دعا برای دفع دشمن

 

دعا برای دفع دشمن

سلام عزیزان خوبم.جا داره همینجا پیشاپیش عید غدیر خم را به تمام شیعیان جهان تبریک بگم.

دوستان خوبم.یه بار دیگه خدمت شما عرض میکنم.من نه وقت دعا نوشتن دارم و نه این وقتو دارم که دعوت شما را قبول کنم.خواهشا تقاضا نکنین.سپاسگزارم.

و اما در خصوص بعضی از ایمیلها که برای دفع دشمن خیلی تقاضا کردند که همه بتوانند انجامش دهند.که یکی از این ایمیلها خانمی از کشور نروژ که بارها ایمیل زده و این درخواست را کرده و من به علت مشعله کاری ایمیل را چک نکردم.جدا پوزش میطلبم.

در این تاپیک و در چند تا از تاپیک ها دعاهای دفع دشمن که تجربه شده را برایتان قرار میدهم.

قبل از اینکه به بیان تعویذ بپردازم اجازه بدین داستانی را خدمت شما عرض کنم.

در حدود 3 ماه پیش یه جوانی از عراق که طی یه تماس تلفنی با من گفت و گو میکرد.ایشان عرض کردند که در اینجا از یه استاد یه دعایی گرفتم که هیچ اسلحه و هیچ تفنگی در من کارساز نیست و من این دعا را به پول ایران یک میلیون تومان خریداری کرده ام.و وقتی از او نام تعویذ را جویا شدم.ایشان گفتند که 5 کلمه را در کاغذی نوشته اند

وقتی کلمه اول را گفت.من به ایشان گفتم لازم نیست ادامه بدی و 4 کلمه دیگر را  خودم به او گفتم. ولی خیلی ناراحت شدم.که چرا انسانی باید مبلغ گزافی بابت 5 کلمه از یه بنده خدا بگیره.

من در تاپیکهای بعدی این طلسم را برای همه شما عزیزان ایرانی که عاشقانه دوستتان دارم با تمام قواعد و جزئیاتش را به صورت رایگان در این سایت قرار میدهم.که خدایی نکرده در دام چنین انسانهایی نیفتین و چنین مبلغی را هدر ندهید.

و یه خبر خوب دیگه اینکه من 6 نسخه از این طلسم را در تاپیک بعدی برایتان قرار میدهم.

و خواهشی که از شما دارم .اینه که عاجزانه از اساتیدهای محترم تقاضا دارم که برای نوشتن این طلسمات برای تمام ایرانی پول هنگفت نگیرند که خودم شخصا راضی به این کار نیستم.

شاید برایتان جای سوال باشه که چرا خودم این طلسمات را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار میدهم و خودم کسب درامد نمیکنم.

در جواب شما عزیزان عرض کنم که :امام صادق (ع) فرمودند:اگر میخواهید علمتان افزون تر شودباید هر آنچه علم و دانشی که دارید در اختیار دیگران قرار دهید و مخزن علوم خود را کمی خالی کنید.تا بهمان صورت علم ودانش به صورت غیر منتظر در اختیارتان قرار بگیرد.

و اما دعای دفع دشمن:

(حمعسق) این کلمه پنج حرف است و (کهیعص)هم پنج حرف است

هر که در ورود به سلطان و ظالم و حکام این پنج آیه زیر را که اول ایه ها را با حروف (کهیعص) و آخر هر پنج آیه را با (حمعسق) بخواند و انگشتان را عقد کند.

از اول هر آیه که حروف(کهیعص) است از ابهام دست راست عقد کند و آخر هر آیه که با حروف(حمعسق) تمام میشود از ابهام دست چپ عقد کند,تا 5 آیه خوانده شود و هر 10 انگشت همه عقد شوند.از شر همه صاحبان شر محفوظ ماند.

و اما پنج آیه:

جهت بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید.

دعا برای دفع دشمن

 

قاعده:

منظور از انگشت ابهام,همان انگشت کوچک است

قبل هر ایه را با حروف(کهیعص) شروع کنید و آخر هر ایه را با حروف(حمعسق) تمام کنید

وقتی اول ایه حروف(کهیعص) را ذکر کردید انگشت کوچک دست راست را ببندید و وقتی آخر ایه که حروف(حمعسق) را ذکر کردید انگشت کوچک دست چپ خود را ببندید و بدین ترتیب با خواندن هر آیه تک تک انگشتان را ببندید تا اینکه 5 آیه تمام شود و شما هم 10 انگشت خود را بسته باشید.

1-سوره کهف ایه 45
2-سوره حشر ایه 22
3-سوره غافر ایه 18
4-سوره تکویر آیه 14 و 15 و 16
5-سوره (ص) آیه 1 و 2

 

 

107نظر به “ دعا برای دفع دشمن ” 

  1. سعیده گفته:

    سلام. ما طبقه پایین منزل مان را نوساز بود فروختیم. ما خبرنداشتیم که خریدار زنش را طلاق داده بود و دور از چشم ما زنهای خیابانی را به خانه می آورد. از آن زمان تا الان این خانه روی خوش بخود ندیده. خانه تا بحال چندبار دست بدست شده هر بار بدتر از بار قبل . چندبار زنهای فاحشه خانه را اجاره کردند که همسایه ها گزارش دادند و صاحبخانه مجبور شد بیرونشان کند. ضمنا فهمیدیم صاحبخانه در مدتی که ساکن بوده زنهای خیابانی را به خانه می آورده و جدیدا فهمیدیم معتادو کلاهبردار فراریست. الان هم خانه را به دو زن فاحشه بیشرم و بسیار وقیح و بیحیا اجاره داده که علنا برای خودشان تبلیغ میکنند. با پلیس هم هماهنگ کرده اند که کسی مزاحمشان نشود. شروع کرده اند به مزاحمت و فحاشی و سروصدا برای ما. واقعا چه کارکنیم که این بی برکتی و نحسی از این خانه نجس شده برداشته شود؟

نظر دهید

وب سایت: