روش های باطــل ساختن ســحر و جــادو

 

باطل ساختن سحر و جادو

 

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز

ببین دوست عزیز اگه این چند موردی که ذکر میکنم,شما هم یک یا چند خصوصیات زیر را دارا هستید بدونید که شما هم سحر و یا جادو شدید.و حتما این نسخه ای که در این پست قرار میدم را انجام بدید

کسانی که سحر و جادو میشن یک یا چند خصوصیات زیر در آنها ظاهر میشه:

۱-شبها خواب بد میبینند(یا کابوس میبینند)

۲-شبها موقع خواب,در یا دیوار منزل,مخصوصا سقف منزل صدا میده.(بیخود و بیدلیل)

۳-شبها هنگام خواب همش احساس میکنید که کسی  به شما خیره شده و شما همش به این طرف و آن طرف نگاه میکنید

۴-همیشه دست به هر کاری میزنید یا نمیتوانید به پایان برسانید و یا اگه تمام میکنید موفقیت آمیز نیست.و بیخود و بی جهت نیمه کاره کار رو رها میکنید.و رمق ندارید ادامه دهید

۵-بی جهت با اطرافیان درگیر میشوید و وقتی اشوب بپا کردید خودتان از کردار خود خیلی پشیمان میشوید(حتی گریه هم میکنید)

۶-فکر های خیلی پلید و شهوت آمیز همیشه به ذهنتان خطور میکند(گاهی علاقه مند میشوید تا با همجنس خود همبستر شوید.و یا گاهی احساس میکنید زنا کنیدو….) که متاسفانه این بدترین سحر و جادوییست که میتواند گریبانگیر طرف شود.چون به مرور قدرت و اراده و توان و آبروی  انسان سحر زده را میگیرد و به پستی و نابودی می کشاند

۷-احساس میکند  هیچ حسی نسبت به همسر خود ندارد و نسبت به خوانواده اش به مرور بی علاقه و بیتعصب میشود.

۸- گاه گاه بدن سحر شده داغ میکند و از گرمای درون  عرق میکند(که این خصوصیات بیشتر شبها به وجود می آید)

۹-گاهی در بدن خود احساس خارش میکند ولی نمیداند این خارش کدام قسمت بدن اوست و به خاطر همین تمام بدنش را میخواراند

۱۰-خواب زیاد,اگر در روز بین ۱۱ تا ۱۳ ساعت خواب هستید بدانید که سحر یا جادو شده اید.(البته این مورد ۱۰۰% به خاطر سحر نمیتونه باشه,این اشاره ای که کردم برای شخص سحر شده هم صادقه)

۱۱-گرفتگی عضلانی,گاهی در روز احساس گرفتگی در قسمت ناحیه بدن میکنید.مثلا درد کمر یا پا و یا تار دیدن چشم)

اگر شما یک یا چند حالت بالا را دارار هستید .به احتمال قوی سحر شدید که این گونه سحر توسط جن یا پری صورت میگیرد.

این کار دو حالت داره.یا خودتان مصبب سحر برای خودتان شدید.و یا شخص دیگری از روی حسادت یا کینه برایتان سحر کرده اند.

در هر دو صورت با انجام کارهایی که در این پست برایتان  بازگو میکنم .میتوانید به لطف خدا همه سحر و جادو را  باطل کنید

۱- خواندن نماز سر وقت

خواندن نماز سر وقت به صورت منظم باعث باطل شدن سحر و جادو میشه.

اگر به وسیله  خواندن نماز بخواهید سحر خودتان را باطل کنید باید هم سر وقت باشد.هم حداقل تا چهل روز سر وقت نمازتان را بخوانید.که بعد چهل روز هر سحری که در شما باشد باطل میشود.البته اگر بعد چهل نمازتان را ادامه دهید دیگر هیچ سحر و جادویی در شما کارساز نیست.

۲-این طریقه ای که به شما عرض میکنم باعث میشه در سال بیش از ۱۰ سوره از قرآن را حفظ کنید بدون اینکه وقتتونو بگیرد

بعد هر نماز واجب از قسمت آخر قرآن از سوره آخر شروع کنید.یعنی بعد هر نماز یک بار سوره را بخوانید.فقط یک بار. مثلا آخرین سوره قرآن,(ناس) است.شما به مدت ۳۰ روز بعد هر نماز واجب یک بار سوره ناس را بخوانید.در واقع میشود روزی ۵ بار سوره ناس را میخوانید و بعد ۳۰ روز ۱۵۰ بار شما این سوره را تلاوت کردید.وبعد ۳۰ روز سوره بعدی را شروع کنید.

اولا کاملا این سوره را حفظ میشوید و ثانیا, تلاوت قرآن بعد هر نماز واجب باعث از بین رفتن سحر.افزایش روزی,عزیز شدن در انظار,مشکل گشا در زندگی,دور شدن  شیاطین و اجنه ها از شخص,و. . .  میشود(یکی از دوستان که  شبی در مسجد او را ملاقات کردم.برام تعریف کرد که آقای اذر شما سه سال پیش این طریقه تلاوت قرآن بعد نماز را به من یاد دادید .الان بعد سه سال ۴۵ سوره از قرآن را حفظ کردم بدون اینکه وقتم گرفته بشه,در صورتی که من تا آن زمان وقت نمیکردم یک صفحه قرآن بخوانم.)

۳-سه تا مهر کربلا که تربت امام حسین باشد را  تهیه کنید.روی هر کدومشون ۷ بار ایه الکرسی بخونید .و با هر بار خوندن روی مهر فوت کنید.هر بار که آیه الکرسی میخونید وقتی به قسمت(یشفع عنده) که رسیدید.بین (دوتا عین) که به رنگ قرمز دراوردم,در آن قسمت نیت باطل سحر کنید. یعنی بگویید(باطل کردم هر گونه سحر و جادو از هر عنصری ,در هر مکان و هر زمان در حق “نام خود زاییده نام مادر خود” را و به خودشان برگردان)و بعد ایه را ادامه دهید.

پس در واقع روی هر مهر ۷ بار آیه الکرسی را تلاوت میکنید.با هر بار خواندن آیه الکرسی وقتی که به قسمت یشفع عنده که رسیدید بین دو تا عین نیت باطل سحر میکنید و بعد ایه را ادامه میدهید.بعد هر بار تلاوت هم روی مهر فوت میکنید.

سپس هر کدام از این مهر ها را در مسجدی هدیه کنید.مسجدی که در آنجا همیشه  نماز جماعت خوانده میشود.(در واقع سه تا مهر را در سه مسجد هدیه کنید و در قسمت جامهری مسجد قرار دهید)

اگر یکی از مهر ها را در مسجدی که اسم مسجد سجادیه باشد قرار دهید بهتر است.اگر هم گیر نیاوردید هیچ موردی ندارد.

هر بار که نماز گزار پیشانی خود را روی مهر شما قرار دهند دعای باطل سحر شما روز به روز قوی تر میشود.

این نسخه ای که به شما عزیزان گفتم یکی از بهترین نسخه های باطل سحره که خودم  و صدها نفر از دوستان تجربه کرده اند.حتما این کار را اجام دهید.

و اما زمان انجام این عمل:بهترین زمان اولین یکشنبه یا پنج شنبه ماه قمری است.بعد نماز صبح.قبلش غسل کنید و بعد از نماز صبح در حالی که روی سجاده نشسته اید سه مهری که تهیه کرده اید را بردارید و شروع به تلاوت ایت الکرسی کنید.و همان روز مهر ها را در مساجد ها قرار دهید.

توجه کنید که فقط شخص سحر زده باید این عمل را انجام دهد.اگر هم شخص به سن تکلیف نیست.میتوان شخص دیگری برای او این کار را انجام دهد.

و از خانمها اگر در اولین یک شنبه و پنج شنبه بنا به هر دلیلی نمیتوانند این کار را انجام دهند در دومین یکشنبه این کار را انجام دهند.

۴-بعد نماز مغرب پنج شنبه یک کاسه آب تمیز(آب چشمه یا آب باران یا اب زمزم) را کنار سجاده قرار دهید.

بعد نماز مغرب اب را جلوی خود قرار دهید و سوره جن را بخوانید.با خواندن هر آیه در آب فوت کنید.حتی وقتی بسم الله  را شروع کردید در اب فوت کنید.سپس در نهایت این اب را هنگام خواب بالای سر خود قرار دهید و بخوابید. بعد نماز صبح به حمام بروید این اب را به تمام اعضای تن خود بمالید و یک قلوپ از اب را هم بخورید.مابقی آب را روی سر خود بریزید.(در هنگام ریختن آب به اعضای تن نیت باطل سحر که در بالا ذکر کردم را هم انجام دهید) این عمل را تا ۴ تا شب جمعه انجام دهید.

امید وارم با انجام این کار همه مشکلات شما دوستان عزیز برطرف شود و در زندگیتان هیچ سحر و جادویی بر شما کار ساز نباشد.و خواهشا خواهشا انقدر برای این کارها به دکونهای دعانویسها نروید.همین عمل بزرگترین باطل سحری بود که قدرت آن را هیچ دعانویسی نمیتواند برای شما به وجود بیاورد.

سر آخر جمله ای از یکی از دوستان علاقه مند به سایت علوم غریبه که برای من اس ام اس کرده بود را در اینجا به شما تقدیم میکنم

هر وقت خداوند مشکلم را برطرف میکند به قدرتش ایمان می آورم

هر وقت مشکلاتم را برطرف نمیکند, او به قدرتم ایمان دارد.

شما را به خدای بزرگ میسپارم.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

۳۸۶نظر به “ روش های باطــل ساختن ســحر و جــادو ” 

 1. با عرض سلام خدمت استاد
  در رابطه با قلم روحانی مشک اصلی گیر نمیاد من از مشهد مشکی آبکی خریدم به رنگ سفید آیا درسته؟

 2. با سلام
  دختری ۲۹ساله هستم که۶سال پیش یکی از پسر اقوام به خواستگاری من اومد که جواب منفی دادم دراین مدت خواستگاران زیادی داشتم ولی بی دلیل جواب منفی میدادم تا اینکه یکی از نزدیکان ودوست آن شخص به من اطلاع داده شد که برای من سحر وجادو درست کردن که چندجا رفتم متاکد شدم که جادو شدم واین شخص هرمدت یک واسطه وریش سفید برا خواستگاری مجدد میفرستتد.
  ۱)میخواهم راهنمای کنید که چکار کنم که طرف من را فراموش کند ونتواند جادو درست کند ودیگر سراغ من نیاید
  ۲)چه دعای درست کنم که همیشه از سحر وجادو درامان باشم
  درضمن بنده نرم افزار۱۰۰باب باطل سحر خریداری کرده ام

  • از باطل سحر شماره ۵۹ استفاده کنید و بعد از ۱۰۰ باب بخت گشایی استفاده کنید و توجه کنید شاید او فرد مناسبی باشد برای این که خوشبخت شوید البته اگر فردی را خودتان سراغ ندارید به نشانه های خداوند بی توجه نباشید و قدر عشق را بدانید

 3. با عرض سلام
  من نرم افزار ۱۰۰باب باطل سحر خریداری کردم سوالی که برام پیش آمده این است که چه مدت زمان بعد از هرباطل سحر چقدر است؟ وچه زمانی بعداز آن از دعای بخت گشا استفاده کنم

 4. سلام علیکم
  ببخشید سوال دیگه من اینه که من یه دعا با رعایت اداب می خوام بنویسم باید تو ساعت طالعم باشه که سعد نیز هست یا تو ساعت مخصوص خود طلسم
  و این دو با هم مغایرن برای من
  و همین سوال رو در مورد دود مخصوص دعا هم داشتم که دود مخصوص دعا که مثلا عود هست با دود مخصوص طالعم فرق داره کدومش رو باید در نظر بگیرم؟

 5. سلام علیکم
  ممنون میشم اگه پاسخ من رو بدید
  حکم نوشتن چند باطل السحر با هم چیه؟ ایا موجب دردسر و تضاد و تزاحم میشه یا نه؟ من چندین بار یک باطل السحر رو نوشتم و اتداختم با هم گردنم ایا اشکال نداره؟

  • هر گز از چند دعا همزمان در یک زمینه انجام ندهید این نشانه بی اعتمادی و بی ایمانی است و همین شک باعث می شود شما به نتیجه نرسید پس کافیه یک دعا را با ایمان کامل و طبق قوائد اصلی خودش انجام دهید

 6. با عرض سلام و خسته نباشید.
  من خانواده پدرم اهل جادو هستند حتی خودم یا مادرم در جیبهای پدرم چندتا کاغذ که در آن جدول کشیده شده بود را پیدا کردیم پدرم خیلی خواهر و برادر و پدر و مادر خودش را میپرستد در حد غیر معقولی ولی در حالی که همیشه در حال خراب کردن فرزندان و همسرش است باما بدخلقی میکند غر میزند فریاد میکشد بطوری که ما در زندان زندگی میکنیمو اسیر او و خانوادش هستیم همچنین خانواده پدرم بسیار بما بی احترامی میکنن بنظرم واقعا زندگی اینگونه بشدت سخته.از شما تقاضایه کمک دارم بگونه ای که شبها هرشب تا صب کارم شده گریه به درگاه خدا که اینها را به راه راست هدایت کند ولی از درگاه خداوند برای آنها صحت و حوشی و برای ما افسردگی و غصه میبارد البته زور نیست خدا گفته به هرکس دوست دارم کمک خواهم کرد و هرکس که دوس نداشته باشم نخواهم کرد ماهم از بخت و اقبال خوبمان جز دسته دومیم حالا از شما بزرگوار تقاضایه کمک دارم البته شماهم مختارید ما را در دسته دوم قرار دهید ولی شاید این آخرین امید من و آخرین پیام من به بخدا و بندگانش باشد چون نظر به خودکشی دارم.ممنون برایم دعا کنید اگه پیامم رو دیدید سپاس گذارم.

  • با سلام دوست من به شما پیشنهاد می کنم مطالبی که در ۳ صفحه جاری سایت آمده است را مطالعه کنید تا کاملا روشن شوید که خداوند بسیار بسیار شما را دوست دارد و هیچ دسته دومی در عدل الهی وجود ندارد و همه انسانها در دسته اول هستند به خدا قسم اگر مشکلات مردم دیگر را که در زندگی با آن دست پنجه نرم می کنند بشنوید خدا را به دلیل داشتن این مشکلات شکر می کند دوست من مطمعن باشید اگر این مشکلات نباشد شما در مسیر موفقیت قرار نمی گرید ولی شرط موفقیت این است که از مشکلات به جای سد رسیدن به موفقیت و خوشبختی یک پل بسازید تا به موفقیت برسید و از این فشاری که بر شما آمده است به جای از بین رفتن و نابود شدن در جهت به انرژی و موفقیت تبدیل شدن استفاده کنید به خدا اگر کرم ابریشم فشار و تاریکی و پیله را تحمل نکند به پروانه تبدیل نمی شود
   شما هر ۲ نسخه اسرار المکشوف را تهیه کنید و با صبر و دقت مطالعه کنید و در زندگی تنها در ۴۰ روز نسخه ها را به کار ببندید تا تاثیر شگرف آن را ببینید
   و در زمینه ادعیه به شما پیشنهاد می کنم از ۱۰۰ باب باطل سحر و ۱۰۰ باب زبان بند و ۱۰۰ باب مشکل گشا طبق اداب و قوائد استفاده کنید
   بعداز نماز صبح ۲ رکعت نماز حاجات بخوانید بعداز آن یک کاسه آب بردارید و سوره یس را بر آن بخوانید هر آیه که میخوانید به نیت ایجاد مهر و محبت پدرتان نصبت به شما بر آب بدمید و بدهید پدرتان بیاشامد و این کار با ۷ روز انجام دهید انشا الله پدرتان نسبت به خانواده با محبت تر خواهد شد

 7. غلامرضا گفته:

  باعرض سلام.ببخشید پسر من اکنون هفت سال دارد در دو سالگی تشنج داشت که بعد دوسال دارو درمانی دیگر تشنج ندارد ولی نمیتواند صحبت کند یعنی مشکل گفتار دارد.میخواستم بپرسم میتواند به علوم غریبه ارتباط داشته باشد و اگر دارد راه حل ان چیست.لطفا راهنمایی فرمایید.

 8. سلام و خسته نباشید
  بسیاری از مطالب رو خوندم برام جالب بود. سپاسگذارم.
  سوالی داشتم که خواش میکنم هر چه سریع تر جوابش رو بدید ممنون میشم
  مادر من ۴۲سال است ولی چند شبی است که دچار سرگیجه های بسیار شدید و طاقت فرسا میشه به طوری که با قرص های قوی خواب هم نمیتونه بخوابه، عوایل که دچار این بیماری شد تصمیم گرفتیم به دکتر مراجعه کنیم ولی ۲شبی خوب شدن و حالا چند شب پیاپی است که دچار وجشت شدید حالت های عجیب و غریب مثل دیدن اشیا به اشکال مختلف و…
  با توجه به اینکه اطلاع داریم عده ای از آشنایان به این کارها علاقه {شدیدی} دارند احساس میکنیم که مادر دچار طلسم و جادو است.
  برای باطل کردن چنین حسی که البته واقعت طاقت فرسا است و مادرم هر شب با گریه تا صبح بیداری می کشد، باید چه کار کرد
  پیشاپیش ممنون از همکاریتون

  • دوست من در درجه اول باید به پزشک متخصصی مراجعه کنید نه هر پزشکی مخصوصا پزشک مغز و اعصاب یا گوش و حلق و بینی ولی در زمینه علوم غریبه میتوانم به شما ۱۰۰ باب باطل سحر و ۱۰۰ باب شفا را پیشنهاد دهم دوس منhttp://inapply.com/sadbab/

 9. من حتی دخترم رو پیش روانشناس هم برد ایشلن هم خیلی بهانه جوس وخیلی غر میزنه واز همه چی ایراد میگیره من به خدا ازدستش ناراحتی قلبی و اعصاب گرفتم واقعا راهنماییم کنین ک خیلی خسته ام

  • اگه ناراحت نشین این مقصر خودتونید که اون رو اینطور بار آوردین ولی الان هم دیگه دیر نیست پیشنهاد من اینه که حتما به مشاوره مراجعه کنید و یا اندکی در زمینه تربیت و رفتار اجتماعی خودتان و فرزندتان مطالعه کنید و پیشنهاد می کنم حتما هر دو نسخه ۱۰۰ باب اسرار المکشوف را تهیه کنید و از نسخه های بی نهایت فوق العاده آنها استفاده کنید

 10. با سلام من یه دختر پنج ساله دارم که از نظر قد و وزن خیلی از همسنان خودش کوتاه تره در صورتی که وزن تولدش خیلی خوب بوده ولی بعد از یه ماه که از تولدش گذشت هر وقت میخواستم بهش شیر بدم کلی جیغ میزد وگریه میکرد وباید میخوابید وتوی خواب بزور شیر میخورد وبا اینکه خیلی بچه ساکتی بود گریه های وحشتناک و بی امان پنج شیش ساعته اش شروع شد والان هم خیلی قد کوتاهی دارد و بهانه گیر است آیا بچه من جادو شده؟ ممنون میشم پاسخ بدید

 11. با عرض سلام وخسته نباشید به شما

 12. سلام علیکم خسته نباشید..بنده ۲۳ سالمه و به پسری که همسنمه علاقه دارم علاقه ی مادوطرفه است ولی دخترای فامیلشون اون رو جادو یاسحر کردن که هر مدت تغیر میکنه باید چکارکنم منو اون از هم دوریم از لحاظ مسافت

  • خوب با چه اطمینانی این حرف رو میزنید با این که دورین از فامیلاش خبر دارید
   اندکی در سایت مطالب را مطالعه کنید به جواب سوالتان میرسید

 13. باسلام ، من یه خواهر وسه برادر دارم که متاسفانه هرسه دچار مشکلات مالی وخانوادگی هستن البته دوبرادرم خیلی اوضاع مالی خوبی داشتن ولی حدود یک سال پیش بعد از فوت پدرم به شدت اوضاع مالیشون وخیم شد و الان هر دو زنهاشونو طلاق دادن البته شاید بهتر بگم زنها طلاق گرفتن ، وبرادرسوم هم زنش عقد کرده اس به شدت مشکل دارن واصلا کاروشغل این هم درست نمیشه وخواهرم از نظر. مالی بامشکل مواجه شده هم باشوهرش اختلاف داره. مادرم هم که شدیدا بیمار وعصبی ودر تنگنای مالی قرارداره،،، لطفا راهنمایی کنید آیا ما سحرشده ایم؟ اگر سحر شدیم میتوانیم از باطل سحری ک درسطر این سایت قرار دادین استفاده کرد؟چه مدت طول میکشه تا اوضاع خوب بشه اصلا اوضاع بهتر میشه؟ بنده رو به خاطر بسیاری سوالات ببخشید

 14. باسلام ، من یه خواهر وسه برادر دارم که متاسفانه هرسه دچار مشکلات مالی وخانوادگی هستن البته دوبرادرم خیلی اوضاع مالی خوبی داشتن ولی حدود یک سال پیش بهد از فوت پدرم به شدت اوضاع مالیشون وخیم شد و الان هر دو زنهاشونو طلاق دادن البته شاید بهتر بگم زنها طلاق گرفتن ، وبرادرسوم هم زنش عقد کرده اس به شدت مشکل دارن واصلا کاروشغل این هم درست نمیشه وخواهرم از نظر. مالی بامشکل مواجه شده هم باشوهرش اختلاف داره. مادرم هم که شدیدا بیمار وعصبی ودر تنگنای مالی قرارداره،،، لطفا راهنمایی کنید آیا ما سحرشده ایم؟ اگر سحر شدیم میتوانیم از باطل سحری ک درسطر این سایت قرار دادین استفاده کرد؟چه مدت طول میکشه تا اوضاع خوب بشه اصلا اوضاع بهتر میشه؟ بنده رو به خاطر بسیاری سوالات ببخشید

 15. سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  ببخشید این مواردی که گفتین،همه رو باید انجام داد یا یکی از مراحل مثلا ۳تا مهر کربلا رو هم میشه انجام بدیم؟

 16. با سلام. بنده میخواستم صد باب باطل سحر و زبان بند و محبت رو خریداری کنم. ۱) میخوام قبلش مطمئن بشم آیا در این صدبابها دعاهایی هست که فقط خوندنی باشه و نیازی به نوشتن نداشته باشه؟(بخصوص باطل سحر)
  ۲)اینطور که تا حالا متوجه شدم اکثر این دعاها نیاز به زمان داره تا انجام بشه و مراحل خودش رو طی کنه مثلا تا چند ماه فرد باید جمعه ها کارهایی رو انجام بده، اما یه خانوم در هر ماه دچار عذر میشه و ممکنه نتونه مراحل رو در طی چندماه انجام بده. میخام بگم دعایی میخام خوندنی باشه و در طی چند روز مراحلش انجام بشه، آیا همچین دعاهایی با این خصوصیت در این نرم افزارها پیدا میشه؟
  ۳)آیا بنده میتونم در زمانی که سوره ی قران یا دعایی میخونم مثلا چهارقل یا یاسین رو وقتی میخونم، آیا میشه هم به نیت خودم و هم به نیت طرف مقابلم بخونم که اگر سنگینی یا نحسی ای برای هرکدوممون وجود داشته باشه از بین بره؟؟؟ (یعنی طرف مقابلم اصلا ندونه). اصلا آیا اینکار قابل قبوله؟

 17. با سلام! چند سالی است که بدنبال فرد ذبده در زمینه باطل کردن سحر و جادو هستم در اقوام فردی هست که در زمینه ی دعا نویسی بسیار بسیار مهارت دارد ولی در حوزه ی سحر و جادو کاری نمی کند خیلی خوب مرا می شناسد و من می گوید وقت خود در بیخود تلف نکن تو را طلسم کرده اند و باید آن را باطل کنی، دعا برای تو فایده ای ندارد. خیلی بی حوصله هستم گاهی میخندم گاهی در فکر فرو می روم میل و رغبتی برای انجام دادن کارهایم ندارم به هر کاری دست میزنم با اما و اگر رو به رو می شوم در حالی که تمام شرایط اون کار فراهم است و هیچ مشکلی وجود ندارد اما به یکباره مسئله ی کوچکی کل کار را به هم میزند چه در زمینه شغلی چه در بحث خرید و چه در زمینه های دیگر… کلا خیلی خیلی از این شرایط خسته شده ام دارای ۱۶ رتبه استانی و کشوری در رشته های عملی هنری فرهنگی هستم اما سالهای سال است بدنبال کار هستم فکر نکنید توقع بالایی دارم، نه… من حتی روزی ۵۰۰۰ تومن هم در موسسه فرهنگی کار کرده ام اما همیشه در پروسه ی کاری اتفاق می افتد و من نمی تونم موفق بشم یا پرونده ی من گم می شود یا نیرو نمیخان یا …. دلایل که آخر نمی شود… نماز میخوانم در ضمن حافظ قران هم هستم ۱۰ جزووء… سید به من گفته بود اگر مشکلت را رفع نکنی در زندگی متاهلی هم دچار مشکلات میشوی حال می بینم همینطور هست امسال در سن ۳۳ سالگی ازدواج کردم همسرم همیشه در کارش موفق بود اما از زمانی که با من ازدواج کرده است او نیز دچار بد بیاری و مشکلات فراوانی شده است البته من به او چیزی نگفته ام اما خودم میدانم چه اتفاقی افتاده است … تو رو خدا کمکم کنید…

  • دوست من شما از ۱۰۰ باب اسرار المکشوف استفاده کنید به هر دو نسخه و مطمعن باشید که مطلوب حاصل می شود
   نماز اول وقت و طهارت و از همه مهم تر حق الناس را رعایت کنید

 18. این روزها گفته:

  با سلام . اگر از شخصی که می خواهیم براش دعای محبت انجام بدیم دور باشیم ایا این موارد کمکی به ما میکند ؟ من نرم افزار محبت رو می خوام بخرم اما می ترسم همش خوردنی باشه یا لازم باشه به اون شخص دسترسی داشته باشیم . ایا دعای محبت راه دور هم در این نرم افزارها هست ؟ لطفا جواب بدید . ممنون

 19. سلام من هر وقت باطل سحر مینویسم تو کارم سنگینیه عجیبی می افته،حتی ساعات و روز سعد و نحس و رعایت میکنم،میشه بگین بعد نوشتن دعا ها چی کار کنم سنگینیش بره؟و سوال بعدیم اینه که مادر شوهر من فقط پشت سر من قضاوت مکنه و همیشه من و بد میدونه و نماز هاشو سر وقت میخونه آیا دعا یا طلسم روش اثر میزاره؟مرسی

 20. با سلام . من باطل سحر ۵۹ رو مطالعه کردم و چند تا سوال برام پیش اومده . اول اینکه اگر بخواهیم از روش دوم یعنی نوشتن تعویذ استفاده کنیم ایا باید نوشتن این متن در فاصله اذان صبح تا طلوع آفتاب باشه ؟ دوم اینکه اگر بخواهیم دو بار بنویسیم (یکی برای غسل و یکی برای نگه داری در منزل )ایا باید هر دو رو در یک روز بنویسیم (چون به علت طولانی بودن این متن و سختی نوشتن با جوهر روحانی این کار عملا امکان پذیر نیست ) و سوال سوم اینکه بعد از نوشتن بلافاصله باید غسل کرد و یا غسل می تونه به روز یا روزهای بعد موکول بشه به علت ضیغ وقت ؟
  و یک سوال هم در مورد تعویذات دیگه داشتم . اینکه تو بعضی نوشته بود روی پوست اهو که فکر کنم پیدا کردن همچین چیزی کمی سخت باشه . ایا جایگزین موثری برای این مورد هست یا خیر ؟
  و پرسش آخر اینکه منظور از ساعت سعد یا مشتری یا … چیه و کجا میتونم اطلاعات مربوط به ساعات رو مطالعه کنم که درست هم باشه؟
  قبلا از حوصله و لطف شما تشکر میکنم

  • زمانش باید بین اذان و طلوع باشد و لی نیاز هر دو را در یک روز بنویسید
   بهتر است همان روز غسل کنید
   بله روی پسوت بره گوسفند و یا بز هم میتوانید چون پوست آهو یافت نمی شود
   در جدول ساعات در نرم افزار صحیفه الاداب
   موفق باشید البته توجه کنید اگر برایتان امکان دارد مطالب سایت را در هر یک از شبکه های اجتماعی که عضو هستید به اشتراک رگذارید و در امر خیر یاری رساند به هموطنانمان در این صواب شریک باشید
   http://www.inapply.com/%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%BE%D9%84%D8%A7%DB%8C/

   • ممنون از پاسخگوی و چشم حتما در حد توان چه در فضای مجازی و چه خارج از اینجا اطلاع رسانی خواهم کرد فقط به نظرم در این فاصله زمانی و اون حجم متن و سختی نوشتن با اون شرایط خاص به نظر امکان پذیر نمیاد چون من متن رو برای خودم با همین فونتی که در سایت هست کپی گرفتم که توی صفحه بسیار ریز تقریبا ۷ صفحه شد . همه متن موجود در اونجا هم باید نوشته بشه دیگه ؟ چه متون عربی و چه متون فارسی ؟ درسته ؟

 21. سلام استاد گرامی
  مردی سی و هفت ساله هستم
  در تمام زندگی حتی خوابیدن هم یک سری پیچیدگی ها دارم
  بزرگواری کنید شما که علمش را دارید بگویید من سحر یا جادو شده ام؟

  • دوست من از ۳ مجموعه ۱۰۰ باب باطل سحر و ۱۰۰ باب اسرار المکشوف نسخه تعادل و ۱۰۰ باب شفا حتما استفاده نمایید و مطمعن باشید اگر طبق آدب و قوائد رعایت کنید مشکلتان حل می شود تغییر شگرفی در زندگیتان خواهید دید
   تدکر می دهم نماز اول وقت و طهارت و حق الناس را در زندگی همواره به خاطر داشته باشید
   http://www.inapply.com/category/100bab/

 22. سلام. با توجه به اینکه شخصی که می خوام براش باطل سحر بگیرم از من دوره و بهش دسترسی ندارم و من نرم افزار باطل سحر رو که مطالعه کردم دیدیم همه اون اعمال باید شخص مسحور خودش باشه لذا هم در این مورد راهنمایی و کمک میخوام و هم اینکه با این تفاسیر بفرمایید برای مهر و محبت هم اگه لازمه که خود شخص باشه و همه خوراکی و دمیدنی هست که من صد باب مهر و محبت رو خریداری نکنم . به هر حال خیلی ممنون از شما . این نرم افزار اگه برای من تو این مورد بخصوص کاری نکنه اما مطمئنم گره از مشکل خیلیا باز کرده و میکنه.خدا خیرتون بده

 23. با سلام. اقای اذر من نرم افزار باطل سحر رو دانلود کردم و همش رو مطالعه کردم اما همونطور که گفته بودم من و اون اقا دیگه مدتیه همو نمی بینیم و من نمیتونم هیچ کدوم از این اعمال رو انجام بدم چون به ایشون هیج دسترسی ندارم و اینها همه یا خوراکی بود و یا باید باهاشون غسل می کردن و یا نوشته شخص مسحور باید خودش انجام بده. راستش به کسی هم که رجوع کرده بودم برای باطل سحر گفت باید براش موکل بگیره تا اون کارها رو انجام بده و هزینه بسیار زیادی طلب کرد که من صلاح ندیدم این کارو انجام بدم. لطفا راهنمایی کنید

 24. سلام من در بازار کارمیکنم اما شخصی وجود دارد که احتمالا از سحر وجادو برای فروش جنس استفاده میکند درهنگام فروش او جنس های ما بدون مشتری باقی میماند. راه حل چیست؟

  • دوست من شما به او کاری نداشته باشید و بدانید که خداوند روزی هر فرد را میرساند و تنها به تینت و تلاش او دارد شما از ۲ مججموعه ۱۰۰ باب باطل سحر و ۱۰۰ باب رزق و روزی استفاده کنید و امان داشته باشید اگر آدابی که در این مجموعه ها آمده است و حق اناسی به گردن نداشته باشید روزیتان فراوان میشود

 25. محتاج کمک گفته:

  سلام
  مدت زیادی بودکه همسرم بازنی رابطه داشت و به مدت زمان این رابطه شدید تر و شدید تر میشد بطوری که فهمیدم برای صیغه هم اقدام کرده و روابطون به طور فاجعه واری آشفه و پر از دعواست که حتی تا مرز طلاق هم کشیده شده و بسیار پرخاشگر و عصبی شده و مدام و بی دلیل بهانه جویی میکنه و به کتک زدن من و بچه ها میپردازه از هر راهی که تونستم تلاش کردم که جلویی جادوی اونو بگیرم ولی نشد که نشد و صحبت کردم با کسی که گفت براش جادویی با نعل اسب کردن که به سادگی از بین نمیره و انواع دعا هارو امتحان کردم که به صورت موقت هم جواب ندادن و هر زمانی که پیش اون میره بد اخلاق تر و بسایر عصبانی به خونه بر میگرده خواهشا کمک کنید چون وضعیت خیلی وخیم تر از چیزی هست که بخوام توصیف کنم پیش بهترین اساتید هم رفتم ولی به جز دعایی که تاثیر نداشت چیزی ندادن منم آدرس یه کتاب یا یه لینک رو نمیخوام واقعا نیاز دارم به طور خاص از تجربیاتتون استفاده کنم ممنون از توجهتون یمنتظر جواب کار ساز و قاطع شما هستم یاعلی

  • دوست من توجه کنید که اولی راهکاری که به شما پیشنهاد میدهم مشاوره است و بعد خودتان میتوانید لینک مجموعه ها را مطالعه کنید و هر کمکی که از دست بنده بر بیاید در این مجموعه ها به طور کامل و دقیق با قوائد توضیح داده شده است دوست عزیز

 26. با سلام
  ما سه تا خواهر و برادریم ،من بچه اخر هستم و از خواهرم زودتر ازدواج کردم ، پارسال خواهرم توی سن ۳۵ سالگی بختش باز شد، همه خانواده خیلی خوشحال بودیم که بالاخره ازدواج کرد و رفت سرخونه و زندگیش ، ولی از وقتی که اون رفت مامانم مریض شد به قول خودش مارو چشم کردن، مامان حالت تهوع شدید داره الان ۷ الی ۸ ماهه این تهوع ادامه داره ، دکترها علتش رو متوجه نمیشن انواع آزمایش و عکس و سی تی های مختلف رو انجام داده ولی همه سالم بوده و توی این مدت کوتاه چندین عمل انجام شد ولی مادر من هر روز بدتر می شه .خواهشمندم راهنمایی مون کنید

  • دوست من توجه کنید همان طور که میگویم عمل کنید ابتدا از ۱۰۰ باب باطل سحر باطل سحر شماره ۵۹ را انجام دهید و بعد از آن برای تمام اعضار خانواده از ۱۰۰ باب بخت گشایی استفاده کنید تا مشکلات بختتان و چشم نظر برطرف گردد و برای مادرتان هم ۷ روز بعد از نماز صبح ۲ رکعت نماز حاجابت بخوانید و بعد از آن ۱ آیت الکرسی و ۴ بار هم معوذتین و بخوانید و یک کاسه آب بردارید و با یک قاشق غذا خوری عسل طبیعی خوب هم بزندی (آب ولرم باشد )و سوره یاسین را بخوانید بعد از هر آیه بر کاسه فوت کنید و ۷ بار هم آیه ثُمَّ کُلِی مِن کُلِّ الثَّمَرَاتِ فَاسْلُکِی سُبُلَ رَبِّکِ ذُلُلًا یَخْرُجُ مِن بُطُونِهَا شَرَابٌ مُّخْتَلِفٌ أَلْوَانُهُ فِیهِ شِفَاء لِلنَّاسِ إِنَّ فِی ذَلِکَ لآیَهً لِّقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ را بخوانید بر کاسه فوت کنید و به نیت شفا بدهید مادرتان بخورد این کار را ۷ روز تکرار کنید و معجزه ها ببینید
   البته به شما تاکید می کنم حتما از مجموعه ۱۰۰ باب شفا استفاده کنید.
   http://www.inapply.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA/

 27. سلام و خسته نباشین ممنون از سایت خوبتون … تروخدا بمن کمک کنین تا بتونم مشکلمو حل کنم منو شوهرم همدیگرو خیلی دوست داشتیم و داریم اما از قرار معلوم بعضیا تحمل خوشبختی مارو.ندارن راستش من به مادر شوهرم و فامیل های شوهرم و به خواهر خودم شک دارم …خواهر خودم هر ۴۰ یا ۵۰ روز یه بار سریع میادخونمون ومیگه من برم دستشویی وبیام میره و بدو بدو میاد خداحافظی میکنه میره از همون روز به بعد اخلاق همسرم خیلی بد میشه تومهمونیا بهم بدوبیراه میگه و سرم داد میزنه جلوهمه توخونه هم وسایل میشکونه و داد و بیداد میکنه به هر بهانه ای که شده دعواراه میندازه حتی بعضا نصف شب هم اقدام میکنه مثل همین دیشب تا سحری دعوام کرد و بشقاب شکوند بعدیه ساعت اروم شد و من التماسش میکنم و صدقه میدم و اسپند دود میکنم و بعد دو سه ساعت اروم میشه و عذر میخواد و میگه من عاشقتم دنیام بدون تو هیچه و فلان من خیلی نگران این وضیعیتم…میترسم زندگیم بهم بریزه این.موارد وقتی که با همسرم تو.مهمونیا شرکت میکنیم اتفاق میفته شمارو به حق پنج تن کمک کنین و راهنمایبم کنین …اجرتون با حق تعالی

  • دوست من ابتدا از ۱۰۰ باب باطل سحر شماره ۵۹ را برای خودتان انجام دهید و بعد از آن برای خود و همسرتان از مجموعه های اسرار المکشوف استفاده کنید و توجه کنید که نماز اول وقت و طهارت و حق الناس رعایت کردنشان بسیار بسیار هم است و هر وقت کسانی را که میگویید که دلشان به خوبی شما نمیتبد را می بیندی ذکر ماشا الله و ذکر یونسیه و ۷ بار هم ونیکاد را بخوانید و به خانه و اطرافتان بدمید مطمعن باشید که انشا الله مشکلتان حل می شود ولی توجه کنید که بهتر است در زمینه های موفقیت و همسر داری و روابط خانوادگی و عشق کتابهایی را مطالعه کنید و از مشاوره هم بهره ببرید امید وارم مشکل شما حل شود.

 28. سلام. من یک دختر ۳۶ ساله هستم که مدت سه سال هست با اقایی اشنا شدم برای ازدواج ولی ظاهرا خانواده این فرد بنا به هر دلیلی با ازدواج ما مخالفند و از هیچ تلاشی برای این کار مضایقه نکردند و مکررا از طلسم و سحر برای ایشون استفاده میکنند و میتونم بگم که موفق شدند و تقریبا ارتباط ما به صفر رسیده . اول منم تصمیم گرفتم مقابله به مثل کنم اما از این کار منصرف شدم و سعی کردم با جستجو در این فضا به دنبال راههایی برای باطل کردن بگردم . خیلی از خدا کمک خواستم . خدا خودش میدونه . اما سوال من اینه که خانواده اون اقا، ایشون رو سحر کردن و من اگر این کارها (مثل خواندن ایه الکرسی به مهر تربت کربلا )رو انجام بدم ایا فایده ای داره ؟ لطفا راهنمایی کنید . شاید شما و این راه رو خدا جلوی پای من گذاشته باشه … ممنون

  • http://inapply.com/ghuran/

   با تشکر از شما که پیام من رو خوندید و در جواب لینک بالا رو گذاشتید که راستش من متوجه نمیشم باید چکا کنم . لطفا بیشتر راهنمایی کنید . من طی چند ماه گذشته و برای حل مشکلم بسیار با اعتقاد و زیاد قران خوندم چون جایی خونده بودم که قران خوندن در رفع و باطل شدن سحر موثره . الان شما به من توصیه کردید که باز هم قران بخونم ؟؟؟
   منتظر پاسخ و راهنمایی شما هستم

   • من شرمندتون هستم که لیک اشتباه به شما دادم البته این لینک که سایت کامل قرآن هست بسیار بسیار خوب است ولی برای مشکل شما باید مجموعه های ۱۰۰ باب را با دقت مطالعه کنید و کاملا روشن می شود که از کدام مجموعه استفاده کنید
    http://inapply.com/sadbab/

   • ممنونم که جواب دادید . مطالعه میکنم و اگر مشکلی بود مزاحمتون میشم

  • ببخشید موقع سفارش اینترنتی مینویسه کد تخفیف . این کد چی هست ، چی باید وارد کنم

  • همچنین می خواستم بدونم کارهایی که توی نرم افزار نوشته شده برای اشخاص عادی قابل اجرا هست یا نه ؟ و اینکه اونجا مشخص هست که اگر من بدونم کسی برای کس دیگری دعا گرفته آیا میتونم بدون دسترسی به هر دو ( ساحر و مسحور ) اون طلسم و سحر رو که غیر مستقیم تبعاتش به خود من هم بر میگرده باطل کنم ؟

   • دوست عزیز تنها هدف ما از ارائه این مطالب و طراحی و تولید این نرم افزار ها اینه که شما مشکلاتتون رو پیش افراد ناشناس نبرین و بتونید خودتون مسائل و مشکلات ساده خودتون رو حل کنید و هیچ مشکلی هم نداره خودتون استفاده کنید و اگه در رابطه با اون موضوع که فرمودید اگه نیت شما خیر هست نه تنها ایرادی نداره بلکه خوب هم هست

 29. با سلام اینجانب برادری دارم که ۲۱ساله که بازنی دوست که آن زن پسر هم سن ساله بردارم را دارد آن زن با سحر جادو نمی زاردبرادرم بیایید خونه برادرم سست بی حال بی اهمییت به حرف مادرش و ۲۴ ساعته تو خونه انها می ماند میخواهم مشکل م را حل کنید.

 30. باسلام
  پدر و مادر من تقریبا دوساله که از هم جداشدن.مادرم به شدت از پدرم کینه داشت و از من هم متنفر بود.که حتی برای پدرم طلسم مرگ گرفته بود و ادرارشو به خورد من و پدرم داده بود.
  حالا من تمامی نشونه هایی رو که گفتید دارم.
  چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی اذیت میشم…

 31. سلام.ببخشید من تو یه سایت خوندم که بعضی از دعا ها و طلسم ها که موکل دارن گاهی حتی با نگاه کردن به اون طلسم و دیدن ایاتی که توش نوشته شده موکلش متوجه میشه و ممکنه برای شخص ازار و اذیت بوجود بیاره.ایا همچین چیزی صحت داره؟؟؟؟

 32. سلام
  ببخشید ۶ سال ازدواج کردم همیشه شوهرم با من قهر است همیشه من باید صبوری کنم و می گه برو از زندگی بیرون-پوستت کلفته موندی-رفتارهایی که خودش همیشه بدش می امد را انجام می ده
  و همیشه این مسایل قبل از ماه مبارک رمضان شدید تر میشه – بهم داره باور میشه که دعا هست نمی دونم چه کار کنم خیلی به سجاده و قران پناه می برم اما ..

 33. سلام استاد
  ببخشید میشه اولین یکشنبه ازماه رمضان ایه الکرسی روی مهر خوند پنج شنبه اول ماه امروز بود یادم رفت با تشکر

 34. سلام
  مدت یکی دو سال است که مایع روغنی برروی قسمت پایین درب ورودی منذل ما بطور مداوم ریخته میشود که ماهم مدام درب را با اب و پودر میشورییم اما الان چند وقتی است که (اکثرا روزها) احساس می کنم یکی نگاهم می کند تا سرم را بر می گردانم کسی را نمی بینم تو این چند هفته چندباری خواب جن هم دیده ام دلیلش سحر هست یا توهم ؟

 35. رمق ندارم کاری رو انجام بدم لطفا راهنمای کنید^^^^^^^^^^^/'””””” من ۱۶سالمه کمک کنید دشمن دارم

  • دشمن چی داری دوست عزیز ؟ مشکلتو روشن بیان کن بدون تعصب
   البته پیشنهاد می کنم قبل از این که مشکلتو مطرح کنی نرم افزار اسرار المکشوف نسخه تعادل و مطالعه کن و بعد در باره مشکلت فکر کن اگه راه حلشو پیدا نکرد سوالتو مطرح کن!!!
   http://www.inapply.com/asrar-almakshof/

 36. سلام من شب ها کابوس می بینم شب ها فکر میکنم یهو چیزی به من زل زده سوره جن را وقتی میشنوم گریه میکنم هرکسی منو میبینم مست میشه استخفرالله منم دارم … میشم دست پام درد میگیره چکار کنم بعضی وقت ها راه میرم استخان هام صدا میده چکار کنم بگید راهنمای کنید فکر میکنم همه میتونن فکرمو بخونن!تورو خدا کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 37. باسلام من حدود چهارده سال پیش باآقایی از روی علاقه ازدواج کردم ولی بعد ازمدتی حالات بدی در من بوجود اومد ک ایشون رو میدیم ب شدت حالم بد میشدو….ولی بعد ازمدتی نزد شخصی رفتم وگفت جادو شدی و دعا دادوخدا روشکر مشکلم برطرف شد والان ی بچه هم دارم وزندگی خوبی دارم ولی مدتیه حالات عجیبی در روح و جسمم بوجوداومده و نمیدونم چیکار کنم احساس میکنم صداها در مغزم میپیچه وانگار ضربه ای ب سرم میخوره و صداش در کل سرم پخش میشه الان طوری شدم نمیتونم کارای عادی وروزمره رو انجام بدم وشبها اکثرا موقع خواب اذیت میشم ولطفا راهنماییم کنبد

 38. سلام اگه دعای سوزاندنی برای سحر را در ایام حیض انجام دهیم باطل میشه خواهش میکنم جواب بدید

 39. سلام اگه دعای سوزاندنی برا ی ساحر در ایاماا عادت حیض انجام دهیم باطلمیشه خواهش میکن م جواب بدید

 40. شوهرم چند ماهیه که بهم توجه نمیکنه و حتی کمتر ازم تقاضای رابطه میکنه،چند روزه اومدم قهر خونه پدرم ولی توجهی بهم نمیکنه،مادرش هم زیادی روش تاثیر داره،چیکار کنم

  • دوست من به جای این که قهر کنید مسئله رو حل کنید ریشه مشکلات را پیدا کنید به مشاوره مراجعه کنید و بدون تعصب و ترس حرف بزنید و برای زندگی که تا به حال ساخته اید و وقت و عمر و جوانی که گذاشته اید ارزش قائل شوید اندکی کتابهای موفقیت و روابط اجتماعی و خانوادگی مطالعه کنید وهمسر داری را بیاموزد هم شما و هم او بهتر است از ۲ مجموعه ۱۰۰ باب باطل سحرو محبت استفاده کنید و توجه کنید با قهر کردن و فاصله گرفتن فاصله ها را نمیتوان جبران کرد

 41. سلام من یک بار باطل طلسم کردم با مجموعه ۱۰۰باب باطل طلسم حالا چند وقت پیش دم خونه یه بسته کوچولو مو زیر بغل و سنگ رو بسته بودن زدن به در خونمون پیدا کردیم بعد شونه های من از درد ساقط شده الان باد کرده البته کرکره مغازم سنگینه گفتم شاید برای اونه الان ینی دوباره طلسمم من نماز و قران میخونم فقط نماز صبح بیدار نمیشم

 42. سلام.استاد من و خواهرم هیچ خواستگاری نداریم هیچ ایرادی هم ندارم خود من خیلی زیبا هستم و دارای کمالات اما هیچکس مردی طرفم نمیاد.برادرم هم ازدواج نمیکنه انگار یه نیرو یه سحر سنگین نمیزاره. من این سنگینی را روی خودم وخانوادم احساس میکنم دعای باطل سحر هم انجام دادم ولی فایده نداره چه کنم برم پیش دعانویس یا اگر نه چه دعایی استفاده کنم که برای سحرهای سنگین باشه .خودم اگر بخوام انجام بدم چطوری باید اذن بگیرم؟خواهش میکنم جواب مو بدین.باتشکر

  • دوست من توجه کنید که با رعایت آداب از نرم افزار ۱۰۰ باب باطل سحر و ۱۰۰ باب بخت گشایی استفاده کنید با صبر و دقت بررسی کنید و بعد دست به کار بشوید اگر هم سوالی دارید مطرح نمایید

 43.  سلام خسته نباشید ممنون میشم کمکم کنید.من برای سرکتاب بازکردن پیش کسی رفتم گفتن طلسم شدی بهت چله افتاده بالای سر زائو یا مرده رفتی بهم یه دعا دادن بعد چندوقت گفتن بختت باز شده واسم خواستگارم اومد ولی من واسه گرهی که سه سال تو شرایط تحصیلی و روحیم افتاده بود رفتم پیشش الان بیشتر علائمی که افراد سحر شده دارند دارم مخصوصا مورد چهار.ولی اون دعانویس گفت بختت باز شده امکان داره واسه ازدواج بختم بازشده باشه اما واسه کاری دیگه نه؟ درمورد چله هیچی پیدا نکردم کمکم کنید دارم دیوانه میشم ب زور نماز میخونم بعضی وقتا کفر میگم دیگه خسته شدم احساس میکنم این سه سال زندگیم خواب بودم.صبحا دوست دارم بمیرم ولی از رختخواب بیرون نیام.

  • دوست با ایمان کامل از ۲ مجموعه ۱۰۰ باب باطل سحر و ۱۰۰ باب بخت گشایی استفاده کنید برا رعایت اداب و قوائد و مطمعن باشید که گره از بختتان باز می شود
   http://www.inapply.com/category/100bab/

  • ادمین عزیز من تو زندگیم به یه نتیجه ای رسیدم که فکر می کنم درست باشه خواستم با شما در میون بذارم تا با دیگران به اشتراک بذارید. همه مشکلات در غیبت امام زمان داره بیشتر می شه.برای ظهور امام زمان دعا کنید. از ته قلب تا مشکلات خودتونم حل بشه.

   • متشکرم از لطف شما از شما و همه دوستان درخواست دارم این دعا را هر روز بخوانند
    إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیْکَ الْمُشْتَکَى وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَ الرَّخَاءِ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَیْنَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کَلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یَا مُحَمَّدُ یَا عَلِیُّ یَا عَلِیُّ یَا مُحَمَّدُ اکْفِیَانِی فَإِنَّکُمَا کَافِیَانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکُمَا نَاصِرَانِ یَا مَوْلانَا یَا صَاحِبَ الزَّمَانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکْنِی أَدْرِکْنِی أَدْرِکْنِی السَّاعَهَ السَّاعَهَ السَّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ
    خدایا گرفتارى بزرگ شد،و پوشیده بر ملا گشت،و پرده کنار رفت،و امید بریده گشت،و زمین تنگ‏ شد،و خیرات آسمان دریغ شد و پشتیبان تویى،و شکایت تنها به جانب تو است،در سختى و آسانى‏ تنها بر تو اعتماد است،خدایا!بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست آن صاحبان فرمانى که اطاعتشان را بر ما فرض نمودى،و به این سبب مقامشان را به ما شناساندى،پس به حق ایشان به ما گشایش ده،گشایشى زود و نزدیک‏ همچون چشم بر هم نهادن یا زودتر،اى محمّد و اى على،اى على و اى محمّد،مرا کفایت کنید،که تنها شما کفایت‏کنندگان منید،و یارى‏ام دهید که تنها شما یارى‏کنندگان منید،اى مولاى ما اى صاحب زمان،فریادرس،فریادرس،فریادرس، مرا دریاب،مرا دریاب،مرا دریاب،اکنون،اکنون،اکنون،با شتاب،با شتاب،با شتاب،اى مهربان‏ترین مهربانان به حق محمّد و خاندان پاک او.

 44. سلاممن خانمی ۲۶ساله مطلقه هستم که ۳سال است جداشده ام از همسرم.ازوقتی ازدواج کرده بودم مشکلات زیادی داشتم.که تاحالا ادامه داره وتمامی هم نداره.صیغه ی پسری هستم ۲سال است ولی هرچه به اومیگویم داعم کن نمیکند.دیگرآبرویم درخطراست چون به جزخانواده ام فامیلهایم نمیدانند ومدام سراغم رامیگیرند.من درشهری دورازشهرخانواده زندگی میکنم.بسیارهم پشیمانم که چرا طلاق گرفتم.مشکلات زیادی دارم.ازشما عاجزانه میخام کمکم کنید که یابه دل این آقایی که ۲سال باش هستم بیفتد که داعم کند مرا یا شوهرقبلی خدوم مرا بپذیرد.بی تکیه گاهی خیلی سخته واسه یه زن غریب

  • دوست عزیز اگر اداب دینی مانند طهارت و حق الناس و نماز اول وقت را رعایت می کنید از ۲ مجموعه ۱۰۰ باب باطل سحر و ۱۰۰ باب مشکل گشا استفاده کنید انشا الله مشکل شما حل می شود اگر آن فرد که با او صیغه هستید تا به حال ازدواج نکرده بدانید که مسیر سختیرا بر سر راه دارید و از آن طرف اگر کسی را دارید که از طریق ریش سفیدی بتواند اقدام کند برای شوهر قبلتان حتما دست به کار شوید و اگر هم از شوهر قبلی فرزندی ندارید به این فکر باشید که از ۱۰۰ باب بخت گشایی استفاده کنید تا انشا الله فرد مناسب بر سر راحتان قرار گیرد و قدر فرصت ها را بدانید و توجه کنید که ۲ سال زمان زیادی است برای این که با کسی باشید و از او انتظار عقد داعم داشته باشید.

 45. سلام یکی از اطرافیانم طلسم شده در حدی که حتی خانوادشم نا دیده میگیره و برای نابودیه اونا داره همه کاری میکنه این دعاهایی که طلسمو باطل می کنه رو چه جوری به چه نیتی بخونم تا طلسم این شخص باطل بشه؟خواهش می کنم کمکم کنین

  • دوست من ۱۰۰ باب باطل سحر را مطالعه کنید کاملا روشن می شوید و این بسیار خوب است که شما در حق بنده ای دعای خیر انجام دهید انشا الله بار هر دویتان سبکی داشته باشد

 46. سلام استادمیشه لطف کنید جواب منو بدید این چند تادستور سحرو باید باهم انجام بدیم یایه دونش کافیه ممنونم

 47. با سلام.خدمت شما بزرگوار.
  من نزدیک به ۴ساله در تمام زندگی به مشگل خورذم وتمام موارد ذکر شده توسط جنابعالی رو دارم. چند ماهه پیش همسرم به دلایلی عاشق شد و رفتت.من موندم و یک بچه ۳ساله. مغازه ام رو دزد برد سر کار رفتم با اتهام دزدی انداختنم لیرون الانم چند روزه پبچه ۴ساله ام که لحظه ای از من جدا نمیشد,بهونه مادرشو میگیره و میگه نمیخواد با من باشه هر جا که دنبال حقم میرم.بدهکار میشم.واز همه چی مهمتر من حتی ننیتونم به اعمالی که گفتید رو خودم انجام بدم چون تمام نکرده خسته میش.ببخدا قسم الان دارم با اشک براتون مینویسم.تمنا میکنم نجاتم بدین

  • دوست من نماز اول وقت و طهارت و حق الناس را رعایت کنید و هر صبح بعد از نماز صبح ۲ رکعت نماز حاجات بخوانید و از خداوند بخواهید گره از مشکلات شما باز کند و پیشنهاد می کنم از ۲ مجموعه ۱۰۰ باب باطل سحر و ۱۰۰ باب مشکل گشا و ۱۰۰ باب رزق و روزی طبق اداب و قوائد استفاده کنید و از تلاش و ایمان خود نسبت به خدا کم نکنید

 48. با سلام وخسته نباشید
  سوالی داشتم ازحضورتون….در این صفحه چهارنوع باطل سحر نوشتید باید همه باهم انجام داده شود یافقط یکی از انهارا انتخاب کنیم وانجام دهیم؟
  واینکه موکل اسمم رو ازکجا پیداکنم؟

 49. سلام یه سوال
  من مهر از کربلا پیدا نمیکنم تکلیف چیه؟ من مطمونم طلسمم کردن چون تمام موارد ذکر شده را دارملطغا پاسح به ایمیلم بفرستید ممنون

 50. خیلی

  • دوست من انسان به راستی همان می شود که به آن می اندیشد اگر نگرشتان به زندگی بدبختی و بد شانسی باشد بدانید که غیر از این چیزی برایتان رقم نمی خورد
   و باید بدانید که باید مشکل را در درون خود رجویید
   این چه حرفیست که در عالم بالاست بهشت
   هر کجا وقت خوش افتاد همان جاست بهشت
   دوزخ از تیرگی بخت درون تو بود
   گر درون تیره نباشد همه دنیاست بهشت
   خیام
   پی شنهاد می کنم از مجموعه های ۱۰۰ باب باطل سحر و ۱۰۰ باب بخت گشایی برای خودتان استفاده نمایید تا انشا الله گره از مشکلتان باز شود

 51. با سلام به استاد خوبم
  استاد چندتا سوال دارم خیلی لطف میکنید اگه جواب منو بدید
  ۱٫ هنگام خوندن نیت باطل سحر بین دو عین در مهرها وقتی نیت گفته میشه باید حتما اسم موکل اسمم هم بگم یا لازم نیست؟
  ۲٫ میتونم این باطل سحر خودم برای برادرام بخونم ؟
  ۳٫ بعضی وقتها صحبت کردن با یه ادمایی سنگینم میکنه علتش ایا اینکه سحر و جادو دارم؟
  خیلی معذرت میخوام وقتتونو گرفتم.

 52. سلام من ۳۰سالمه به خداخسته شدم هرکی میادخواستگاری راضی میره دیگه برنمیگرده به خدامن برای ازدواج همه دعامیکنم نمیدونم چراکارم این طورشده مدت ۶ماهه نمازهام اول وقته من قبل این ۱۰سال بیماری داشتم که داشتم میمردم وبعداون هم اون بیماری باعث ایجادبیماری پوستی شدمن که اصلا پوست خوبی داشتم وهمه تعریف میکردن هردکترمیرم میگه نمیشه اصلا بیماریم که التهاب روده تقریبا خوب شدم ولی بیماری پوستی داره روانیم میکنه اینم ازازدواجم چی کارکنم

  • دوست من برای بیماریتان ۱۰۰ باب شفا را تهیه کنید و باصبر و دقت مطالعه کنید و انجام دهید و ایمان داشته باشید اگر صبر کافی را داشته باشید و قدم به قدم پیش بروید و دوام بیاورید جواب خواهید گرفت
   و در زمنه ازدواجتان ابتدا از ۱۰۰ باب باطل سحر و بعد از ۱۰۰ باب بخت گشایی استفاده کنید و مطمعن باشید که اگر ایمان کافی داشته باشید و طبق آداب و قواعد انجام دهید حتما مطلوب حاصل می شود
   دوست من نماز اول وقت و طهارت و از همه مهم تر رعایت حق الناس از مهم ترین شروط بر آورده شدن هر دعایی است

 53. با سلام و خسته نباشید ! ببخشید میخواستم بدونم آیا کسی ک ما رو سحر کرده رو هم میشه فهمید کیه اون شخص یا نه؟ باتشکر

 54. سلام
  تورو خدا کمکم کنید
  زندگیم داره از هم میپاشه
  من شوهرم ۳سال عاشق هم بودیم و بالاخره با تمام مخالفتایی که خانواده من داشتن و با تمام عذابایی که توو این سه سال کشیدیم ۴ماهی میشه که عقد کردیم.
  بعد از مراسم متوجه شدم که چاد عقدکنونم گم شده.هرجا که فکر میکردم گشتم ولی پیدا نشد.
  اوایل خوب بود ولی کم کم با گذشت زمان احساس میکنم شوهرم دیگه مث قبل دوسم نداره.بهم کم توجه شده.احساس میکنم نسبت بهم سرد شده.هر روز باهم دعوا داریم.
  بخاطر هیچ و پوچ الکی الکی دعوامون میشه.
  اصلا نمیفهمم چرا اینطوری شده.
  همش میگم شاید کسی با اون چادر داره مارو ازهم جدا میکنه.
  تورو خدا راهنماییم کنین.

  • اصلا این طور نیست دوست من اندکی از کتابهای موفقیت و آموزش مسائل اجتماعی و زناشویی مطالعه کنیدو به کار ببندید و بنای زندگی را عشق و صداقت بگذارید و مطمعن باشدی که گره از مشکلاتتان باز می شود
   بهتر است از ۱۰۰ باب باطل سحر و محبت هم برای خودتان و هم همسرتان استفاده کنید تا انشا الله دلتان ارام شود و زندگی همان طوری شود که میخواهید

 55. با سلام خدمت استاد بزرگوار. جوانی۳۷ساله هستم مدت ۸ساله که مریض شدم و از چشم همه افتاده ام زندگیم نابودشد همسرم طلاق گرفت.از چند نفر سوال کردم گفتند با نجاست برایت طلسم درست کردند برای باطل کردن ان چه باید کرد.یا اصلان همچین چیزی صحت دارد حتی پدر مادرم هم از من دوری میکنن متشکرم.

  • نماز و طهارت و حق الناس را رعایت می کنید ؟
   در رفتارتان آیا مشکلی وجود دارد ( منظورم اینه که بیشتر توضیح بدین)

   • دخترداییم دوست شده وابا اون ازدواج کرده اون دخترداییم خیلی حسودی میکنه دوسه بارشده که من بدکرده همه چی درموردم کرده ولی من اونوبخاطره مامان بزرگم بخشیدم ولی اونا اون وق که با داداش دوست پسرم دوس شد سه یاچهارماه بعدش بامالج شدند خیلی مارو جادومیکردن اونا تاوقتی که باهم دوس نبودن دوست پسرم یعنی پدرام منو خیلی دوست داشت بخاطره من رگشو میزد ولی ایناکه باهم دوس نشودن کارای پدرام بد شد گوشیش گم میشد باهام بد حرف میزد خلاصه خیلی چیزا روز عقدش اومد خونه ی ما توموهاشو درس کنیم من گیجم بهش لباسیناهمه چیزدادم ولی قدرشونمیدونه که بعدچند روز مامانم از زیرفرش یه سنگ پیداکرد که توی نایلون فریزر گذاشته بودن روی اون سنگم سیاه سیاه چیزی بود مامان انداخت بیرون بعدشم ماتازه به خونه ی دیگه اسباب کشی کردیم به اونا که باهم ازدواج کردن مهمونی کردیم خلاصه اودن مابعد چند روز جایی که اونانشستن مامان بازم جادوپیداکردم اونم تور بود سه تا نقل بود ومحکم قره کرده بودن خواهش میکنم به من بگین چیکارکنم خواهش میکنمممممم

    • در درجه اول رابطه تان را با آنها قطع کنید و از ۱۰۰ باب باطل سحر و بعد از آن برای خودتان از ۱۰۰ باب محبت و بخت گشایی استفاده کنید توجه کنید که طبق آداب و قوائد با رعایت ایمان کامل و طهارت و حق الناس و نما اول وقت انجام دهید

 56. باسلام

  دوتا سوال دارم۱- خانمها که نمی تونند ۴۰روز پشت سرهم نماز بخونن چیکار کنیم ۲- اون آب که اشاره کردید رو که نداریم جایی رو همنداریم که تهیه کنیم .

  اگه امکان داره به ایمیلم جواب و ارسال کنید.

  با تشکر

 57. سیده فاطمه احمدی گفته:

  سلام وقت عالی بخیر،ببخشید از کجا باید بدونیم ک مهر اصل کربلا کدومه؟اخه روی همه مهرهایی ک من دیدم نوشته تربت اعلی مال کربلا،لطفا راهنمایی بفرمایید.

 58. سلام استاد خدا قوت . منم چند تا از این علاعم دارم مثل این که گفته بودید شبها حس میکنید کسی بهتون خیره میشه یا درد بدن نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم کمکم کینید یاعلی

  • از ۱۰۰ باب باطل سحر و ۱۰۰ باب اسرار الوجود استفاده کند با صبر و حوصله مطالب را مطالعه کنید طبق آداب و قوائد با ایمان کامل انجام دهید انشا الله مشکلتان حل می شود

 59. باتشکرازشما.من همیشه شکرگدارخداهستم همینکه سالم وابرومندیم جای شکرگداری داره.ازاینکه راهنماییهای خوبی دارین تشکرمیکنم ی سوال دیگه داشتم من سال گدشته پیش کسی رفتم ک دعاهاش هنوز پیشمه اوناروبایدچیکارکنم فکرکنم خودش هم چیزی برام درست کرده ک پیش خودشه الان بایدچیکارشون کنم.ممنون

 60. سلام.من دختری ۲۷ساله هستم ک دچارپریشانی شدیدروحی شدم.ابرومند وتحصیلکرده هستیم وازنظرظاهری مشکلی ندارم خواستگارای زیادی هم داشتم ک بعضیاشون بسیارمشتاق بودن امایهوبهم میخوردن باراهنمایی یکی ازدوستان پیش ی سرکتاب بازکن رفتم ک بهم گفت برام کاری کردن مشکل من فقط علاقه ب ازدواج نیس بیشترمیترسم تداوم داشته باشه وازاینده میترسم توروخداکمکم کنید پیش جندنفررفتم گفتن بستگی شدیدی داری دیگه خسته شدم نمازمیخونم همش ایت الکرسی میخونم ولی انگارخداتموم درهاروب روم بسته.درضمن شایدمهم باشه ما ی فامیل نزدیک داریم ک ازروی حسادت برای خواهرم جادوبروی لباساش میریخت ک البته ازماخیلی دوره کابوس نمیبینم امابعضی شبعاخواب سگ میبینم ک میخوادبهم حمله کنه خواهش میکنم منوراهنماییم کنید.باتشکر

  • دوست من سایت از نظر نرم افزار ها برای شما مطالب آورده است که می توانید با دقت و صبر مطالعه کنید و از آنها استفاده کنید ابتدا از باطل سحر و بعد از بخت گشایی استفاده کنید انشا الله بختتان باز شده و گره از کارتان از بین میرود و در زمینه پریشانی خدمتتان عرض کنم اگر در زندگی شاد نیستید مقصر خودتان هستید ببینید شاید توقع زیاید دارید و یا شکر گذار نعمات خداوند نیستید پریشان چه چیزی هستید در زندگی هدفی داشته باشید و برای رسیدن به آن هدف همواره تلاش کنید و با برنامه پیش بروید و هر گز نگران آینده نباشید و این را بدانید که خداوند همیشه بهترین ها را برای شما رقم می زند اگر شما بهترین باشید

  • باسلام،
   آیا میتوانم هر مهری که فقط رویش نوشته (مال کربلا) ،، برای خواندن آیت الکرسی و گذاشتن مهر در مسجد استفاده کنم؟ یا اینکه باید حتما اصل کربلا باشد؟

 61. سلام استاد من چندماه پیش رام یه کسی شده بودم که انگار زبونم وبسته بود وتو حال خودم نبودم بعد همه اتفاقات تازه فهمیدم چه کاری انجام دادم ایا اون شخص منو سحر کرده بوده همیشه یه دعایی گردنشه که از خودش دور نمیکه الان چند ماهه نمازامو اول وقت میخونم واز خدا میخوام شر اون شخص و ازمن دور کنه

  • بعد از نماز صبح ۲ رکعت نماز حاجات بخوانید و از خداوند بخواهید شر بد خواه را از شما دور کنید و بعد از آن ۷ بار آیت الکرسی و ۴ بار هم معوذتین را بخوانید

 62. با سلام به من گفتند طلسم شدی یه طلسم بد اکثر شبا کابوس میبینم و یه نفر توخاب میبینم که رنگ صورتش سیاه شده و وبا تعجب به من نگاه میکنه و انگار بردهانش مهر زدند ولی یه چیزی میخاد بگه یا این که خاب میبینم چیزی داخل کفشم میذاره در کل ازش میترسم خودشم از این کارای سحر و جادو میکنه خیلی سر در گمم ؟؟؟

 63. نازنین گفته:

  سلام استاد خسته نباشید تو رو خدا منو ببخشید که اینقدر ازتون سوال میپرسم ….
  یکی از دعاهای باطل سحر که گفته بودید این بود که دعا رو روز یکشنبه یا پنج شنبه اول ماه بنویسید و هفت روز اونو غسل کنید اما من متاسفانه نمیتونم در این تاریخ هفت روز رو غسل کنم .سوال من اینه ایا میشه دعا رو با همه شرایطی که گفتید در یکشنبه اول ماه نوشت و اونو کنار گزاشت و از پانزدهم ماه شرو به غسل کنم؟
  واقعا ازتون ممنونم

  • شما از دعا های دیگه ای که تو نرم افزار ۱۰۰ باب باطل سحر اومده استفاده کنید انشا الله مشکلتون حل میشه
   دوست من رعایت نماز اول وقت طهارت و حقث انلاس از مهم ترین اصول بر آورده شدن ادعیه است
   اینو بدونید که از پیامبر اکرم (ص) نقل شده است که حق الناس مانع بر اورده شدن هر دعایی می شود

 64. تیناجان، من جای شما نیستم ولی حاضرم قسم بخورم که گرفتاری های شما نصف گرفتاری های من هم نیست.
  شرمنده

 65. من دختری ۳۲ ساله ام که به هیچی نمرسم و کل زندگیم تکراریه پر از حمله جهت تجاوز پر از اخراج باوجود کارکردن به اندازه ده نفر ده سال بدنبال راه حقیقت و درک اما گم شدن وو پر از شک پس ده هندونه با هم ب میدارم و کلا موجود بدردنخوریم ناامیدم که حتی به خدا که پولی نیس و معنویه هم نمشه رسید و همچنان در جهل و سردرگمی جنگ ظاهروباطن خوددرگیری بدون درک و دیدن تاثیر اعمال همیشه مریض بدون درمان حتی سرماخوردگیها خلاصه صدتا مرض باهم همیشه خسته بدون انرژی بسختی ناز عادی هم میخانم اما در حین خواندن باز مثه ساعات دیگر روزم نیستم تو افکارم غرق میشم با رفتن به بعضی محلها ذهنم شروع به تصویروماجراسازی آینده ام با اون آدماومکانهامیکنه نمدونم اصلا وقتی به آخرین وتنهاآرزومم نمرسم چرا زنده ام خسته ام از همه چی خصوصا سادگی رودربایستی عدم قدرت دفاع از خود با سیاست کلامی و… اصلا انگار من آرم نیستم چون ایین رفتار کلام این اجتماع را ندانم حتی نفهمم هیچکس وهیچ بزرگ را ندانم بعده اینهمه اتفاقات بدوعجیب به کی کدام گروه میشه اطمینان کرد کدوم واقعا خدا داره وبه اومیرسه من یه بار اومدم به او برسم نابود شرم جنون جن آل را بتذکرم دعوت کردم پس من ذاتم کریه ومنفیه؟من کیم ؟چرا به هیچ جا نرسم؟دارم به ۳۳ نزدیک میشم اما مثه کودک ۴ساله کوته فکروسست و………..

  • دوست من اگر به خود آیی به خدایی میرسی دلیل این همه سر در گمی های شما بی هدفی و بی برنامه ریزی است نا خدایی که مقصدی نداشته باشد هر بادی برایش باد مخالف است

   • باعرض سلام وادب من واقعا دوست دارم تغییر کنم ولی باور بفرمایید ناتوان شده ام و فکر میکنم طدنبال راه کمال وخدا بودن هدف منبوده سالهست اما چون هیچ نشدم و به ذره ای هم توان گذشته ندار مثل جسد مرده ام این اخرین ارزوم قبل مرگ بود که پولی نبود بههیچ ارزو و هدف دیگرم هم تا حالانرسیدم باز ندانم چطور نجات مییابم چون نتوانم غیر رسیدن به چشمه معنوی ولذتهایش به دنیا فکر کنم و اینکه چطور دیگر میشود زندگی کرد وقتی میدانی پوچی است بجز رسیدن به خدا و بااو همه چیز هماهنگ وکارامد است و عالی

    • دوست من به جای بهانه کردن سد های که در زندگی جلوی موفقیتتان را گرفته بهتر است به دنبال پیدا کردن و یا در نهایت ساخت پل هایی باشید برای موفقیت

 66. فراهاني گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید

  استاد به من گفتن کسی نمیتونه خودش برای خودش باطل سحر انجام بده آیا این حرف درسته یا من خودم میتونم برای خودم انجام بدم؟
  واینکه شما خودتون انجام میدید؟

 67. سلام

  من یه مدت به صورت کاملا ناگهانی و بدون بیماری فبلی دچارر تب و لرزهای شدید مخصوصا شبها و بیدار شدن از کابوس هایی که هر شب ادامه دارند و شبها با حالت پریشون از خواب بیدار میشم و تموم این مدت بسیار ضعیف شدم و در طول روز چند بار بدنم داغ میشد و عرق سرد میکردم مثل تب و لرز و این به دفعات تکرار میشد در یک روز…
  حتی انقدر بهم فشار اومده بود که پیش دکتر رفتم و گفت برای اعصاب شماست
  در طول روز به صورت ناگهانی حالم دگرگون میشه… من به کسی شک دارم برای سحر شدن از سمت اون شخص، البته این موضوع را بگویم قبل اینکه اصلا چنین اتفاقاتی برایم بیفتد من خواب بچه کوچک ان شخص را دیدم که از پشت لباسش اتش گرفته و من سعی می کردم که او را نجات بدم و بعد از چند روز من دچار تحول شدید شدم
  به دکتر هم رفتم و گفتند سلامت کامل دارم و تمام این ها برای اعصاب و استرس است
  در صورتی من تموم طول روز سعی میکنم اروم باشم ولی باز شبها کابوس ها و مردگان اطرافم باعث شده که حتی خوابم تیکه تیکه و کم شده .و استرس من نسبت به قبل حتی بیشتر شده .. و حالا به خاطر این روند و استرسهای شدید دچار مشکلات معده شدم! چطور میتونم به خوابهام تسلط پیدا کنم و ایا من دچار سحر شده ام؟
  خواهش میکنم کمکم کنید
  مچکرم از مطالب بسیار مفیدتون

 68. با سلام خدمت شما واینکه خیلی خوشحالن که با سایت شما اشنا شدم.راستش من نردیک ترین دوستم ک نزدیم یک ساله عقد کرده .اوایل پسره باهاش خوب بود اما رفته رفته بینشون همش جرو بحث شد و قهر و لجبازی.اخیرا دوستم میگه که شوهرش بهش گفته که حتی زمانیکه پیشم هستی بهت حسی ندارم در صورتی که اوایل دوسش داشت.از طرفی دوستم دشمن هم داره و ما میترسیم اون براش طلسم کرده باشه.ازتون خواهش میکنم یه راه حلی بگین تا بتونه محبت همسرشو جلب کنه و باهاش زندگی خوبی داشته باشم.خواهش میکنم زود جواب بدید.پیشاپیش ممنونم از شما

  • اگه ناراحت نمیشین دلیل وجود مشکلاتی از این دست نداشتن سواد کافی در زمینه علوم اجتماعی و خانوادگی و روابط زناشویی و همسر داری در هر ۲ طرف است پس بهتره با مطالعه و رفتن به مشاوره مشکلشون رو حل کنن امام علی (ع) می فرمایند هیچ پشتوانه ای قوی تر از مشاوره نیست

 69. سلام استاد

  قبلا گفتم تریلی دارم و هرسال تصادف می کنم شما جواب دادی حق الناس برگردنم هست راستش هر چی فکر می کنم یادم نمیاد حق الناسی که برگردنم هست ایا دعا و یا روشی هست که من بخونم و حق الناس از گردنم ساقط بشه
  ممنون

  • خیر باید حق الناس را بر طرف کنید از نزدیک ترین فرد تا دور ترین فرد حتی سوپری سر گوچه حق الناس چه مادی چه معنوی از پدر و مادر گرفته تا خواهر و مادر و همسر و….

 70. سلام استاد
  من ۴ سال است که تریلی خریدم هرسال تصادف می کنم دوبار ماشینم کامل سوخته و دوبار دبگه بدجور تصادف کردم احساس می کنم سحر و جادوم کردن میشه روشی برام بگین که سحرشون در مورد کارو بارم باطل بشه راهی بگین که کارم رونق بگیره خیلی گرفتارم و قرض دارم به خاطر تصادفاملطفا ذکری بگین که کارم خوب بشه و قرضام بتونم بدم از همه مهم تر سحر در موردم باطل بشه.
  خیلی ممنون

  • با دقت در تمام زندگیتان جستجو کنید ببینید چه حق الناسی به گردن دارید چه مادی چه معنوی حتما آن را برطرف کنید تا مشکلتان حل شود و این را بدانید تنها گره شما در زندگی حق الناس است
   دوست من از ۱۰۰ باب باطل سحر و رزق و روزی حتما استفاده کنید با صبر و دقت و طهارت و نماز اول وقت

 71. سلام خسته نباشید .خواهش میکنم به سوالم جواب بدین .من میخوام واسه برادرم باطل سحر رو انجام بدم (از راه دور. نرم افزار صدباب رو تهیه کردم ولی هیچ کدوم از راه دور نبود .دوره عقد با خانومش یخورده مشکل داشت حرفشون بهم نمیخورد ولی از وقتی عروسی کردن کاملا عوض شده بیخیالخونوادش شده هرچیم بهش محبت میکنی انگار نه انگار فقط اسم خانومشو میاره .همه میگن عوض شده اصلا این اون ادم سابق نیست .خواهش میکنم راهنمایی کنید چیکار کنم بیشتر نگران پدر مادرمم.مرسی

  • در سایت یک مجموعه به نام گنج های عظیم است که به صورت هدیه است آن را تهیه نمایید باطل سحر از را ه دور در آن را اجرا نمایید

 72. سلام. ما پیش دعا نویس رفتیم گفتند سوره ناس و کافرون را ۱۴۵ بار بدون بسم الله روی اسفند بخونید و بسوزونید وگفتن برای بخت گشایی ۱۱۰ بار سوره حمد را روی اب بخونید و بخورید و روی خودتون بریزید بنظرتون کاری که گفت بکنید کار ساز هست؟
  ایا اگر سوره جن را بدون بسم الله بخونیم سحر باطل میشود؟چ=گونه؟

  • دوست من پیشنهاد من به شما این است که از ۱۰۰ باب های باطل سحر و ۱۰۰ باب بخت گشایی استفاده کنید با صب رو دقت مطالعه کنید و بعد انجام بدین توضیحات کاملا روشنه

 73. سلام و وقت بخیر خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم .چون در اوج نیاز شما رو پیدا کردم .استاد خواهر من ۸ ماه ازدواج کرده دوماه اول بینهایت خوشبخت وشاد بودند .همسرش آدم فوقالعاده مهربون و با گذشت وصبور وبا مسئلیت بود اما بعد از دوماه شوهرش سکوت مطلق شد .تا حدی که نه با خانواده ما رفت وآمد کرد نه خانواده خودش .اتاقش رو ا همسرش جدا کرد .زندگیشون در سکوت وسیاهی فرو رفت .هردو قدرت حرف زدن با هم رو ندارند .وقتی به خواهرم میگم باهاش حرف بزن میگه نمیتونم .میخوام ولی نمیتونم .همسرش بارها اومده سمتش اما برگشته عقب دوباره .شوهرش مدتها میشینه یه گوشه وبه دیوار خیره میشه .خواهرم شبها صدای پچ پچ میشنوه .ترسو نبود اما خیلی می ترسه شبها .پیش دعا نویس هم رفتیم گفته جادو داری .قبلش جای دیگه ای رفته بودیم دعا داد اما اثر نکرد .این اخریه گفت جادو داری .زن وشوهر هردو دارن عذاب میکشن .الان ما ۸ ماهه دامادمونو ندیدیم .حتی جواب تلفن هیچ کس رو نمیده .فقط میره سر کار ومیاد خونه و شام میخوره سکوت میکنه .خودشم چشماش بیروح شده .خواهرم فکروخیالهای عجیب وغریب میکنه .توروخدا استاد ما باید چیکار کنیم .اینا سنی ندارن .خواهرم تازه ۲۵ سالشه همسرش ۲۶ .دشمن هم زیاد دارن خیلی زیاد .حسود زیاد دارن چون هردو خوشبخت و زیبا و موفق بودند .همه علنا میگفتن خوشبحالتون شما همه چی تموم هستید و با حسرت به اینا نگاه میکردن اما الان .خواهرم .دامادمون دارن نابود میشن.التماستون میکنم بگید ما چیکار کنیم کدوم راه رو بریم تا مشکل خواهرم حل بشه.یه نفر به خواهر گفته بود خون حیض رو اگر یه قطره بریزی تو چای مرد دعا باطل میشه آیا صحت داره؟ همچینکاری نکرده .اما ما گیج شدیم .تشخیص درست وغلط خیلی سخته .استاد آیا تمام این ۴ مراحل رو باید انجام داد ؟ یا فقط یکیش کافیه ؟ چون خواهرم شبها میترسه نمیتونه بره حمام .من منتظرم.زنده باشید

 74. سلام
  جایی فرمودید بعد از نماز شب تا ۴۰ روز ۴۰۰ مرتبه ذکر یونسیه رو بگیم
  این ذکر بدون تجویز استاد عوارض داره؟ چطور امکانش هست مداومتش
  باعث تجرد روح میشه

 75. نیلوفر گفته:

  سلام حسته نباشید
  اگر دعایی بخواهیم خودتان هم انجام میدهید؟

  • خیر به خدا دیگه از این راحت تر نمیشه ما تو نرم افزار ها هم ادعیه و اذکار رو اوردیم و هم آدابش و قوائد و ساعات و با آموزش کامل دیگه این یه لقمه جویده شدست شما باید زحمت قورت دادنشو بکشین به خدا

 76. با سلام. میشه جواب من رو بدهید.استاد گرامی از یکی از روش های باطل سحر استفاده نمودم. حالا میخواستم بدونم چه مدت طول میکشه تا تاثیر کند و چه نشانه هایی دارد تا بفهمم سحرم باطل شده؟ در ضمن میخواهم از دعای محبت نیز استفاده کنم اما فرد مورد نظر در کودکی به فرزندی قبول شده و کسی نام مادر اصلی وی را نمیداند. آیا می تونم نام کسی که او را بزرگ کرده بنویسم؟

 77. مادر بزرگم فوت شدن و پدرم تا وقتى که ایشون فوت نشده بودن ازشون مراقبت میکرد عموم باعث ورشکستگى پدرم شد و عمه هااز لحاظ مالى به پدرم تا حدودى کمک میکردن ولى زخم زبوناشون بیشتر از کمکشون بوده پدرم خیلى سعى کرد که زندگیش رو بسازه ولى انگار برکت از مالش رفته عدز میخوام از نظر شما این حق الناس یا یه قفل سنگین به زندگیش؟؟

  • ۱۰۰ درصد با دقت ببینه هر حق الناسی داره حتما رفع کنه یعنی طلب بخشش و عفو که و در سایت هم از باطل سحر و رزق و روزی میتونید استفاده کنید

 78. سلام. ممنون از مطالب خوبتون در مورد ابطال سحر
  سوال دارم. اگر کسی سحر شده باشه که سمت ما نیاید چطور این روش ابطال را بکار ببریم. چون گفتید خود شخص باید انجام بده و او قبول نداره که سحر شده.

 79. سلام من غزاله ۲۱ساله هستم حدود ده سال پیش پدرم ورشکسته میشه و وضعیت ما خیلى بد میشه پدرم پیش یه دعا نویس میره و میفهمه که یه قفل سنگینى به زندگیش زدن و سخت باز میشه اوایل پدرم نماز میخوند و حتى قران ختم میکرد ولی همچنان اوضاع زندگى از لحاظ مادى بد و اختلافات زیادى بین پدرو مادرم بود و همین باعث شده پدرم نامید بشه و دیگه نه نماز میخونه و نه قران من خیلى ازش خواهش میکنم که دوباره بخونه ولی هر بار به تعویق میندازه لطفا کمکم کنید

  • حق اناس دوست من بیشتر به این موضوع فکر کنید و همه دورو بریها از جمله پدر و مادرش و خواهر و برادرش ازشون حلالیت بطلبه و بعد همه دوروبریا مشکل از حق اناسه شک نکنید .

 80. با سلام. استاد گرامی از یکی از روش های باطل سحر استفاده نمودم. حالا میخواستم بدونم چه مدت طول میکشه تا تاثیر کند و چه نشانه هایی دارد تا بفهمم سحرم باطل شده؟ در ضمن میخواهم از دعای محبت نیز استفاده کنم اما فرد مورد نظر در کودکی به فرزندی قبول شده و کسی نام مادر اصلی وی را نمیداند. آیا می تونم نام کسی که او را بزرگ کرده بنویسم؟

 81. سلام خسته نباشید
  آیا برای نوزاد که فوا شده میتوان چله قرآن گرفت؟ ثوابی بهش میرسونه یا نیازی نداره؟

  • دوست من چون طفل بوده است پاک است ولی انجام دهید برای خودتان سبکی می آورد و انشا الله که دیگر همچین غمی نباشد ثوابش را به اعمه معصومین هدیه کنید و امام حسین و شهدای کربلا و فاطمه زهرا (ص)

 82. با سلام وروز بخیر خدمت شما:
  دختری ۲۵ ساله هستم دانشجو هستم خدارو شکر از لحاظ ظاهری خداوند موهبتی به من عطا فرمودند که تا به حال ایرادی نشنیده ام.با لطف و مرحمت خداوند از لحاظ تحصیلی بسیار موفقم و اگر خداون منو همچنان دوست بدارند و کمکم کنند آینده خوبی در انتظار دارم.در طول سالهای دانشجویی خواستگارهای بسیاری داشتم ولی به دلیل طولانی بودن دوران تحصیلاتم تمایل زیادی به ازدواج در سالهای گذشته نداشتم.مدتی هست احساس میکنم برای رسیدن به آرامش بیشتر نیاز دارم همدم و همسری داشته باشم.با دو مورد از موارد خواستگاری که از نظر خانواده و خودم در حد عالی که نه ,در حد مورد قبول بودند موافقت کردیم تشریف بیارن.همه جیز خوب بود و در مورد کیس دومی مقداری از مورد عاطفی درگیر شدم با نظر به اینکه همه چیز خوب پیش میرفت در مورد دوم مخصوصا که تقریبا همه چیز تموم شده به نظر میرسید همه چیز به طور ناگهانی و غیر قابل انتظاری به هم ریخت و موضوع منتفی شد.راستش رو بخواید از لحاظ روحی آسیب دیدم و هنوزم که هنوزه نمیدونم چه اتفاقی افتاد.همه چیز رو گذاشتم به پای قسمت الهی.و چون به خدا اعتماد کامل دارم با خودم میگم خدای من بهتر از این رو واسم در نظر گرفته.چند وقت پیش به مسافرتی رفته بودیم یه خانم فالگیر دیدیم برای سرگرمی ازش خواستم فالمو بگیره علاقمندی های منو خوب پیش بینی کرد که باعث تعجب من شد.بعد گفت که طلسم شدم.مادرم که کنارم بود بدجوری به هم ریخت ناگفته نمونه خودمم ترسیدم چون از اون موضوع خیلی نگذشته بود و هنوز از لحاظ روحی تحت تاثیر بودم.مادرم ازش پرسید میتونی طلسمو باطل کنی در قبال مقداری پول یه کرک سبز به انگشت مادرم کرد چندتا گره داد و بعد باز کرد و گفت باز شده.فکر کردم در حد یه سرگرمی بوده و همه چیز فراموش شده که مامانم گفت میخواد باهام صحبت کنه و سرچ که کرده بود سایت شما رو بهم معرفی کرد و تاریخ پرسش و پاسخ ها و وقت و انرژی که شما در پاسخ به سوالات گذاشته بودید منو متعجب کرد و منم خواستم از محضرتون فیض ببرم.راستش رو بخواید اگه جسارت نباشه نه میتونم بگم به این چیزا عقیده دارم نه میتونم بگم ندارم سردر گمم.من فقط به قرآن اعتقاد دارم و و واسم سوال پیش اومده که اگه خدای من گفته که نیرویی مافوق قدرتش وجود نداره اقدرالقادرین و ارحم الراحمین هست چه جور ممکنه یه فرد بی دین و ایمان بتونه زندگی من رو تحت تاثیر قرار بده؟پس سرنوشتی که ما معتقدیم شب های قدر رقم میخوره چی میشه؟اعتماد ما به تنها قدرت عالم هستی چی میشه.خواستم از محضرتون در مورد حرف فالگیر نظر بپرسم و اگه از قران کریم مدرکی در مورد دعا و ادعیه هایی که منجر به طلسم میشه بپرسم و اگر جایی از صحبت هام و اعتقاداتم مشکل داره بفرمایید من بیشتر مطالعه کنم.در مورد خودتون و تححصیلات و منابعی که در توصیه هاتون ازش استفاده شده توضیح بفرمایید ممنون میشم.(در مورد نشانه هایی که در مورد افراد سحر شده گفته اید من تقریبا هر روز کمردرد رو تجربه میکنم که البته با شرایط کاری که مجبورم زیاد بایستم و قوس کمری که دارم تا حدودی قابل توجیه هست)پیشاپیش از لطفی که به افراد ی مانند من میکنید تشکر و قدررانی میکنم.

  • با سلام
   دوستی داشتم که پزشکی در بخش اورتوپد درس میخوند بعد از تمام شدن درسش برای دوران کادر رفت پیش یه پزشک معروف مدت ۳ ماه تا دوره ببینه و بتونه وارد بازار کار بشه و مجوز تاسیس مطب بگیره تو این مدت بیمارانی مراجعه می کردند که از نظر این دوست ما با تجویز دارو مشکلشان حل میشد ولی پزشک مربوط موضوع را طوری مطرح می کرد که بیمار نیاز به عمل جراحی دارد و بعد از انجام عمل جراحی که در واقع مثلا رفع مشکل زانو با ایجاد بریدیگی در زانو و بخیه کردن آن و بانداژ کردنمحل وتجریز همان داروها یی که دوست ما در نظر داشت و تجویز استراحت برای بیمار مشکلش را حل می کرد تا این که این کار آموز از پزش پرسید که این کار به چه دلیل است که شما می توانید با دارو مشکل راحل کنید ولی تجویز رابعد از انجام عمل بی مورد انجام می دهید و جوابی که شنید این بود :
   اگر با تجوزی دارو قرار باشد حل شود خوب من حتی نمی توانم اجاره مطبم را در بیاورم و البته این بیمار هم اگر مسئله را برایش ساده جلوه دهم استراحت و سخت گیری کافی را نمی کند و بهبود حاصل نمی شد ولی با این کار او در این مددت کاملا اسراحت می کند و دارو ها را هم به درستی مصرف می کند و بهبود می یابد ولی فقط با تجویز دارو مسئله را ساده می انگارد و …..
   البته دوست ما بعداز ۳ ماه به جای راه انداختن مطب رفت دنبال شغل خانوادگیش که تراشکاری بود البته موفق هم هست
   ولی مسئله این است که افراد نسبت به مسائل روبرویشان ایمان کافی ندارند و باید برای این انکه موضوعی را برایشان مطرح کنیم به آنها محدودیت و اعمال خاصل پیشنهاد کنیم مثلا کسی که مشکلش کار است در واقع نمیخواهد مشکل را در خود ببیند و همواره فکر می کند مشکل از جامعه و خانواده و اینهاست در صورتی که باید به خودش بنگرد و این علم هم به نظر من این وظیفه را به عهده دارد با انجام این اعمال در واقع ما ایمانمان به خود و خدا کامل می شد و به نتیجه می رسیم مانند شفا گرفتن به نظر شما هر که هر بیماری دارد و به امام رضا مراجعه می کند شفا میگیرد؟
   خیر
   کسی شفا می گیرد که ایمان ۱۰۰ در صد و مطلق دارد و هیچ شکی در وجودش نیست یعنی در واقع هیچ امید دیگری ندارد جز این و به همین دلیل است که چون خاستنش متفاوت است جواب می گیرد همان قانون ۵۹ ثانیه
   یعنی اگر شما ۵۹ ثانیه عمیقا به موضوعی فکر کنید به آن خواهید رسید و این است رمز موفقیت خواستن با ایمان .
   البته در خیلی جا ها در سایت توضیحات بیشتری دادم بهتر است مطالعه کنید روشن می شوید.

 83. نازنین گفته:

  سلام.ممنونم از اینهمه راهنمایی
  من امشب با سایتتون اشنا شدم لطفا کمکم کنید.من و نامزدم رابطه خوبی داشتیم و عاشق هم بودیم ولی بدون دلیل برخوردش عوض شده و میخواد ازم جدا بشه.به چندجایی مراجعه کردم همه گفتند مادرش واسمون دعای جدایی سنگین گرفته تا از هم جدا بشیم چون با ازدواج ما مخالفت داشتن.الان با اینکه میدونم نامزدم هم خیلی از این وضع ناراحته کاری نمیتونه بکنه.یه دعا بهم دادن دم در خونشون ریختم اما دوباره که حساب باز کردم میگن دعا باطل نشده.تو رو خدا بهم بگید چیکار کنم که اون دعای جدایی باطل شه و نامزدم به سمتم برگرده.تو رو خدا کمکم کنید دارم میمیرم

  • دوست من مانند شما بسیاری از نظر ها را جواب دادم اندکی نظرات را مطالعه کنید روشن می شوید

   • ممنونم.همشو خوندم.از همین دیشب هم شرو کردم به خوندن چهل شب نماز شب و نماز اول وقت و پنج شنبه هم اگه زنده موندم اعمال مهر و سوره جن و…رو انجام میدم.اما سوالم اینه چون منکه سحر نشدم و علاقم به همسرم کم نشده اون دعا شده و نسبت بمن سرد شده .چیکار کنم که دعای اون باطل شه ایا اگه من اینکارها رو انجام بدم دعای همسرم باطل میشه یا دعای دیگه ای باس انجام بدم.تو رو خدا کمکم کنید

    • انشا الله مشکلتان حل میشود

     • خیلی متشکرم.من تو همین سه روزی که نماز شب و نماز اول وقتم رو شرو کردم خیلی اروم شدم.خدا بهتون خیر بده.

     • دوست من اگر همه مومنین ایناعمال را انجام دهند مشکل تمامشان حل می شود مطمعن باشید هیچ سحری بر شما اسر نمی کند و هر چه که از خداوند بخواهید البته اگر به صلاحتان باشد به شما خواهد داد

    • نازنین گفته:

     یه سوال؟
     اگه کسی اسمش تو شناسنامه باشه نرگس خواتون و بعد از چند سال خواتون رو برداشته باشه و الان تو شناسنامه باشه نرگس الان برای دعا نوشتن ازکدوم اسم باید استفاده کنه؟درضمن اسم مادرش هم تو شناسنامه مهین و از بچگی صدا میزدنش فاطمه.لطفا راهنمایی کنید.

    • نازنین گفته:

     شرمنده اسم مادر چی؟اونی که تو شناسنامه هست یا اونیکه صدا میزننش؟

     • ممنونم که هیچ گاه سوال ما رو بی جواب نگزاشتید.واستون دعای خیر میکنم.شما هم برای ما دعا کنید.یا حق…

     • انشا الله مشکل شما و همه دوستان حل شود

     • نازنین گفته:

      با سلام مجدد.خسته نباشید و خدا به شما خیر بده که راهنماییتون می کنید.
      استاد من میخواستم بدونم چهل شب نماز شب با احتساب ایامی که عذر شرعی داشته باشیم حساب کنم یا باید چهل بار نماز شب بخونم؟

     • چهل بار
      در زمان عذر که نمی توانید نماز بخوانید شب های که عذر دارید می توانید در زمان طلوع آفتاب و غروب زیارت عاشورا بخوانید بدون دست زدن به متن

    • نازنین گفته:

     بازم ممنون خیلی سپاسگزارم که جوابمونو میدید.

    • نازنین گفته:

     سلام استاد.سال نو شما و همه همکاراتون مبارک انشالا سالی پر از موفقیت و پیروزی داشته باشید و خداوند بهتون خیر عطا کنه.
     یه سوالی داشتم .در مورد ساعت دعا نوشتن خواستم بدونم ساعت اول یک ساعت قبل از طلوع افتاب محاسبه میشه یا یک ساعت بعد از طلوع افتاب.با مطالعه ای که کردم بعضیها گفتند قبل از طلوع و بعضیها گفتند بعد از طلوع افتاب.شما چه میفرمایید.با تشکر از لطف بی کرانتون

 84. سلام ممنون از مطالبتون
  نفرین کردن شخصی هم حق الناسه؟ به خودمون برگشته باشه؟
  حتی اکه به حق بوده باشه؟ چطور میشه نفرین رو پس گرفت؟ ممکنه؟
  من یکی از باطل السحرارو انجام دادم اما یدونه از مهرهارو گذاشتم حسینیه، قبوله؟

 85. خداروشکر میکنم که با این سایت آشنا شدم
  شرمنده شما ایمیلی ندارید بتونیم مشکلم رو کامل توضیح بدم؟

 86. علی فرزند کبری گفته:

  با سلام.من علی هستم سی ساله و متأهل.در دوران تحصیلات ابتدایی ،راهنمایی و دبیرستان دانش آموز بسیار تیز هوش و ممتازی بودم وهمواره از سوی مدیران مدرسه مورد تقدیر وتشویق قرار میگرفتم.اما درست در شروع سال تحصیلی ام در مقطع چیش دانشگاهی (مهر ماه سال ۱۳۸۰)یعنی درست در همان سالی که قرار بود در کنکور سراسری شرکت کنم ناگهان و به طور عجیبی مغزم قفل شد،یعنی دیگر هر چی زور میزدم و سعی میکردم دیگر نمیشد با آرامش و تمرکز درس بخوانم. خلاصه نشد که نشد درس بخوانم و مدام در درس وتحصیلاتم در جا میزنم تا به امروز که حدود ۱۳ سال از آن میگذرد ومن که عاشق درس خواندن و کسب علم بودم تبدیل شده ام به ضعیف ترین دانشجوها وچه موقعیتهای طلایی که از دست دادم!!!و کسی هم درد و چاره مرا نفهمید و اطرافیانم هیچ وقت درد و غم مرا درک نکردند و اصلا نفهمیدن که چه بلایی بر سر بچه زرنگ و درس خوانشان آمد.آری استاد عزیز :عده ای نامرد کینه توز حسود مرا سیزده سال است چنان سحر و جادو و قفل کرده اند که سالهاست پیش هر دعا نویسی میروم نمیتواند برایم کاری بکند.هشت سال است چنان باد و تپشی در بدنم خصوصا شکم و پاهایم افتاده که به طور شبانه روزی امانم را بریده است.من کارم از کتاب و این حرفها گذشته است.بحمدالله انسان با نماز و متدینی هستم.در هرصورت جنابعالی را قسم میدهم به پهلوی شکسته حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها که خودتون و خودتون اگر میتوانید دریغ نفرمائید و نجاتم بدهید.هر کاری بخواهید برایتان انجام میدهم و اصلا پول ۱۰ تای فروش این کتاب و حتی بیشترو بهتون تقدیم میکنم فقط منو از این سحر و قفل و بادو دل دل زدن توی شکم و پاهام نجات بدهید.یادتان نرود شما را به بی بی دو عالم قسم دادم چون وضعیتم بسیار وخیم و ناراحت کننده است.با تشکر فراوان.منتظرم.یا حیدر مدد

  • دوست من شما اصلا یک هفته نماز نخوانید و در این مدت تنها یک کار انجام دهید و آن هم به این فکر کنید که چه از نظر مادی و چه از نظر معنوی حق اناس چه کسی به گردن شما است و آن را رفع کنید و مطمعن باشید که دلی را رنجانده اید که زندگیتان این طور از هم پاشیده و الله هیچ مشکل دیگری نیست. و ۷ روز زیارت عاشورا بخوانید و ذکر صلوات بر زبانتان باشید و مطمعن باشید که هیچ طلسمی در زندگی بر شما اثر نخواهد کرد و هرجه هم باشد باطل می شود

 87. دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

  سلام ممنون از مطالب خوبتون
  من و نامزدم هیچ مشکلی باهم نداشتیم اما یدفه ول کرد و رفت
  میگن به چشمش سیاهم کردن باید چکار کنم برگرده؟
  یه راه فوری نیست؟ ممنون
  حواهش میکنم یه راهی بهم بگید

 88. سلام ممنون از مطالب خوبتون
  من و نامزدم هیچ مشکلی باهم نداشتیم اما یدفه ول کرد و رفت
  میگن به چشمش سیاهم کردن باید چکار کنم برگرده؟
  یه راه فوری نیست؟ ممنون

 89. سلام من ۳۱ سالمه یه خواهر ۲۹ ساله هم دارم هردو درس خوانده ایم وهیچ عیبی نداریم قبلا خواستگارهای خوبی داشتم ولی الان چند ساله خواستگار ندارم اگه بیاد اصلا به خانواده ما نمیخورند هم از لحاظ ظاهرو هم شخصیت وخانوادشون وچند جا رفتم گفتن بد جور طلسمت کردن طلسم ۲۰ساله وگفتن بختم را بستن یه بارهم طلسم زبان بند در خانه پیدا کردیم همش حس میکنم وقتی در خانه راه میروم کسی دنبالم هست یا منو نگاه میکنه استرس دارم پدرم هم هرچی کار میکنه هیچ تاثیری در روزی مانمیکنه از وقتی که توی این خونه که ساختیم اومدیم گرفتاریم خواهرم هم ناراحتی اعصاب گرفته تورا خدا بگید چه کنم

  • دوست من سوال ها و جواب ها را مطالعه کنید تا با سایت و کاربران و راهکار هایی که میدهم بیشتر آشنا شوید و بهتر است از ۱۰۰ باب های باطل سحر و بخت گشایی استفاده کنید
   البته به همه کاربران و شما پیشنهاد می کنم با تهیه ۱۰۰ باب اسرار الوجود و ۱۰۰ باب شفا اسرار ۴گانه سلامتی عضو ماه نامه های سایت ما بشوید و از مزیت آپدیت رایگان یک ساله بهره مند گردید

 90. سلام
  من قسم قرآن خوردم که کاری رو تکرار نکنم دست کذاشتم روی قرآن و گفتم اکه تکرار شد قرآن منو نبخشه
  اما سر قسمم نموندم حالا اتفاق بدی برام میوفته؟ جکار کنم
  توبه ام کردم دوباره اما حس بدی دارم

  • توبتان قبول است انشا الله اگر حق اناسی در آن نباشد اگر باشد باید از آن شخص حلالیت بطلبید
   و توجه کنید ماندن بر سر عهد بسیار بسیار برایتان خوب است دوست من

 91. سلام استاد
  یه دعا نویس واسه برادرم یه دعا نوشته.امروز تو یه کتاب پیدا کردم.
  ایا میتونم بازش کنم ببینم چی نوشته.
  یا گناه یا هرچی دیگه ای اگه دعا یه دعا نویس رو باز کنم؟؟

 92. سلام خسته نباشید
  تشکر از زحماتتون. بهترین ساعت خواندن نماز شب کی هست
  ساعت ۱۰ میتونم بخونمش؟ و اینکه من اعتیاد به فال پیدا کردم بارها توبه کردم سرم به سنگ هم خورده اما فایده نداشته چکار کنم

 93. سلام. من ۴ هفته سوره جن را روی اب خوندم و انجام دادم.ولی رفتم قرانو باز کردم برام سوره شعرا اومد که یکی از ایه هاش این یود که شما از بسیار سحر شدگانی. حالا من چکار کنم. میشه یه راه دیگه بگید که این دفعه دیگه واقعا باز بشه؟

 94. یکی از روشهای باطل کردن سحر خواندن هفتاد مرتبه به ظرفی از آب آیه ۳۳ سوره الرحمن است . به مدت هفت روز گفته شده این آب جلوی درب منزل ریخته شود . سؤالم اینجاست که فقط یکبار ۷۰ مرتبه آیه را بخوانیم وبه آب بدمیم وهفت روز استفاده ش کنیم ، یا هفت روز این عمل خواندن و فوت کردن به آب انجام شود ؟با تشکر از جواب شما

 95. سلام.بخاطر یه سری مسایلی که در حال و گذشته برام اتفاق افتاده خیلی حالم بده. احساس میکنم هیشکی دوسم نداره حتی خدا. خیلییییی حالم بده. و شبها خوابم نمیبره. جنون بهم دست داده میترسم اخرش خدای نکرده دیوونه بشم چکار کنم

  • بیش از حد به مشکلاتتان فکر نکنید و هر گز امیدتان و ایمانتان را به خدا از دست ندهید و توجه نمنایید که خودتان را با کار و هنر و از همه مهم تر مطالعه سرگرم کنید که بسیار بسیار برایتان مفید اسد

  • با سلام من هم پیش کسی که رمل مینداخت رفتم گفت خیلی سحر وبستگی تو کارم هست و این سحر وبستگی روی همسرم هم اثر گذاشته که درآمدش خوب نیست و برکت ندارد تمام قرضهامون مونده و کلا خیلی مشکل مالی داریم – خودم مرتب به همسرم شک میکنم میگم با کسی غیر از من هست و وسواس در همه زمینه ای دارم کارهام پیش نمیره قرض زیاد داریم همش از سر این قرضها ناراحتی داریم البته سال پیش برایم کتاب باز کردن گفتند جادو شدم که بعد از ۴۰ روز گفتند باطل شده و گفتند که چه کسی این کار را کرده چند نفر دعانویس دعا بهمون دادند ولی هیچ کدام فایده ای نکرد فقط یک نفر شون تا پارسال تقریبا بد نبودهو چون راهم دوره دیگه نتونستم پیشش برم الان در وضعیت بد مالی هستیم ماشینی خریدیم که قسطهایش عقب افتاده و اخطار توقیف ماشین را دادند به هر دری می زنیم نمیشه لطفا راهنمایی کنید البته من نماز میخوانم ولی هراز گاهی میتونم اول وقت بخوانم نمازهای صبح هم همیشته قضا میشود اصلابه هیچ طریقی نمیتونم برای نماز صبح بیدارشم – بعضی مواقع فکر طلاق به سرم میزنم فکر خودکشی بسر م میزنه نمیدون اصلا زندگی لذتب برام نداره کمک کنید تا بتونم زندگیم را نجات بدم

 96. با سلام. حدود یکی دوسالی هست که بعضی شبها که میخوابم , یعنی حدودا یک ساعتی که از خوابیدنم میگذره شهوت زیادی همه وجودم رو میگیره که من رو مجبور به خود ارضایی میکنه. خیلی سعی کردم با این حالت مبارزه کنم دو سه باری موفق شدم ولی باز تسلیم این حالت شدم. قبلا فیلم های غیر اخلاقی میدیدم ولی یک سالی هست که ترک کردم ولی این حالت ولم نمیکنه. به نظرتون سحر شدم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • دوست من به فکر این باشید که هنر هایی را یاد بگیرید و به کار کردن و کسب درآمد بپردازید اینها همه از بیکاری است که در طور روز اگر از فکر و بدنتان کار بکشید شبها دیگر نایی برایتن نمی ماند و میخوابید و با این کار هم با کسب در آمد موقعیت زندگی و اجتماعی تان بهتر می شود و بهترین راه حل این مشکل هم ازدواج است دوست من البته باید شرایطش را داشته باشید و تا تلاش نکنید نمی شود

   • با تشکر از پاسختان ولی در حال حاضر من دانشجو هستم و امکان کارکردن وجود نداره

    • اندکی برنامه ریزی هایتان را تغییر دهید می شود خیلی ها این کار را می کنند اندکی کتابهای موفقیت را مطالعه کنید و در زمینه نرم افزا رها همه که سایت در اختیار شما می باشد موفق باشید

 97. سلام خسته نباشید. یه خانم فالگیر بین من و شخصی که دوسش دارم طلسم جدایی اندخته که بتونه با مشکلم سواستفاده مالی کنه. و پیشنهاد داده که خودش احضار یزنه مشکلو حل کنه. من چجوری طلسمو باطل کنم . با ایشون چجوری برخورد کنم که ذست برداره

  • ۴۰ شب نماز شب بخوانید و بعد از هر نماز شب ۴۰۰ بار ذکر یونسیه را بگویید و یک بار آیت الکرسی و ۴ بار هم حمد و سوره بخوانید تمام طلسماتتان باطل می شود همچنین می توانید از ۱۰۰ باب باطل سحر اسفتاده کنید

 98. سلام .ما ۳خواهر و ۳برادریم که یک خواهر و یک برادرم ازدواج کردن.من که فرزند کوچک هستم ۲۸ سال دارم .من و خواهرم و دو تا برادرام ازدواج نکردیم .یعنی نمیشه هیچ عیب و ایرادی نداریم و خانواده خوبی هم داریم.وقتی به خواستگاری میریم یا ان هیچی نمیگه و فقط میگه نه یا برادرانم ایراد بیخودی میگیرن.در واقع اول راضی اندولی دوباره میگن نه.از لحاظ شغل هم فقط پدرم به برادرانم کمک کرده تا یه کاسبی داشته باشن.در واقع هرچقدر تلاش کردیم کار پیدا نکردیم.نمی دونم طلسم شدیم جادو شدیم جن زده شدیم .میشه شما راهنمایمون کنید.

 99. سلام.من آمنه هستم ۲ساله که ازدواج کردم از همون اوایل ازدواج با همسرم مشکل جنسی داشتم شوهرم زیاد تمایلی به برقراری رابطه نداشت الان طوری شده که کلا ارتباطمون قطع شده هم جنسی و هم احساسی و هم عاطفی.شوهرم مرتب بهم میگه افکار شیطانی میاد تو ذهنم و حسش رو به من کامل از دست داده حالش خیلی بده رفتیم بهمون گفتن که جادو شده ولی تا الان نتیجه ای نگرفتیم.خواهش میکنم کمکم کنید زندگیم رو دارم از دست میدم به مرز جدایی رسیدیم.

  • به مشاوره خانواده مراجعه کنید بسیار بسیار مجرب است پیشنهاد می کنم از مجموعه ۱۰۰ باب شفا هم استفاده کنید

   • ولی شوهرم وقتی من رو میبینه دچار حس بدی میشه و هرجا رفتیم گفتن جادو شدید.خواهش میکنم به من بگید چطور میشه فهمید جادو شدیم یا نه.میگید مشاور شما مشاور خوب سراغ دارید.مرسی

    • من راهنمایی های لازم رو انجام دادم ولی می خوایین از ۱۰۰ باب باطل سحر و محبت استفاده کنید انشا الله که مشکلتان حل می شود

 100. سلام و خسته نباشید
  من قبلا سوالم رو مطرح کرده بودم اما جوابشو ندیدم… اگه کسی اعتقادی به خدا نداشته باشه ولی به انرژی های مثبت و منفی اعتقاد داشته باشه و جادو و طلسم و اینها رو نوعی انرژی تلقی کنه، چطور می تونه از دعاهای شما استفاده کنه وقتی همه جا شرطش رو نماز اول وقت گذاشتین؟ خوب کسی که اعتقادی نداره باید چیکار کنه؟ تا جایی که من می دونم جادو و سحر از هزاران سال قبل بوده و متعلق به بعد از اسلام نیست که شما برای دفع سحر یا جلب محبت یا هرچیزی شرط رو نماز اول وقت و طهارت و … می ذارین. پس قبل از اسلام چیکار می کردن؟ لطف کنید جواب بدین چون نرم افزارها رو برای کسی می خوام بگیرم و این شرایطو داره. درضمن چرا برای گرفتن طالع فرد حتما باید اسم مادرش رو دونست؟ اگه اسم مادر و پدر رو ندونیم پیکار کنیم؟ باید راه دیگه ای باشه. خواهش می کنم راه های جایگزین رو هم پیدا کنین.
  ممنونم

  • با سلام اگه شما اعتقاد دارین واسه یه فرد دیگه باشه و نیت هم خیر باشه جواب می گیرین ولی اگه خودتون اعتقاد ندارین هیچ راهی نداره و همون طوری که شما میگین ادعیه قبل از اسلام هم بودن ولی این سایت در زمینه ادعیه اسلامی استفاده می کنه و لزوم به نتیجه رسیدن داشتن اعتقاد و رعایت اصول است . و اسم مادر هم به این دلیل است که هر فردی در هر صورت فرزند مادر خودش است نه زن دیگری . باز هم اگر سوال دیگری دارید بفرمایید

   • ممنونم بابت پاسختون… اگه من سه مجموعه باطل کننده سحر، بخت گشا و محبت رو بخرم، و در مدتی که می خوام دعا کنم فرایض دینی رو انجام بدم مشکل حل می شه؟
    یه سوال دیگه داشتم و اون اینکه آیا دعانویسی رزق و روزی رو از بین می بره؟ چند جا خوندم دعانویسا همیشه در فقر به سر خواهند برد… آیا واقعا دعا نویسی و انجام این کارها به فردی که دعا می خونه ضرر می زنه؟ چون من قصد ارتباط با اجنه و امئال اینها رو ندارم… فقط می خوام اگه طلسمی هست بشکنه و جلب محبت و باز کردن بخت…
    و سوال آخر اینکه، شاید در گذشته نام خانوادگی وجود نداشته که از نام مادر استفاده می کردن، و چون شما گفتین هر شخصی در هر صورت مادر فرزند خودش هست، احساس می کنم اسم مادر به این منظور استفاده می شه چون ممکنه پدر واقعی اونی نباشه که اسمش تو شناسنامه فرد هست اما مادر معمولا واقعیه… اگه این دلیلشه، پس اگه مطمئن باشیم فرد واقعا فرزند فلان پدر هست، می شه نام خانوادگی رو برای طالع و دعا استفاده کرد؟ من فقط کمی نگرانم دعا نتیجه عکس بده…

 101. سلام میخوام بدونم….کسی که از دعا نویس خوب قرانی دعاگرفته باشه برای بخت گشایی و یا جدول های مربوطه ای سوزانده باشه و…نمازش اول وقت باشه…….وهمراشم دعا داشته باشه…..این خانم چه مدت که بگذره میتونه انشالله ازدواج کنه….من استفاده کردم اما نمیدونم حداقل چه مدت بعدش باید خواستگار قبول کنم…..ایا من باطل شدم …..حدود حدودا یکماه استفاده میشه…..سپاس…ایا خواستگارم قبول کنم؟ اخه برام دعای جدایی گرفته بودن که از دواج به جدایی بخرد…. کمک؟ ؟؟

  • شما ۴۰ روز روزه فکری را رعایت نمایید و واجبات دینی را انجام دهید هر شب نماز شب بخوانید و بعد از آن هم ۴۰۰ باب ذکر یونسیه را بخوانید لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین بخوانید انشا الله مشکلتان به کلی حل می شود.

 102. سلام
  ببخشید توی یه کتابی خونده بودم میشه خورشید وماه یا… را تسخیر کرد واز اون ها خواست که تمام علوم هستی را به اموزش بدهند یا با خواندن نماز های خاص وطولانی که ذکر کرده می توان یکی از فرشتگان الهی به نام عبد الاحد را ما مور کر د تاارزو های مارا براورده کند ایا امکان دارد یا خرافات است ؟؟؟

  • همه چیز شدنیست و لی ریاضیتش برا هر کس مقدور نیست چرا که هر کسی تاب تحملش را ندارد و از همه مهم تر درجات پاکی انسانتیت می خواهد که امامان و پیامبران و اندکی انسانهای پاک دارند

 103. با سلام میشه دعای باطل سحر را این پنجشنبه انجام دهم؟

 104. با سلام این دستورالعمل سه تا مهر رو میشه دومین پنجشنبه ماه قمری انجام داد؟؟؟من هرکار میکنم کارام درست نمیشه با این عمل جادوم باطل میشه؟؟؟

 105. باسلام
  من ۲۲ سالمه والان تقریبا چند ساله که بخت من بسته هست
  و هرکسی که با اصرار میاد جلو وخیلی راحت تموم میکنه میره این قضیه روی من خیلی تاثیر بد گذاشته و خود واقعا دیگه خیلی خیلی خسته شدم
  پیش چندتا دعا نویس هم رفتم ولی هیچکدوم جواب ندادن …خواهشامنو راهنمایی کنید

  • با سلام دوست من هر گز در انجام امور زندگی عجله نداشته باشید و همه چیز را به خدا بسپارید و تنها تلاشتان در راه انسان بودن و پاک بودن و مسلمان واقعی بودن باشد همه مشکلات حل می شود

 106. سلام.یه سوال مهم داشتم،من به نیت ازدواح.خواهرم سوره احزاب رو نوشتم ولی نمیدونم سعد بودن یا شرایط لازمش رو رعایت کردم یا نه؟ ممکن همین رعایت نکردن باعث بسته شدن بخت خواهرم شده باشه؟

  • خیر باعث بسته شدن بختشان نمی شود دعای شما بی اثر است بهتر است ابتدا باطل سحر و بعد بخت گشا انجام دهید بعد از دانلود مجموعه ها با صبر و دقت مطالعه کنید و بعد انجام دهید بارها تاکید کردم ولی کو متاسفانه گوش شنوا

 107. سلام ممنون از توضیحاتی که دادین من تمام آن موارد رادارم و چندین ساله که ادامه داره هرچی تلاش میکنم نمیشه همیشه خال میشم بی پول میشم بی دلیل ینی یه طوری خر ج میشه کهخودم باورم نمیشه بی اختیار بدهکار میشه دیگه خسته شدم چن بار هم برای باطل رفتم پیش اشخاصی امابعذ از چن وقت برگشته امگار خیلی قویه من خیلی دوس دارم نمازبخونم اما نمیذارن یه بار میخونم بعد دیگه نمی تونم لطفا کمکم کنید زندگیم داره فنا میشه دارم بدبخت میشم من ۲ تابچه دارم و سرپرست خانوار هستم یه طوری میشه که پول اجاره خونه ندارم و مخص.صا آبروم میره لطفا

  • اندکی قناعت را در زندگی رعایت نمایید زندگیتان شیرین می شود و این را بدانید انسان اگر بخواهد همه کار می تواند بکند پس این ها همه بهانه است که نمی توانید نماز بخوانید نماز و طهارت و حق الناس را ررعایت نمایید مشکلتان حل می شود
   انسان به راستی همان می شود که به آن می اندیشد
   در جایی قانون فشار کوانتوم را توضیح دادم بخوانید خوب است
   و این مشکلات را اکثرا دارند شما تنها نیستید

 108. یاعلی مدد گفته:

  سلام استادمن تازه باسایتتون آشناشدم نمیدونم چه باطل السحرهایی رااستفاده کنم.میشه بیشترتوضیح بدین ممنون ازلطفتون

  • هدف ما از تولید مجموع های ۱۰۰ باب تفکیک مشکلات از هم و تهیه و تفسیر ادعیه با توجه به آن موضوع و آموزش آداب و قواد ادعیه است پس بهتر است شما در این بخش به دنبال ۱۰۰ باب باطل سحر باشید و با صبر و دقت تمام مطالب را مطاعه کنید و انجام دهید

 109. با سلام

  من تمام این علایم سحر شده رو دارم .
  و اون شخص ساحر گفته که سحرت کردم و برای خلاصی باید تابع خواسته ما باشی .
  وقتی گفتم حاضر به همکاری هستم ، همین دستورالعمل شما رو تقریبا گفت انجام بدم و باطل سحر به همراه داشته باشم باشم .
  اما من مخالفت کردم و یک. ساله تمام حالات سحر شده رو دارم ، خواهش می کنم کمکم کنید . اونا علاوه بر سحر از علوم غریبه هم استفاده می کنن .
  برای خلاصی همیشگی چله بگیرم ؟ چطوری ؟

  • از ۱۰۰ باب باطل سحر استفاده کنید و از ۱۰۰ باب مشکل گشا بخش رهایی از شر دشمن از ادعیه اش استفاده کنید طهارت نماز اول وقت و حق الناس را رعایت نمایید و ارتباطتان را با افراد ذکر شده کاملا قطع کنید

 110. یاعلی مدد گفته:

  سلام استادخسته نباشین.وقتتون بخیرممنون ازسایتتون که جوناروکمک میکنین.ببخشین من تازه چنرروزه ۲۵سالم شده.قبل چندسال تک وتوک خاستگارداشتم.الان ۲سالی هست هرچی خاستگارمیادخونه مون منونمیپسندن.خونواده بدیم ندارم تک دخترم فقط یه برادردارم لیسانس دارم.توروقران کمکم کنین من نمیتونم نرم افزارتتونودانلودکنم.موهای سرموکه شونومیکنم نگاه میکنم میبینم عین یه نخ یکی ازرشته های موهام گره میخوره این میتونه علامت سحرو…باشه؟

  • برای خودتون از باطل سحر استفاده کنید برای خودتان و بعد از آن از ۱۰۰ باب بخت گشایی استفاده نمایید انشا الله مطلوب حاصل می شود البته طهارت نماز اول وقت قرائت قرآن و حق الناس را به خاطر داشته باشید و رعایت کنید

 111. با سلام و خسته نباشید.امشب با سایت شما آشنا شدم.الان چند سال هست که داریم همه چیزمون رو از دست میدیم.هیچی از سرمایه و خونه و کار نمونده.انگار بدبختی می باره.گفتن طلسممون کردن همه مشخصات طلسم شدن رو خوندم که داره برامون اتفاق میفته.بعضی وقتا حس خودکشی هم دارم.دیگه خودم نمیتونم کاری کنم داغون شدیم.فقط کمکم کنید.میخوام زودتر این وضع خودم و خانواده ام تموم بشه.خواهش میکنم.تشکر

  • با سلام دوست من
   میخوام براتون قانون کوانتوم رو توضیح بدم پس خوب گوش کنین.
   یکی از بزرگترین قوانین زندگی اینه که در بازه ای از زمان زندگی مشکلات اینقدر به آدم فشار میاره که حد نداره از زمین و آسمون از دوست و غریبه و دشمن از همه طرف مشکلات بر سرت میباره در حدی که دیگه توان مقابله با اون رونداری و میخوایی از درون منفجر بشی و هیچ راه حلی برای رسیده به راه نجات پیدا نمی کنی و میرسه به زمانی که داری واقعا از درون منفجر میشی و دست به هیچ کاری نمیتونی بزنی و در همون لحظه یعنی لحظه بیرون اومدن پروانه از پیله یک در یک همه چیز خوب میشه و ردیف میشه و زندگی رو به سمت موفقیت پیش میره و در واقع همه افراد در زندگیشون برای پروانه شدن باید وارد پیله بشن و فشار پیله رو تحمل کنن و در لحظه آخر که دیگه دارن منفجر می شن کرم وجودشون تبدیل به پروانه بشه.
   امید وارم منظورم براتون روشن باشه .
   پس تنها امیدتون به خدا وند باشه و دست از تلاش بر ندارین .
   در زمینه علوم غریبه پیشنهادم به شمااین است که از مجموع های ۱۰۰ باب باطل سحر ، ۱۰۰ باب مشکل گشا و ۱۰۰ باب اسرار الوجود استفاده کنید البته اسرار الوجود را پیشنهاد می کنم هر که با سایت اشنا می شود تهیه کند چون به صورت ماه نامه است و ماه به ماه به روز رسانی می شود .
   در آخر همه مانند همه به شما همه میگویم که خواند نماز اول وقت داشتن طهارت و قرائت قرآن و همچنین رعایت کردن کامل حق الناس از مهمترین آموزه های اسلام عزیز است پس از آنها غافل نشوید

 112. سلام یه سوال داشتم خواهشنا زود بهم جواب بدید خواهش میکنم بخوایم جادوی کسی دیکه که خبر نداره جادو شده اما من تقریبا میدونم که جادو شده رو باطل کنیم باید چه کار کنیم در ضمن اسم مادرو هم نمیدونم اسم پدر رو میدونم

 113. سلام من قبلأ از شما خواسته بودم که بفرمایید چرا هر عمل و هر ختم و هر تعویذی که نوشتم وخواندم وانجام دادم در رفع مشکل و براورده شدن خواسته ام تأثیر نکرده ،شما گفتید از صد باب سحر استفاده کنید ولی با توجه به توضیحات بالا در خصوص شخص سحر شده ، أصلا من این حالت ها رو ندارم . پس گیره کار کجاست ؟؟؟ نه قرضم اداء میشه نه مستأ جری خونمو إجاره میکنه موندم مستأصل .ممنون از پاسخ شما .

 114. خیلی فوری

  سلام ایا امکان دارد دعای باطل سحر که برای روز یکشنبه و پنج شنبه اول ماه است این پنج شنبه انجام دهم?

 115. نازنین گفته:

  سلام.می بخشید سوال دیگری برای من مطرح است. من شنیدم برای باطل کردن سحر تا ۷ روز بین نماز مغرب و عشا سوره جن را بخوانیم سحر باطل میشود نظر شما چیست

  • برای باطل سحر روش های زیادی وجود داره نظر من اینه که شما از روش هایی که در سایت و نرم افزار قرار داده شده که با قوائد و توضیحات است استفاده کنید

 116. نازنین گفته:

  سلام.برای ریختن ابی که سوره جن در ان خوانده شده باید حتما بعد از نماز صبح و وقتی هنوز هوا روشن نشده بریم حموم؟یعنی اگه تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر باشه اشکال نداره بریم و اب را روی سرمان بریزیم؟

 117. سلام.یکی از اعضای فامیل ما فوق العاده دستش توی جادو هست یهنی هرروز پیش دعا نویسه و ادم شری هست.ولی متاسفانه فامیل نزدیک ما هست و برای ما تاحالا چند بار جادو کرده.ولی ما پیش فردی متخصص رفتیم و دعا را باز کردیم. اخرین بار من همینطوری خودم قران رو برای خودم باز کردم و سوره هود اومد برام شما نمیدونید تفسیرش چیه؟اخه داخل سوره هود درمورد جادو نوشته بود.اخه من چه گناهی کردم من دختر جوونیم و دم بختم یعنی چی که این ادم بی شعور میره برا من جادو میکنه من واگذارش میکنم به فاطمه زهرا.ازش نمیگذرم.حالا من چکار کنم که این ادم دست از سر ما برداره و دیگه جادوهاش به ما نگیره.
  لطفا درمورد تفسیر سوره هود هم بگید ممنونم

  • با سلام دوست عزیز از منجموعه ۱۰۰ باب باطال اسحر استفاده نمایید با دقت مطالعه نمایید ودستورات را انجام دهید به امید خدا سحرتان باطل میشود.

 118. استادعزیزمدت خیلی طولانیه که یک نفرمرتب برای خانواده ماسحروجادو میکنه باوسایل مختلف مثل تخم مرغ وخاک و…میخاستم بدونم آیاشما می تونید اسم ومشخصات اونوبرامون دربیارید.هزینه اش چقدرمیشه وطریقه ارتباط چطوریه؟یه سوال هم ازحضورتون داشتم انقضای مدت سحرچقدره.آیا۴۰ روزه یاسحرهای مختلف فرق میکنن؟

  • خیر شما تنها می توانید از باطل سحر بار دفع او استافده نمایید البته مجرب است از مجموعه ۱۰۰ باب اسرار الوجود هم استفاده نمایید

 119. باسلام‌وتشکر‌ازمطالب‌ارزنده‌ای‌که‌ارایه‌کردید‌دشمن‌خانوادکی‌دارم‌که۲۴سال‌است‌‌برایمسحر‌و‌طلسم‌میگیردوهرسال‌تمدید‌میکند‌من‌یک‌بار‌هم‌قصد‌تلافی‌برایش‌نکردم‌‌چکنم‌‌ازشرش‌خلاص‌شوم‌واین‌بیمار‌شفا‌بگیرد

  • با سلام به فکر جبران نباشید و تنها از مجموعه های ۱۰۰ باب باطل سحر مشگل گشا و ۱۰۰ باب اسرار الوجود استفاده نمایید دوست عزیز

 120. با سلام خدمت شما:
  برای باطل ساختن سحر و جادو چهار عمل گفتین که انجام بدین آیا باید هر چهار عمل را انجام داده یا تنها یک مورد کافیه؟با تشکر

  • از مجموع باطل سحر و ۱۰۰ باب اسرار الوجود اسفتاده نمایید

   • با سلامی مجدد
    استاد ارجمند آیا باید تنها یک مورد از این موارد را انجام دهیم یا هر چهار مورد را؟(باطل ساختن سحر و جادو

    با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز

    ببین دوست عزیز اگه این چند موردی که ذکر میکنم,شما هم یک یا چند خصوصیات زیر را دارا هستید بدونید که شما هم سحر و یا جادو شدید.و حتما این نسخه ای که در این پست قرار میدم را انجام بدید

    کسانی که سحر و جادو میشن یک یا چند خصوصیات زیر در آنها ظاهر میشه:

    ۱-شبها خواب بد میبینند(یا کابوس میبینند)

    ۲-شبها موقع خواب,در یا دیوار منزل,مخصوصا سقف منزل صدا میده.(بیخود و بیدلیل)

    ۳-شبها هنگام خواب همش احساس میکنید که کسی به شما خیره شده و شما همش به این طرف و آن طرف نگاه میکنید

    ۴-همیشه دست به هر کاری میزنید یا نمیتوانید به پایان برسانید و یا اگه تمام میکنید موفقیت آمیز نیست.و بیخود و بی جهت نیمه کاره کار رو رها میکنید.و رمق ندارید ادامه دهید

    ۵-بی جهت با اطرافیان درگیر میشوید و وقتی اشوب بپا کردید خودتان از کردار خود خیلی پشیمان میشوید(حتی گریه هم میکنید)

    ۶-فکر های خیلی پلید و شهوت آمیز همیشه به ذهنتان خطور میکند(گاهی علاقه مند میشوید تا با همجنس خود همبستر شوید.و یا گاهی احساس میکنید زنا کنیدو….) که متاسفانه این بدترین سحر و جادوییست که میتواند گریبانگیر طرف شود.چون به مرور قدرت و اراده و توان و آبروی انسان سحر زده را میگیرد و به پستی و نابودی می کشاند

    ۷-احساس میکند هیچ حسی نسبت به همسر خود ندارد و نسبت به خوانواده اش به مرور بی علاقه و بیتعصب میشود.

    ۸- گاه گاه بدن سحر شده داغ میکند و از گرمای درون عرق میکند(که این خصوصیات بیشتر شبها به وجود می آید)

    ۹-گاهی در بدن خود احساس خارش میکند ولی نمیداند این خارش کدام قسمت بدن اوست و به خاطر همین تمام بدنش را میخواراند

    ۱۰-خواب زیاد,اگر در روز بین ۱۱ تا ۱۳ ساعت خواب هستید بدانید که سحر یا جادو شده اید.(البته این مورد ۱۰۰% به خاطر سحر نمیتونه باشه,این اشاره ای که کردم برای شخص سحر شده هم صادقه)

    ۱۱-گرفتگی عضلانی,گاهی در روز احساس گرفتگی در قسمت ناحیه بدن میکنید.مثلا درد کمر یا پا و یا تار دیدن چشم)

    اگر شما یک یا چند حالت بالا را دارار هستید .به احتمال قوی سحر شدید که این گونه سحر توسط جن یا پری صورت میگیرد.

    این کار دو حالت داره.یا خودتان مصبب سحر برای خودتان شدید.و یا شخص دیگری از روی حسادت یا کینه برایتان سحر کرده اند.

    در هر دو صورت با انجام کارهایی که در این پست برایتان بازگو میکنم .میتوانید به لطف خدا همه سحر و جادو را باطل کنید

    ۱- خواندن نماز سر وقت

    خواندن نماز سر وقت به صورت منظم باعث باطل شدن سحر و جادو میشه.

    اگر به وسیله خواندن نماز بخواهید سحر خودتان را باطل کنید باید هم سر وقت باشد.هم حداقل تا چهل روز سر وقت نمازتان را بخوانید.که بعد چهل روز هر سحری که در شما باشد باطل میشود.البته اگر بعد چهل نمازتان را ادامه دهید دیگر هیچ سحر و جادویی در شما کارساز نیست.

    ۲-این طریقه ای که به شما عرض میکنم باعث میشه در سال بیش از ۱۰ سوره از قرآن را حفظ کنید بدون اینکه وقتتونو بگیرد

    بعد هر نماز واجب از قسمت آخر قرآن از سوره آخر شروع کنید.یعنی بعد هر نماز یک بار سوره را بخوانید.فقط یک بار. مثلا آخرین سوره قرآن,(ناس) است.شما به مدت ۳۰ روز بعد هر نماز واجب یک بار سوره ناس را بخوانید.در واقع میشود روزی ۵ بار سوره ناس را میخوانید و بعد ۳۰ روز ۱۵۰ بار شما این سوره را تلاوت کردید.وبعد ۳۰ روز سوره بعدی را شروع کنید.

    اولا کاملا این سوره را حفظ میشوید و ثانیا, تلاوت قرآن بعد هر نماز واجب باعث از بین رفتن سحر.افزایش روزی,عزیز شدن در انظار,مشکل گشا در زندگی,دور شدن شیاطین و اجنه ها از شخص,و. . . میشود(یکی از دوستان که شبی در مسجد او را ملاقات کردم.برام تعریف کرد که آقای اذر شما سه سال پیش این طریقه تلاوت قرآن بعد نماز را به من یاد دادید .الان بعد سه سال ۴۵ سوره از قرآن را حفظ کردم بدون اینکه وقتم گرفته بشه,در صورتی که من تا آن زمان وقت نمیکردم یک صفحه قرآن بخوانم.)

    ۳-سه تا مهر کربلا که تربت امام حسین باشد را تهیه کنید.روی هر کدومشون ۷ بار ایه الکرسی بخونید .و با هر بار خوندن روی مهر فوت کنید.هر بار که آیه الکرسی میخونید وقتی به قسمت(یشفع عنده) که رسیدید.بین (دوتا عین) که به رنگ قرمز دراوردم,در آن قسمت نیت باطل سحر کنید. یعنی بگویید(باطل کردم هر گونه سحر و جادو از هر عنصری ,در هر مکان و هر زمان در حق “نام خود زاییده نام مادر خود” را و به خودشان برگردان)و بعد ایه را ادامه دهید.

    پس در واقع روی هر مهر ۷ بار آیه الکرسی را تلاوت میکنید.با هر بار خواندن آیه الکرسی وقتی که به قسمت یشفع عنده که رسیدید بین دو تا عین نیت باطل سحر میکنید و بعد ایه را ادامه میدهید.بعد هر بار تلاوت هم روی مهر فوت میکنید.

    سپس هر کدام از این مهر ها را در مسجدی هدیه کنید.مسجدی که در آنجا همیشه نماز جماعت خوانده میشود.(در واقع سه تا مهر را در سه مسجد هدیه کنید و در قسمت جامهری مسجد قرار دهید)

    اگر یکی از مهر ها را در مسجدی که اسم مسجد سجادیه باشد قرار دهید بهتر است.اگر هم گیر نیاوردید هیچ موردی ندارد.

    هر بار که نماز گزار پیشانی خود را روی مهر شما قرار دهند دعای باطل سحر شما روز به روز قوی تر میشود.

    این نسخه ای که به شما عزیزان گفتم یکی از بهترین نسخه های باطل سحره که خودم و صدها نفر از دوستان تجربه کرده اند.حتما این کار را اجام دهید.

    و اما زمان انجام این عمل:بهترین زمان اولین یکشنبه یا پنج شنبه ماه قمری است.بعد نماز صبح.قبلش غسل کنید و بعد از نماز صبح در حالی که روی سجاده نشسته اید سه مهری که تهیه کرده اید را بردارید و شروع به تلاوت ایت الکرسی کنید.و همان روز مهر ها را در مساجد ها قرار دهید.

    توجه کنید که فقط شخص سحر زده باید این عمل را انجام دهد.اگر هم شخص به سن تکلیف نیست.میتوان شخص دیگری برای او این کار را انجام دهد.

    و از خانمها اگر در اولین یک شنبه و پنج شنبه بنا به هر دلیلی نمیتوانند این کار را انجام دهند در دومین یکشنبه این کار را انجام دهند.

    ۴-بعد نماز مغرب پنج شنبه یک کاسه آب تمیز(آب چشمه یا آب باران یا اب زمزم) را کنار سجاده قرار دهید.

    بعد نماز مغرب اب را جلوی خود قرار دهید و سوره جن را بخوانید.با خواندن هر آیه در آب فوت کنید.حتی وقتی بسم الله را شروع کردید در اب فوت کنید.سپس در نهایت این اب را هنگام خواب بالای سر خود قرار دهید و بخوابید. بعد نماز صبح به حمام بروید این اب را به تمام اعضای تن خود بمالید و یک قلوپ از اب را هم بخورید.مابقی آب را روی سر خود بریزید.(در هنگام ریختن آب به اعضای تن نیت باطل سحر که در بالا ذکر کردم را هم انجام دهید) این عمل را تا ۴ تا شب جمعه انجام دهید.

    امید وارم با انجام این کار همه مشکلات شما دوستان عزیز برطرف شود و در زندگیتان هیچ سحر و جادویی بر شما کار ساز نباشد.و خواهشا خواهشا انقدر برای این کارها به دکونهای دعانویسها نروید.همین عمل بزرگترین باطل سحری بود که قدرت آن را هیچ دعانویسی نمیتواند برای شما به وجود بیاورد.)

 121. سلام استاد گرامى خواهرم به همکارش علاقه مند شده ولى اقا هیچ توجهى بهش نمیکنه اسم پدر و مادرش رو نمیدونه چکار کنه لطفا راهنماییش کنید

  • نیاز به اسم پدر مارد نیست اقایون در محل کار سعی می کنن توجه کسی رو جلب نکنن می تونه به بهانه ای ازش شمارشو بگیره و بعد از اون طریق اهسته آهسته نظرشو بهش بگه ولی زیاد لفتش نده که اون آقا خدایی نکرده برداشت بدی داشته باشه البته انشا الله که اون آقا هم همین نظر رو داشته باشه
   البته از مجموع های ۱۰۰ باب می توانید به طور کامل استفاده نمایید

 122. سلام استاد عزیز شما ایقدر به ما گفتید بدون اجازه و بدون اگاهى انجام ندید که دیگه میترسم انجام بدم باطل سحرى که با چوب زیتون هست باید با چوب بزنیم تو گلاب و زعفرون بنویسیم سوال دیگه دعایی که یه شب زیر ماه باشه رو با چى بنویسم. ذکر نشده

  • با سلام اصلا اینطور که شما میگین نیست شما تام اصول و قوائد را که در مجموع های ۱۰۰ باب را امد است را رعایت نمایید کفایت می کند

 123. سلام استاد عزیز من ایه ۸۱سوره اسرا رو براى باطل سحر انجام دادم جواب داد خدا خیرت بده نجاتم دادید برا بچه هام جدا جدا انجام بدم یا همه از یه آب بخورن اخه باید تو اب فوت کنم مشکلى که دارم اینه که شوهرم مدتیه تو تانگو با دو خانم اشنا شده باهم چت میکنن شوهرم دیگه بهم توجه نمیکنه میگم دست برداره دعوا میکنه خیلى غصه میخورم تورو خدا کمکم کنید

  • از مجموعه ها استفاده نمایید انشا الله مطلوب حاصل می وشد توجتان را به شوهرتان بیشتر کنید و این را بدانید که هز گز نباید همسر ها توجشان را نسبت به هم کم کنند

 124. علي ياوري گفته:

  یا عرض سلام وخسته نباشید بخشید سوالی داشتم من هر کاری را که انجام میدهم شکست میخورم حتی با مشورت و با کنک گرفتن هم شکست میخورم و هر روز دارم بد تر میشم از لحاظ مالی اصلا هیچ گونه مالی خوبی ندارم لطفا منو کمک کنید که رزق و روزیم زیاد شود ممنون جوابم را بدهید خواهشا

  • با سلام این کارها را انجام دهید
   ۱۰۰ باب باطل سحر را اول
   ۱۰۰ باب اسرار الوجود
   ۱۰۰ باب مشکل گشا
   با صب رو دقت بعد از دانلود مطالعه نمایید و بعد استفاده نمایید به همان ترتیب مطمعن باشید که نتیجه می گیرید
   نماز اول وقت طهارت و حق الناس را هم به جا بیاورید

   • علي ياوري گفته:

    سلام ببخشید اینای که گفتین را چی کار کنم و چه جوری دانلود کنم ممنون راهنماییم کنید

 125. لطفا زود تر جواب بدهید
  من میتوانم برای کسی دیگر دعارا بخوانم او به سن تکلیف رسیده است؟

 126. پدرم با خانوادهه بد رفتاری و بد اخلاقی میکند ایا دعا جادو شده دعایی پیداکردم داخل پارچه ای بود داخل دستمال کاغذی و روش نوشته بود داخل متکا حالا چکار کنم باطل شه؟

 127. در ضمن من سال های متمادی مشکل داشتم و توسط کسی سحر شده بودم هیچ دعا نویسی نتوانست کاری برایم انجام دهد ۱۴ سال طول کشید تا اینکه خودم به کتاب میرداماد کبیر جلد یک مراجعه کردم ولی اوضاع بد تر شد و حالا هم شخص دیگری مرتب طلسم و سحر انجام می دهد و…

  • با سلام اگر ایمان دارید که ما می توانیم مشکل شما را حل نمایید بگویید تا راهنماییتان نمایم اگر هم شک دارید بهتر است خودتان را خسته نکنید

 128. با سلام من خر وقت نماز میخوانم بشدت دچار مشکلات عجیب می شوم و تا حد خودکشی پیش میروم اطمینان دارم که مشکل سحر دارم ولی با توجه به مطلبی که گفتم چطور میتوانم سحر را با روش شما باطل کنم؟

 129. سلام بزرگوار در مورد دستور باطل سحر با مهر کربلا سه تا مهر برا یک نفر خونده بشه. سوال دیگه بچه هام ۱۴-۵-۱ ساله هستن میشه خودم براشون انجام بدم شوهرم اصلا اعتقادى به سحر نداره میگه خرافاتن تکلیفم چیه لطفا راهنماییم کنید ممنون

 130. سلام گفتین صد باب ازکجا تهیه کنیم

 131. با سلام .ده سال هست که سینه ام خیلی تنگ شده و تنفس های عمیق و خواب بیش از حد و ضعف عضلات بدنم را فرا گرفته توانایی کار ندارم و قوه جنسی بسیار فعال میباشد و مرا مورد فشار قرار میدهد .شب هاکه میخوابم سقف خانه صداهایی شبیه ترک خوردن دیوار از ان می اید و برای همه قابل شنیدن هست و خواب های عجیب و گوناگون و بسیار میبینم.و کشتن گربه و کبوتر کوکو ( فاخته ) برای من در سالهای اخیر توصیه شده .یعنی اینکه بین خواب و بیداری به شدت تاکید میشود که من گربه و فاخته بکشم و کشتن انها تاثیراتی در اطراف و روزگار برای خودم و دیگران دارد.در حالیکه قبلا بین خواب و بیداری به من توصیه میشد به انها محبت کنم.ولی حالا انگار یک قوه متضاد و بنظرم صحیح مرا از این کار باز میدارد و مرا به کشتن انها توصیه میکند و راهکار رفع گرفتاری و طلسم را فقط درکشتن گربه و فاخته میداند مرا به کسب حلال توصیهتشویق هم میکنند .همیشه نماز اول وقت خوانده ام و میخوانم و سایر واجبات دینی را به جا می اورم و بر درامد حلالم هم حساس و با دقت هستم.ولی همچنان سخت مریض هستم و غذاها نیز تاثیر مختلفی در بدنم دراد از خارش گرفته تا سوزش سر و… و هر انچه غذا میخورم به انرژی تبدیل نمیشود و باز بیحال هستم. راهکارتان چیست؟

  • باسلام از مجموعه های ۱۰۰ باب باطل سحر و مشکل گشا استفاده نمایی در آینده که مجموعه ۱۰۰ باب شفا آماده شد آن را هم استفاده کنید صبر و دقت و دیگر مسائل را اگر رعایت نمایید انشا الله مطلوب حاصل می شود

 132. سلام….
  ما ی ۴ ابجی هستیم خوب خوشگل وباایمان.هر خاستگاری میاد میره پشت سرشو نگاه نمیکنه بنظرتون دلیلش چیه؟؟؟میتونه سحر باشه

 133. با سلام و خسته نباشَید . میخواستم اگه ممکنه راجع به نماز سروفت برایم بیشتر توضییح بدهید. منظور اینست که نماز ظهر را وقت ظهر و نماز عصر را وقت عصر و مغرب و عشاء را هم همینطور خوانده شود یا اینکه نه به محض وقت اذان هر دو نماز ظهر و عصر و مغرب و عشاء خوانده شود .
  خواهش میکنم زود جواب من را بدهید.
  با تشکر از شما

 134. استاد اگر من باطل سحر و انجام بدم دعایی که دعا نویس برام نوشته باطل می شه دیگه لازم نیست برم از دعا نویس دعا رو بگیرم

 135. سلام استاد من پیش دعا نویس رفتم به خاطر اینکه کار شوهرم رو روال پیش نمی رفت دعا گرفتم ولی هنوز اون دعا به دستم نرسیده اگه از باطل سحر استفاده کنم اون دعا باطل می شه یا نه ممنون

  • حق الناس را رعایت می نمایید به همراه طهارت و نماز؟
   از مجموعه های ۱۰۰ باب باطل سحر و ۱۰۰ باب مشکل گشا الستفاده کنید و مطمعن باشید که انشا الله مطلوب حاصل شوداگر هم سوالی داشتین در همین قسمت مطرح نمایید.

 136. سلام استاد من احساس می کنم که شوهرم کارش درست نمی شه همیشه کارش عقب می یفته باید از باطل سحری که گفتید انجام بده ولی شوهرم به این چیزا اعتقاد نداره می شه من به جای شوهرم انجام بدم اون باطل سحری که گفتید باید روی مهر ایت الکرسی بخونی

 137. س لام آقای آذر. قبلا دعانویسی بهم گفته بود برای مادرم جادو کردن. مطمئن نیستم این دعانویس حرفش درست بوده یا نه؟ ولی مادرم خیلی کج خلقی میکنه و مدام سر هر مسئله ای لج و لجبازی میکنه. و از طرفی اعتقادی هم به سحر و جادو نداره. نمیدونم آیا این رفتاراش بخاطر همون جادو هستش یا نه؟ میخاستم از جنابعالی بپرسم آیا من میتونم از جانب مادرم اون روش سه مهر کربلا رو براش بعنوان باطل سحر انجام بدم؟(و با این روش بدون صرف هزینه ای استفاده کنم و دیگه از اون ۱۰۰ باب باطل سحر استفاده نکنم) اگر من انجام بدم و نام مادرم رو ذکر کنم ، جادوی مادرم برطرف میشه؟

  • با سلام ابتدا مجموعه های ۱۰۰ باب را به طور کامل از سایت دانلود نمایید و بعد با صبر و دقت مطالعه نمایید و از باطل سحر و مشکل گشا استفاده نمایید

 138. با سلام خدمت شما استاد ارجمند
  به خدا هر جوری میکنم نمیتونم اینترنتی از سایت شما کتاب های دلخواهم رو دانلود کنم و بخرم تو رو خدا از طریق ایمیلم ۱۶ رقم کارت برام بفرستین تا کتابهامو برام ایمیل کنید جون پیش خانواده شوهرم هستم و نمیخوام اونا رو از طریق پست دریافت کنم
  کتاب های مورد نیاز ۱- کتاب محبت ۲-کتاب رموز ادعیه و اذکار ۳- کتاب گشایش کار و کسب برا شوهرم و خودم
  ۴- انواع طلسم و باطل کردن اونها
  تو رو خدا خیلی بهشون نیاز دارم به خدا حتی گرون ترم باشن میخرم فقط هر چه سریع تر برام ایمیل کنید متشکرم

  • با سلام نیاز نیست خرید پستی انجام دهید از طریق خرید اینترنتی دانلود نمایید یا اگر هم نمی توانید از طریق کافینت ها انجام دهید باید با کارت عابر بانک که رمز دوم دارم اقدام نمایید

 139. باسلام . دخترم حدود هفت ساله ازدواج کرده و یک دختر شنشده حتی بدتر هم شده ش ساله دارد . حدود دو ساله که با همسرش اختلاف داره و همسرش او را دو ساله از خونه بیرون کرده من به هر دری زدم تا این دو نفر با اشتی کنند که نشده حتی بدتر هم شده و دامادم همه از چشم من می بینه. در صورتی که من هیچ گناهی ندارم و بعضیها می گویند همه شما سحر کرده اند لطفا مرا راهنمایی کنید.

  • خواهش می کنم زود جواب نامه مرا بدهید.

  • شما باید طبق راهنمایی که به دیگر دوستان کردم از مجموعه های ۱۰۰ باب موجود در سایت استفاده نمایید تمام مجموعه های را به درستی باصبر و دقت مطالعه نمایید و بعد البته اگر فکر می کنید این فردی که شما می گویید ارزش بازگرداندن داشته باشد چرا که تنها بودن بهتر از بودن با افراد ناشایست است آن موقع از مجموعه ها استفاده نمایید. از همه کاربران درخواست داریم بعد از این که مشکلشان حل میشود نتیجه را به ما اطلاع دهند تا کاربران در روند حل مشکلات شما باشند

 140. سلام . اگه بخوام سحرکسی رو از راه دور باطل کنم و سریع جواب بده چکار کنم
  میخوام امرزو انجام بدم و کارم فوریه

  • سلام .. شما خیلی دیر جواب میدین :(
   لطفا سریعتر جواب بدین خواهشاااااا

   استاد میشه من توی یک روز اول دعای باطل السحر برای خودم انجام بدم ..بعدش همون روز بعد از باطل سحر یک دعای مهر و محبت هم بنویسم؟
   مشکلی نداره هر دو رو یک روزه انجام بدم و اثر میکنه ؟

   منتظر جواب هستم

  • از گنجه های عظیم استفاده نمایید البته بهتر است قبلش مجموعه ۱۰۰ باب باطل سحر را استفاده نماید و سحر خودتان را باطل نمایید و از توضیحات هم استفاده نمایید

 141. سلام ضمن تشکراز مطالب ارزنده شما دعای قوی برای بستن زبان مردفحاش وتندخو میخواهم لطفاکمکم کنید منتظر جوابم

  • بهتر ین دعا این است که اول از باطل سحر استفاده کنید مطمعن باشید که کسی او را طلسم کرده انشا الله بهبود می یابد

 142. سلام ضمن تشکرازمطالب ارزنده شماازشمادرخواست کمک دارم برای خانمی که بعدازتحمل ده سال فحش کتکهای وحشیانه وتحقیر از زندگی همسر وحتی فرزندش دلسرد شده واسرار برای جدایی دارد لطفا کمک کنید تا زحمت صبرش حدرنروددعای مجرب وقوی وکارساز میخواهم لطفا…..ج

 143. ba salam. man dar Belgium zendegi mikonam. zan daei man bakhte man o baste va kole zendegim shode gereh. ba hich dokhtary nemitunam rabete bargharar konam. az neshanehaye jadu shodan k neveshtid hamaro daram. lotfan shomare tamas ya yek address e Email bezarid. be komaketun niaz daram

  • شرمندم گفتین کجا زندگی می کنین ؟؟ تا هفته آینده ۱۰۰ باب باطل السحر در سایت انتشار می یابد می توانید دانلود نمایید.

 144. ازمطلبای مفیدتون سباسگذارم خدااجرتون بده

 145. جناب آقای آذرباسلام،وآرزوی سلامتی برای شماوخانواده محترمتان وتشکرازلطف شما

 146. خواهشمندم نوشته اکرم راپاک کنید

 147. سلام.
  خواهر گرامی در وحله اول اگر دوست داری خودتو خانواده ات رو سپهر همه این سحر و طلسم کنی حتما باید نماز اوا وقت رو فراموش نکنی
  دوم موقع اذان همیشه صدای تلویزیون اذان را تو منزلت بلند کن تا صداش به تمام اتاقهای منزلت برسه
  سوم اینکه بعد نماز همیشه یه صفحه قرآن بلند بخوان
  در نهایت در چند روز ایند نرم افزار صد باب باطل سحر رو تو سایت قرار میدم و دانلود کن و حتما انجامش بده تا هر چی سحر داری از شما و خانواده ات نابود بشه
  موفق باشید

 148. استاد محترم یادم رفت بپرسم که شما در کدام شهر تشریف دارید؟. . . . . .
  خداحافظ شما باشد

  • سلام دوست عزیز.شما همین پست رو خوب مطالعه کنید و حتما انجام بدید مطمئنا جواب میگیرید.علاوه بر این پست.روز جمعه یه کار دیگر هم انجام دهید.
   آب تمیز و گلاب تهیه کنید به اندازه یک لیوان آب و گلاب را با هم حل کنید و ۷۱ بار سوره حمد را بخوانید و در آب و گلاب فوت کنید.یعنی با هر بار خواندن سوره حمد در آب و گلاب فوت میکنید.سپس این اب و گلاب را یک قلوپ شما و یک قلوپ همسرتان و یک قلوپ هم دخترتان بخورید.و بعد آن به ۴ کنج منزلتان بپاشید.و ما بقی را برای جمعه هفته بعد انجام دهید.به لطف خدا مثل یک معجزه مشکلتان حل میشود.

 149. بنده خدا گفته:

  سلام فرمایشات اقای اذر کاملا درسته من خودم و خانوادمون ۱۳سال سحر بودیم سحر دفنیات بله مهمترینش بی خوابی اصلا اونجوری که میخوای کارات پیش بره نیست و خصوصا من و داداشم مجردیم اصلا به جنس مخالف احساس نداشتیم و داداش دیگم اصلا به همسرش میل نداشت خداروشکر نان حلال دعا صدقه نماز اول وقت و .. بعداز ۱۳سال انشالله سحر برطرف شده باشه بعضی چیزا حکمت ولی من و خانوادمون نمیدونیم تو این مدت که سحر بودیم طرف رو حلال کنیم یا نه اخه انچنان بدبختی ها و زجرهایی کشیدیم که …..بله علایم کاملا درسته و هیچ شک و شبهی نیست خداوند اجرتان دهد که راهنمایی مردم میکنید

 150. با تشکر از مطالب بسیار ارزنده شما.
  ایا استفاده از مطالب سایتتان برای استفاده دیگران در مقالات مرتبط بلامانع است؟

  • سلام.با ذکر منبع.هیچ اشکالی ندارد.موفق باشید

   • باسلام،سوال اول ودوم راکه توضیح داده شده خواهشمندم پاک کنید منتظرپاسخ برای حل مشکل هستم چون مشکل بیشترنشوداگرروی سایت شما بیایند

    • خانم محترم پرسش و پاسخ ربطی به زیاد شدن مشکل شما ندارد.
     در ثانی در این قسمت نه ایمیل شما برای کاربران قابل مشاهده است نه مشخصات شما.پس خواهشا مضطرب نشوید

 151. سلام اشکالی نداره آدم واسه خودش دعا بنویسه؟

  • یه استاد نمیتونه برای خودش بنویسه.من در طول تجربیات خودم هر چیزی برای خودم نوشتم جواب نگرفتم.ولی همون طلسمو برای دیگران نوشته بودم عجیب جواب گرفتند.ولی میتونید با خواندن اذکار و ایه های قران خیلی خیلی خوب جواب بگیرید که کل این دعاها و ایه ها را در کتابی قرار دادم و تا چند روز آینده در همین سایت قرار میدم.

   • با سلام…جسارت نباشه ولی شما یجوری از خودتون تعریف میکنید ک انگار شق القمر انجام میدین…شما اگه کاری ازتون بر میومد برا خودتون انجام میدادید…تا اونجا هم ک من میدونم هیچ زنی و خانمی استاد نشده ک شما دومیش باشید…لطفا از انتقاد صریح من کدورتی ب دل نگیرید….از قدیم گفتن ک برای رفع غرور باید منتقدی داشته باشین…منم چون از خانواده ی پدریم نیرویی کسب کردم این جواب رو بهتون دادم….یا حق

    • لطف دارین ولی از کجا میدونید که ما از خودمون تعریف کردن اول مطالب گفتیم ما انسانیم مثل شما

 152. سلام وخسته نباشید عرض میکنم.
  در ابتدا عذر منو به خاطر مطرح کردن سوالم در این قسمتو بپذیرید.
  بنده یک شرف الشمس خریداری کردم که قرار بود طریقه تست کردن و اطمینان از اصل بودشو با محصول بفرستید ولی من چیزی دریافت نکردم اگر مقدوره به ایمیلم بفرستید در ضمن من میتونم رو همین سنگ در ۱۹ فروردی سال ۹۳ خودم مجددا ای نقشو حک کنم؟یعنی پشتش؟اثرشو از دست نمیده؟
  شناسه سفارش:
  ۱۴/۱۵۲۱-۹۲۰۲-۱۸۰۰۱۶-۹۳۵۱۷۳

 153. سلام آقای آذر منش. بسیار از شما ممنونم که خالصانه تجربیاتتون رو در اختیار دیگران قرار میدین. انشالله همیشه سالم باشین.

 154. ممنون از این همه لطف

 155. سلام استاد واقعا از لطفتون ممنونم.ببخشید یه سوال داشتم خواهش می کنم جواب بدین.در قسمت تهیه آب نیسان تو اون فایلی که برا دانلود گذاشته بودید یه دعای باطل سحر وجود داره آیا اجازه می دهید من تنها اون دعا رو برا باطل کردن سحر و جادوی خونمون بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  متاسفانه ظرفی که من بالای پشت بام گذاشته بودم تا آب جمع کنم باد برده.

 156. سلام استاد
  یه سوالی داشتم اگراون ظرف آبی که سوره جن رابهش خوندیم(یاهرآبی که بهش دعا یاآیه ای خوندیم) مقداری ازآب ظرف درحمام بریزه و وارد فاضلاب بشه اشکالی داره لطفایه توضیحی بفرمایید.باتشکر
  التماس دعا

  • مشکلی نیست.ولی بهتر اینه که هنگامی که تنتونو با اون آب شستشو میدهید.خودتان داخل تشتی قرار بگیرید و اب داخل تشت را بیرون از منزل بریزید

 157. سلام استاد
  ممنون بابت تمامی مطالب مفیدتون
  اگه میشه لطف کنید سرکتاب وسرکتاب گرفتن را کامل توضیح بدید در یکی از پست هاتون

نظر دهید

وب سایت: