه آب زعفران,طرز نوشتن با آب زعفران ” 

 1. سلام قرابان من در خارج کشورم ونی توا نم کتباهای شما را تهی کنم با اینکه خیلی دوست دارم تهیه کنم لتفان بگوید چه طور تریق آب زعفران را خیلی خیلی متشکر میشیم

 2. سلام قربان من اب زعفران ریختم توی خوط نویس ولی ننوشت مرسی

  • روش درست کردن جوهر روحانی را در ۱۰۰ باب محبت توضح داده ام ( پس چرا این همه دوستان می نویسند ) اینجاست که میگم دوستان باید صبر و دقت داشته باشن

 3. سلام .ببخشیداگه خودنویس نبود میشه از یه چیز نوک تیز استفاده کرد؟

 4. سلام استاد عزیز
  شما فرمودین که باید از استاد اجازه گرفت
  ایا صرفا صدا زدن موکل اون روز کفایت میکند یا حتما باید از شخص استادی اجازه کتبی بگیرم ؟
  در اینصورت که استادی که واقعا استاد باشد که نمیشناسیم و ازطرفی نمیتوانیم به خیلی از دعانویس ها اعتماد کنیم زیر استاد نیستند پس تکلیف چیست استاد عزیز؟

 5. سلام خسته نباشید. میخواستم بدونم مرکب مشک و گلاب و زعفران چطوریه؟ اینجا فقط آب و زعفرن نوشتین

 6. سلام لطفا بگین منظورتون از اجازه گرفتن چیه از کی باید اجازه گرفت؟چطور باید اجازه گرفت؟منظورتون از کسی که موکل داره کیه؟و پیش هر دعا بنویسین که باید اجازه داشته باشیم یا میشه بنویسیم.خاهشا قبل از اینکه اشتباهی بکنم جوابمو بدین.

  • سلام دوست عزیز.برای نوشتن تعویض یا همان دعانویسی باید اونو لحظه موکلین روز را صدا بزنی.خوب شمایی که اجازه نامه ندارین به شما ازیت میکنن که هیچ دعایی که مینویسی شاید کار رو بدتر هم بکنه.
   وقتی شما از یه استادی اجازه نامه میکیرین.در واقع استاد در نامه تمام موکلین را قسم میده که با شما هیچ کاری نداشته باشه و به شما در امر دعانویسی یاری کنه.متوجه شدی عزیزم.

 7. با عرض سلام ،و خسته نباشید ایا من خودم میتونم خودم دعا بنویسم؟ اگر نه ایا شما کسی رو میشناسید که اینکار رو از راه دور انجام بده؟

 8. hatman bayad ba abe zaferan bashe man ono az kojaa beyaram toye in herovere man turkey hastam

 9. سلام استادخوب هستین ان شااله. من یه سوال داشتم لطف می کنید جواب بدید من یه دوستی دارم مشکلات خانوادگی داره ولی دینش مسلمان نیست میشه ازاین دعا ها براش استفاده کردیانه؟ممنون از لطفتون

نظر دهید

وب سایت: