ساعات نوشتن تعویذات در روز

ساعات نوشتن تعویذات در روز

برگرفته ار نرم افزار صد باب صحیفه الآداب

در ساعت های قید شده نباید تعویذ بنویسید

از ساعت 11:30 تا 13:30 عصر نحس است

نیم ساعت قبل اذان مغرب تا ساعت20  نحس است

شبها از ساعت23  الی 24  نحس است

اگر برای مرد دعا مینویسید  روزها بنویسید بهتر است

اگر برای خانمها دعا مینویسید در شب انجام دهید.

بهترین زمان برای دعانوشتن که اثر عمیق دارد نیم ساعت بعد از اذان صبح تا وقت طلوع آفتاب است.که هم برای خانمها و هم برای آقایان اثر عمیق دارد.

سعی کنید در روزهای نحس دعا ننویسید.

پس به طور کل در هر ماه 3 روز نحس دارد + روزهای نحسی که امام صادق (ع) فرمودند+ ساعاتی که در بالا ذکر شده ,به هیچ وجه تعویذات محبت,بخت گشایی,ازدواج,کارگشایی,رزق و روزی و زبانبند ننویسید.

125نظر به “ ساعات نوشتن تعویذات در روز ” 

 1. اعظم گفته:

  5)آیا برای گفتن ذکر به تعداد معین برای برآورده شدن یک حاجت خاص لازم است ساعات و روزهای سعد و نحس را در نظر بگیریم یا در هر روز و ساعتی می توانیم ذکر بگوییم، بخصوص در مورد اذکاری که باید 40 روز پی در پی ادامه یابند؟
  6)آیا وقتی که برای حاجتی نماز حاجت خوانده و برخی از آیات قرآن را می خوانیم یا به تعداد معینی ذکر خاصی را تکرار می کنیم هم لازم است نام موکلین آن روز و ساعت را صدا بزنیم یا نه؟
  7)آیا باید باطل السحر را برای خودمان یک بار انجام دهیم یا لازم است چند بار تکرار کنیم؟ من دوهفته پیش یک باطل السحر برای خودم انجام دادم ، از آن زمان تا به حال سردردهای میگرنی ام کاهش بسیار چشمگیری داشته است ولی ترس و کابوسهای شبانه ام هنوز مثل گذشته ادامه دارد ، آیا باید دوباره باطل السحر انجام بدهم؟
  ممنون از راهنمایی های دلسوزانه اتان.

  • اعظم گفته:

   ببخشید یک سوال دیگر جا ماند
   8) آیا علاوه بر روزهای نحس قمری و روزهای نحس مربوط به طالع افراد لازم از روزهای نحس ماه های شمسی را هم در نظر بگیریم؟

   • خیر تنها توجه نماییدک ه بهتر است ادعیه را در 15 روز اول ماه قمری انجام دهید مگر این که واقعا امکان پذیر نباشد در 15 روز دوم تنها در روزی که قمر در عقرب نباشد و جهت نوشتن همان دعا مناسب باشد

  • مناسب تر است که در ساعت قمر در عقرب نباشد
   بهتر است صدا بزنید تا مطلوب بر آورده شود
   یک بار انجام دهید و توجه نمایید بعد از آن کاری انجام ندهید که حق الناس به گردنتان بیوفتد و واجبات را همواره رعایت نمایید
   در 100 باب شفا مطالب مربوط به طبع خود و آشنایی با مواد گیاهی و خوراکی مناسب با طبع شما و آرامبخش و همچنین سنگهای شفابخش اگاهی یابید و به کار ببندید

نظر دهید

وب سایت: