برای باطــل ساختن هر گونه ســـحر و جـــادو

برای باطل ساختن هر گونه سحر و جادو

 

برای  باطل کردن هر گونه سحر و جادو روز پنجشنبه طناب برداشته و قد کسی که جادو زده شده اندازه گرفته شود و ۲۰۴ گره بر آن زده شود و به گره اولی سوره فلق خوانده شود و به گره دومی سوره ناس خوانده شود و بدین ترتیب کلیه گره ها خوانده شود و در پایان هر گره گفته شود(باطل کردم جادوی فلان کس زایده فلان کس را)(تذکر:منظور از زایده ،نام مادر  شخص می باشد) و نیت کند وقتی گره ها تمام شد در کنار فرد مریض سوزانده شود.به اذن خداوند جادو باطل می شود.

شخص جادو شده باید این دعا را بخواند.


بسم الله الرحمن الرحیم

سلام قولا من رب رحیم و سلام علی نوح فی العالمین

 

برای باطل ساختن هر گونه جادو:

برای باطل کردن هر گونه جادو,وفق زیر را,نه بار بر کاغذ نوشته هر کدام را یک بار با قهوه به شخص جادو زده بخورانید.پس از ۹ روز سحر و جادو باطل خواهد شد.

برای نوشتن وفق لطفا کتاب (باطل کردن سحر و جادو) را از لینک زیر دانلود کنید.

در کتاب زیر ۲۰ طلسم برای باطل کردن سحر و جادو برای شما دوستان قرار دادم که این طلسمات  را از مجموعه ۵۰۰ جلدی کتاب های علوم غریبه دریافت  و در اختیارتان قرار میدهم..به لطف الهی  هر گونه مشکل سحر و جادوی شما  با این کتاب برطرف می شود.

طلسماتی که در این کتاب مکتوب شده اند…

۱-برای باطل کردن هر گونه سحر و جادو

۲-برای باطل ساختن هر گونه جادو

۳-شخص جادو زده بخواند

۴-برای شخص سحر زده

۵-ابطال جادوی ایجاد اختلاف بین زن و شوهر

۶-ابطال جادوی ایجاد اختلاف بین زن و شوهر و یا برادران

۷-طلسم مهم برای ابطال سحر و جادو

۸-برای گشودن هر گونه سحر و جادو

۹-برای ابطال سحر

۱۰-برای ابطال سحر و جادویی که رزق را قطع کند

۱۱-برای ابطال هر گونه سحر و جادو

۱۲-برای ابطال شخص جادو زده

۱۳-برای ابطال جادو

۱۴-ابطال سحر با سوره بینه

۱۵-برای ابطال شخص سحر زده

۱۶-ابطال مادام العمر سحر

۱۷-طلسم قابل حمل

۱۸-ابطال سحر با نمک

۱۹-ابطال سحر و جادو

۲۰-ابطال سحر و جادو مادام العمر

نام کتاب:باطل ساختن هر گونه سحر و جادو

منبع: http://inapply.com

تعداد صفحه:۱۸ صفحه

حجم کتاب:۷۷۰ kb

دانلود مستقیم از سایت این اپلای دات کام

دانلود کتاب , لینک کمکی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

۸۱نظر به “ برای باطــل ساختن هر گونه ســـحر و جـــادو ” 

 1. کسی من را سحر کرده خواب میفرستد ایا شدنی است

 2. با سلام من و همسرم خیلی همدیگرو دوست داشتیم الان هم من عاشقشم حدود شش ماه پیش به دلیل خیانتی که شوهرم در حقم کرد زندگیمون تیره وتار شد البته اون میگفت من خیانتی نکردم فقط با دختری اشنا شده که اون دختر از لحاظ مدهبی ودینی واعتقادی ضعیف بوده وبا صیغه کردن ومحرم شدن با اون خواسته اونو تغییر بده ونتیجه هم گرفته بعد اون جریان من خیلی شکست خوردم وکار هر روزم دعوا وبدوبیراه گفتن به اون بود اون از کارش پشیمون بود وگفته بود که رابطشو تموم کرده ولی من هر روز قضیه یادم میومد وداغون میشدم تا جایی که حرفایی بهش زدم که خیلی بد بود اون دیگه از رفتارای من خسته شد گفت من ازت دلسرد شدم و از امام زمان وخدا خواستم صلاح زندگیمونو بهم بگن استخاره گرفته وبه قول خودش خواب دیده الان از این رو به اون رو شده میگه منو تو حتما باید از هم جدا شیم ومن بهت قول شرافت میدم که تو بعد از من خوشبختی. ولی من از جدایی وحشت دارم ومیترسم وهنوز دوسش دارم ایا این حرفایی که میزنه واقعیت داره یا امکان داره کسی سحر وجادوش کرده باشه که یکباره انقد عوض بشه وبه من که انقد عاشقم بود سردو بی میل بشه ؟دارم دیوونه میشم تو رو خدا کمکم کنین فکر جدایی عذابم میده من من الان حامله هم هستم واون میگه این بچه باید سقط بشه ومیخواد بچه منو سقط کنه تا زود ازم جدا شه اصلا به فکر خونواده هامون نیست همه دارن از کاراش دیوونه میشن میگه امام زمانم به من دستو رداده ومن باید عملیش کنم تخه امام زمان راضی میشه به بدبختی وبیوه شدن یه دختر ؟

  • دوست من حتما از باطل سحر و محبت استفاده کنید و حتما به مشاوره مراجعه کنید تا او را با عواقب کاری که دارد انجام میدهد آشنا کنید و بداند که در آینده هم با این بی مسئولیتی در قبال زندگیش به جایی نخواهد رسید و دچار شکست می شود.

 3. ببخشیدیعنی ایشون برای من دعاکردن؟

 4. باعرض سلام.دوستم ی چندماه پیش ی تسبیح بهم دادچندروزپیش پاره شدنخ تسبیح توجم جلب کردک پرازگره بافاصله های مشخصی بود.میخواسم ببینم گره هامیتونه دلیل خاصی داشته باشه.لطفاراهنماییم کنید.مرسی

  • بله اون رو به آب روان بسپارید و مبلغی صدقه بدهید و حتما از ادعیه باطل سحر و بخت گشایی و مشکل گشایی استفاده کنید
   دوست من بس که انسان ابلیس روی هست به هر دستی نشاید داد دست

 5. با سلام میخواستم در مورد شکستن طلسم روغن گرگ راهنماییم کنین زندگیم از هم میپاشه خواهشا

 6. سلام، وقتتون بخیر، برادرم ۶ سال ازدواج کرده. همسرش از ابتدا تا الان مدام جلوی همه تحقیرش میکنه، ناسزا میگه، و تازگی ها فهمیدم تا به حال ۳ بار برادرم خیانت او را دیده، اما هیچ عکس العملی نشان نمیده،فقط میگه میترسم ازش جدا شم، میگه میدونم دوستم نداره و فقط به خاطر پول با من زندگی میکنه اما زمانی که فکر جدا شدن میکنم ترس زیادی دارم و دچار سردرد و داغی بدن و کرزش پا میشه و فکر جدا شدن رو از سرش بیرون میکنه تا حالش خوب شه. جالب اینجاست که چند ماه پیش بچه دار شدن و این باعث شده تمام خانواده با جدا شدنشون مخالفت کنند حتی کسانی که با ازدواجشون مخالف بودن، برادرم ماجرای خیانتها رو به هیچکس جز من نگفته، میگه قول دادم ابروشو نبرم. تازگی ها میگه اصلا دیگه دوسش ندارم و با دختری اشنا شدم که در حد خانواده هست و … و عاشق اون هستم. اما باز نمیتونم از زنم جدا شم. و چیزی که به نظر من خیلی عجیبه اینه که مادرم عاشق برادرم هست، و با ازدواجش هم مخالف بود و در تمام این سالها عذاب کشیدن و ناراحتی برادرم رو میبینه اما اون هم مخالف جدا شدنشون هست. به نظرتون برادرم رو جادو کردن؟ البته این رو هم بگم که خودم یکبار به برادرم اینو گفتم و خودش هم گفت شاید اینطوری باشه، از تو اینترنت شماره یه دعا نویس رو پیدا کردیم و باهاش تماس گرفتیم، اون شخص گفت ۲ ساعت دیگه تماس بگیرید و تو اون ۲ ساعت هم من هم برادرم دچار لرزش بدن و حالت تهوع شدید شدیم و انچنان ترسی پیدا کردیم که تصمیم گرفتیم دیگه تماس نگیریم. الانم که دارم تایپ میکنم احساس میکنم یکی پشت سرم رو فشار میده و چشمم تار شده که البته نمیدونم بخاطر نگاه کردن به صفحه هست یا چیز دیگری. خواهش میکنم بخاطر خدا و انساندوستی جواب بدین.

  • دوست من از از ۲ مجموعه ۱۰۰ باب باطل سحر برای هر دوتایتان استفاده کنید و بعد از آن از مجموعه ۱۰۰ باب محبت برای هر دوتایشان استفاده کنید و این را بدانید که در نزد خداوند بسیار پسندیده است این عمل شما و پیشنهاد می کنم آنها را تشویق به مطالعه در زمنیه های مسائل خانوادگی و همسر داری کنید
   دوست من از ادعیهه ای که در نرم افزار محبت امده است از ادعییه مطیع کردن همسر هم حتما استفاده کنید

   • متاسفانه یا خوشبختانه برادرم میگه دیگه حاضر نیست با خانومش زندگی کنه، اما هنوز هم نمیتونه ازش جدا شه، پیش مشاور رفتن، همسر برادرم با اینکه میبینه زندگیش داره از هم میپاشه باز انگار خیالش راحته که داداشم کاری نمیتونه بکنه، جلوی همه میگه من نمیتونم به شوهرم محبت کنم، دست خودم نیست، من این مدلی هستم، والا مشاور ها هم از پیش بر نمیان، ولی داداشم وقتی اسم جدایی میاد حالش به حدی بد میشه که روی پاش بند نیست. راستش من خودم دیگه دوس ندارم این وضع رو ببینم.خانم داداشم حتی ۲ ماه پیش به داداشم خیانت کرده و پریروز هم اعتراف کرده برای چندمین بار این کارو کرده، ولی داداشم فرقی نکرده انگار دیگه خیانت براش عادی شده، فقط گریه میکنه و میگه خدا من بکشه راحت شم و … اخه این عادیه؟ دیگه هم کاری از مشاورا بر نمیاد، داداشم از خانومش بدش اومده.

 7. با سلام
  بنده دختری هستم ۲۷ ساله مجرد، اول از همه بگم که هر گونه مشکلی که فکرش را بکنید برایم پیش آمده، زمینی هوایی خوردنی پاشیدنی هرچی فکرشو بکنید برامون دعا نوشتن، میگن صبر کن، اما من الان میخوام مشکلم حل بشه صد ساله دیگه به چه دردم میخوره؟ دیگه نماز نمی خونم و دیگر حتی اعتقادم را به خدا هم از دست دادم. چرا باید خدایی که انقدر عظیم و بی مثاله در برابر این دعاها کم بیاره؟
  من نمی تونم مثل آنهایی که برایمان دعا می نویسند پول هزینه کنم و توکلم فقط به خدا بود که کم کم دارم متوجه میشم که انگار اون هم نمی تونه دیگه کاری بکنه.

  • دوست من چهله بگیرید و در این مدت طهارت و روزه فکری را رعایت کنید و بعد از نماز صبح ۲ رکعت نماز حاجات بخوانید و ۱ ایت الکرسی و ۴ بار هم معوذتین را بخوانید و روزی ۴۰۰ باب ذکر یونسیه را به زبان بیاورید و از خداوند بخواهید در مسیری شمارا قرار دهد که به صلاح شماست و به خدا مه شک نکنید و این رابدانیدکه هر چه که اتفاق می افتد به صلاح شماست .
   دیگر قصد نصیحت ندارم
   http://dastanak.ir/3/1/155.html

 8. باسلام
  من علیرضا هستم استاد گرامی من پنچ شش سال پیش به کاری مشغول بودم اما طی اتفاقات عجیبی ور شکست شدم و همه داروندارم و فروختم تا به قرض هایم بدهم اما با اینکه فروختم بدهیم همانجوری که بود باقی مونده الان درست ۵ ساله که نه کارهام خوب میشه نه چیز دیگه می خواستم راهنمایی کنید باتشکر

  • دوست من از ۱۰۰ باب باطل سحر و ۱۰۰ بار رزق و روزی استفاده کنید با رعایت کامل اداب و قوائد البته توجه کنید که قبل از همه این کارها باید اگرحق الناسی به گردن دارید حتما پرداخت کنید چه مادی چه معنوی تا دعایتان بر آورده شود

 9. سلام من ۵سال عاشق یکی شده بودم بعد ۵سال ما تصمیم گرفتیم باهم بمونیم ،۳روز پیش مادر عشقم زنگ زد و اسم مامان منو پرسید وتاکید کرد که اسم شناسنامش همینه منم گفتم اره و قطع کرد از همون روز به بعد من و ناصر ۱ساعت ارامش نداریم در کنار هم همدیگه رو هم دوست داریم ۳ روزه دیگه اعصاب برام نمونده، داریم از هم دور میشیم چیکار کنم؟

  • برای خودتان و او از ۲ مجموعه ۱۰۰ باب باطل سح رو محبت استفاده کنید و برای مادرش هم از ۱۰۰ باب باطل سحر و زبانبند استفاده کنید

 10. با سلام
  بنده حدوا دو سال کارو کاسبی خوابیده به چند نفر هم مراجعه کردم گفتن یک زنی مدام در حال جادو کردن تو است که مشخصات و توصیف همگی دقیقا یکی است و دعاهایی هم دادن ولی میگن طرف خیلی قوی است و مکرر این کار رو میکنه نمیتونیم کاری کنیم زیاد پول خرج نکن حتی یکی هم گفت آخرش نابودی تو هست هیچ دعایی به کارت نمیاد چون اون از (عامل خفته ) استفاده کرده از حرفاشون چیزی حالیم نیست همیشه هم دعا همراهمه فقط میخوام شر این جادوگر رو از سرم باز کنم لطفا راهنمایی فرمایید در ضمن گاهی ته دلم طوری خالی میشه که زمین میفتم نمیتونم تحملش کنم.

  • با دقت به گذشته تان بنگرید حق الناس در زندگی دارید آن را رفع کنید و نماز اول وقت و طهارت را همواره رعایت کنید مطمعن باشید که مشکلتان حل می شود
   صبر و دقت کنید در گذشته و نگویید که حق الناسی ندارم

 11. هنگامه گفته:

  سلام من ۲۲ سالمه همکلاسیمو دوس دارم هر دعایی رو گرفتم و انجام دادم اثر نداره بهم گفتن ۱۹ سالگی یه دعایی برام نوشتن که کسی دوسم نداشته باشه و ازین حرفا چیکار کنم باطل شه؟

  • خوب چرا بهش نمیگین و یا پیامی نمیدین البته توجه کنیدکه نباید غرور داشته باشید و البته د رجایی هم غررو خوبه ولی شما تلاشتون رو بکنید و دقت کنید که باید در امر زندگی شناخت و دانش کافی را داشته باشید

 12. سلام استاد
  من صد باب باطل سحرو دانلود کردم ولی وقتی میخام باز کنم خطا میده خواهش میکنم یبار دیگه لینک دانلودو برای ایمیلم بفرستید یا اینکه راهنماییم کنید مشکلشو حل کنم ممنون

  • دوست من از حالت فشرده خارج کنید فایل را و یا از نو از همان لینک که در ایمیلتان هست دانلود نمایید از این که فایلاها مشکل ندارند من ۱۰۰ درصد مطمعنم چرا که هر صبح تست می شوند تاخدایی نکرده کسی آزرده نشه

 13. گاهی احساس می کنم روی پام مورچه راه می ره تا نگاه می کنم هیچی نیست در مورد سرم هم همین طوری هستم گاهی روی سرم یه چیزی راه می ره تا دست می کشم هیچی نیست به من گفتند احتمالا تو رو جادو کردن آیا این امکان هست ضمناً تازه گی ها خیلی پشت سر هم بد می یارم و تو زندگی زناشویی هم به مشکل زیادی خوردم .

 14. سلام چطور می تونم با شما صحبت کنم من مشکلاتی دارم که فکر کنم شما بتونید رفعشون کنید ممنون

  • سوالتان را در سایت مطرح کنید در خدمتتان هستم

  • یه مدتی که خیلی واسم اتفاقهای بدی می افته پشت سر هم بد می یارم . تازه گی ها احساس می کنم که یکی می خواد به من صدمه بزنه . گاهی روی پام یا سرم احساس می کنم یه چیزی راه می ره وقتی دست می کشم یا نگاه می کنم چیزی نیست به من گفتن طلسمت کردن و اجن ها رو فرستادن سراغت که اذیتت کنن شبها موقع خواب وقتی که خوابم عمیق می شه احساس می کنم یکی روی قفسه سینه می شینه و یه دفعه از خواب می پرم. یه مدتیه که حسابی زود عصبی می شم و همش دنبال بهانه های الکی می گردم . یه باطل السحر قوی به هم معرفی کنید لطفا کمک کنید ممنون

   • نماز اول وقت و طهارت و از همه مهم تر حق الناس را رعایت می کنید ؟

    • در مورد حق الناس بله هم خانواده ام و هم خودم حساسم اما مشکل من چیزی دیگری است که خودم هم می دانم چند سال پیش برادرم و همسرش طلاق گرفتند و همسرش فکر می کنه که من باعث طلاقشون شدم (البته اینطور نیست من فقط چیزی رو که به چشمم دیدم و امکان داشت آبروی خانواده در آینده به خطر بیافته رو به برادرم گفتم و برادرم از اینکه همسرش در روزهایی که سرکار می رفت از نبودش سوءاستفاده می کرد ناراحت شد و اختلافشون شدید شد )مطمئنا اون واسه نه من بلکه برای کل خانواده طلسم و جادو می کنه تا پارسال یه بنده خدایی بود که هر مدت یه بار سفره می انداخت و طلسم ها رو در می آورد کارشون واقعا عالی بود اما ایشون یک دفعه دچار مرگ مغزی شدند حالا از اون همون موقع است که دچار مشکل می شیم کسی رو پیدا نکردیم که بتونه طلسم های این مدت رو در بیاره

 15. برای ابطال سحروجادویی ک رزق راقطع کند.درقسمتی ک گفتین آیه را هفت بار دربیرون ازخانه داخل دایره انداخته یعنی چی متوجه نشدم ک باید چیکارکنم.ممنون میشم برام توضیح بدین باتشکر

 16. باسلام.نمیدونم این سایت هنوز فعاله یا ن.اگه فعال هست لطفا منو راهنمایی کنیدممنون .من نمایندگی بیمه دارم نزدیک۲ماه هست ک تعدادمشتریهایم تقریبا ب صفررسیده است.باید چیکارکنم.ومن با۲۷سال سن هنوز مجردم یاخواستگاربرام نمیاد یا اگه هم میاد به نتیجه نمیرسه یا اگه هم میادافرادی هستند ک ب درد ازدواج نمیخورن.لطفا راهنمایم کنید ک باید چیکارکنم.ممنون

 17. با سلام وخسته نباشید خدمت شما

  تقریبا چندماه پیش دو طالع بین اتفاقی در خونه ما رو زدن من به این جور چیزها اعتقاد ندارم ولی یه حرفایی گفتن که ذهن من رو مشغول کردن از بستن بخت دختر که گفتن یکی بخت تو رو بسته درسته اعتقاد ندارم ولی تقریبا دوسال پیش هم این حرف رو از یه طالع بین دیگر شنیدم بدجور ذهن من رو مشغول کرده لطفا راهنماییم کنین هر چه خواستگار هم می آید به بهونه ای بهم میخورد اگه راهنماییم کنین ممنون میشم.

  • با سلام دوست عزیز صبور باشید و به خدا توکل کنید که با یاد خدا دلها ارام میشود پیشنهاد من به شما این است از مجموعه ۱۰۰باب باطل السحر و۱۰۰باب بخت گشایی را دانلود نموده وکاملا مطالعه نمایید فراموش نکنید به خدا توکل کنید نماز اول وقت طهارت و حقالناس را رعایت نموده به امید حق مطلوب حاصل خواهد شد

 18. سلام میتونم شمارو ببینم؟
  من این قدر سنگینم که نمیدانم از کدام قسمت سوال بپرسم
  میشه آیا؟
  دختری هستم ٢٢ ساله که جسم و روح و تمام زندگیم به شدت تاثیر ناخوشایندی گرفته است.

  • با سلام دوست عزیز دلتان را یکی و پاک کنید افکار منفی را از خودتان دور کنید و با توکل به خدا زندگی کنید از مجموعه گنجینه ۱ که تمامی ۱۰۰ باب ها در ان است دانلود کنید و استفاده نمایید نماز اول وقت طهارت و حق تلناس را رعایت نمایید . به امید حق مطلوب حاصل خواهد شد

 19. سلام استاد خسته نباشید برادری دارم که تقریبا۳۵ساله هست
  با اینکه کارو درامدش خوبه زیر بار ازدواج نمیره
  و هی امروز و فردا میکنه حتی وقتی براش خواستگاری
  میریم عمدا چیزی میگه که خواستگاری به هم بخوره
  وازدواج نکنه البته مابارها ازش,پرسیدیم چه کسی رو
  مدنظر داره اما هیچ جوابی نمیده دوسالی هم هست که نماز خوندن رو
  ترک کرده وخیلی باعث غصه مادرم شده همه چی روبه شوخی ومسخره میگیره
  وتو کارش مدام گره میفته خواهش میکنم مارو راهنمایی کنید
  که چه کاری میتونیم براش انجام بدیم

  • با سلام از سه مجموعه ۱۰۰ باب باطل سحر و ۱۰۰ باب اسرار الوجود و ۱۰۰ باب بخت گشایی استفاده نمایید که بسیار مجرب است بهتر است خودتان برای او انجام دهید دوست من و او را به انجام واجبات و مستحبات دینی سفارش کنید

 20. سلام استاد من خیلی وقته به سایتتون سر میزنم من یه مشکلی دارم اساسی بعداز ده سال زندگی با شوهرم پنج ماه است که جدا شدیم ما باهام ارام زندگی میکردیم دراین ده سال نتوانستیم صاحب فرزند بشویم واز طرفی همیشه مشکلات کاری ومالی زیادی داشتیم ودر تمام این مدت مطمن بودم از طرف خانواده ی همسرم دعاعای مختلف برای نابودی زندگی ما انجام دادند وبالاخره موفق شدند میخواستم بدونم امکان اینکه بتونم شوهرمو برگردونم پیش خودم هست پیش دعانویسی رفتم بعداز پنج ماه میگه نمیشه کاری کرد یعنی اصلا امکان نداره اون برگرده سر زندگیمون خواهش میکنم راهنمایم کنید

  • با سلام دوست عزیز شاید حکمتی در این جدایی باشد همسرتان ده سال زندگی کرد و جدا شد شاید لیلقته شما بیشتر از این باشد.نماز اوا وقت طهارت و حق الناس را ۰۰۰فراموش نکنید به خدا توکل کنید و صبور باشید اگر میخواهید از مجموعه علوم غریبه استفاده نمایید باید همه مجموعه صد باب ها را دانلود کرده و با دقت زیاد مطالعه نمایید وبه امید خدا موفق خواهید شد.

 21. سلام چند سال پیش روی فرش داخل حال خانمان سنجاق قفلی مشکی افتاده بود…….و توی کمد پدرومادرم دو انگشتر با نام های محمدومرجان …..الان حدود ۱۰ سال که پدرم بیکاره…راهنمایی لطفا

  • با سلام از ۱۰۰ باب باطل سحر ابتدا و بعد از ۱۰۰ باب های اسرار الوجود و مشکل گشا استفاده نمایید توجه نمایی به همین ترتیبی که گفتم استفاده نمایید

 22. سلام خانمی ۳۰ ساله هستم ۳ سال پیش منزل مان را عوض کردیم و بعد از تعویض منزل اصلا آن خانه دلچسب من و همسرم نبودحتی یک روز نمیتوانستیم کلا درخانه باشیم بعد از زایمان شدیدا اوضاع زندگی ما به هم ریخت و به شدت من و همسرم از هم متنفر شدیم چندین بار به فکر طلاق هم بوده ایم اخیرا فردی گفته که خانه ما دعایی شده است و باید آنرا بفروشیم نظر شما چیست

  • طبق شواهد حرفش درست بود می توانید از مجموعه ۱۰۰ باب باطل سحر استفاده نمایید و بعد از آن هم از مجموعه های دیگر با توجه با نیازتان فقط توجه داشته باشید که طبق اصول و قواعد عمل کنید

 23. سلام.خسته نباشید.راستش من خیلی به دعا و جادو اعتقاد نداشتم.اما این چند وقت اخیر دارم مطمئن میشم که یه خبرایی هست.
  اول اینکه هیچ خواستگاری تا به حال نداشتم(حتی دریغ از این که یک نفر تو خیابون بخواد به من شماره بده مثلا).
  با اینکه بارها و بارها بهم ثابت شده که زشت و بد تیپ نیستم.عالم و آدم هم از نجابت و سنگینیم تعریف میکنند.وخانواده ام هم آدمای خوب و شریفی هستن.اما اصلا به چشم هیچ کس نمیام برای ازدواج.
  این یه دلیل.دلیل دوم هم این هست که این دو سه سال اخیر به شدت احساساتم متغیر هست.یه دقیقه از خدا عصبانیم و ناشکری میکنم و شکایت و این حرفا.به دو دقیقه نمیکشه نظرم ۱۸۰ درجه تغییر میکنه.
  دلیل سومم هم اینه که روز به روز حس تنفر و حسادت فامیلامون از من بیشتر میشه.تروخدا کمکم کنید.

  • با سلام اگه یه مقداری واسه خودتون وقت بزارین و سوال و جوابها را مطالعه کنید می بینین مشکلتون بین خیلی ها مشترکه بهترین کار اینه که تو کلاسای ما شرکت کنین مجمعه های ۱۰۰ باب را به طور کامل دانلود نمایید و با صبر و دقت مطالعه نمایید و اگر هم سوالی داشتن بفرمایین البته از انجایی که خیلی از کاربران مشکلون مربوط به بخت گشایی می باشد بر آن شدیم که مجموعه بعدی که تا هفته آینده اماده می باشد مجموعه ۱۰۰ باب بخت گشا باشد که بهتر است آن هم همراه بقیقیه ۱۰۰ باب های دیگر دانلود نمایید . وفق باشید

 24. استاد نمیتونم دانلودش کنم چرا

 25. سلام این دعاهایی باطل سحر حتما باید با زعفران و گلاب نوشته بشن؟؟؟

  • بله من بارها توضیح دادم این نکاتی است که باید رعایت نمایید تا دعایتان تاثر داشته باشد البته در مجموعه مشکل گشا که تا فردا در سایت قرار می گیرد مطالبی را توضیح دادم که اگر آنها را رعایت نمایید دعا هایتان ۱۰۰ در ضد مطلوب می شود و دلیل این که تا به حال آنها را فاش نکردم این بود که می ترسیدم به دست نا احلان بیفتد و امید وارم به دست افرادی بیفتید که نیتشان خیر است انشا الله .

 26. سلام من یه برادر۲۹ ساله دارم که به هیچ عنوان ازدواج نمی کنه با اینکه شاغل و خونه هم داره پیش خیلی لز دعاگر ها که رفتیم گفتند براش جادونصرانی کردند ؟حا لا باید چیکار کنیم ؟لطفا به ادرس ایمیل من جواب بفرتید

  • با سلام جواب گویی از طریق ایمل ممکن نیست اما به احتمال زیاد بختش را بسته اند بهتر است ابتدا از ۱۰۰ باب باطل السحر استفاده نمایید تا طلسمش باطل شود و اگر کسی را برای ازدواج سراق دارد از مجموعه ۱۰۰ باب محبت اسفتاده کند اگر نه باید از تعویذات بخشت گشا اسفتفاده نمایید. موفق باشید. البته اینقدر عجله نداشته باشید چرا که صلاح مملکت خویش خسروان دانند. موفق باشید

 27. ابراهیم گفته:

  ضمن عرض سلام و خشته نباشید خدمت استاد محترم
  امروز در جیب پیراهن خودم یک مقدار نمک پیدا کردم و سریعا ریختم دور فقط جهت اینکه ببینم چیه مزه کردم و فهمیدم دقیقا مزه نمک و شکل اونو داره حالا اگه چیز دیگری باشه من بی اطلاع هستم فقط چندتا نکته رو میخواهم بگویم که شاید بیشتر در جریان این ماجرا باشید بنده دوساله که همسرم ازم جدا شده البته بخاطر دختر بچه ای که داریم و به امید روزی که بتوانیم زیر یک سقف دوباره جمع شویم هنوز بصورت کامل قطع رابطه نکردیم ولی هرروز باهم صحبت میکنیم و دعا میکنیم که یک فرصت شغلی خوب برای من فراهم بشه تا برگردیم سر زندگیمون اینرا گفتم که بدانید حداقل مدت یکماه هست که کسی منزل من نیامده حتی سه روز پیش همین پیراهن مذکور را شستم و اتو کردم و معمولا موقع شستشو تمام جیب ها رو کنترل میکنم که احیانا چیزی یا پولی داخلش نباشد هرچند اینروزها خیلی فضای خانه سنگین و من بسیار تنبل و ترسو شدم و دائما در حال نگاه کردن به پشت سرم هستم خیلی عجیبه سابقه نداشته در ضمن خیلی زیاد تحقیق راجع به علم شریف جفر دارم و بعضی اوقات کتابهای علوم غریبه را مطالعه میکنم البته خیلی کم پیش آمده که خودم روشهای این علوم را اجرا کنم .استاد محترم من شدیدا مستاصل و نگرانم از بابت این نمک و یافتن شغل مناسب و خانواده ام و اللخصوص ترس دائم و تنبلی افراطی اگر امکان دارد محبت کنید و راهنمایی بفرمایید البته فعلا این نمک فکرم را سخت مشغول خود کرده است
  با تشکر
  دعا گوی شما، ابراهیم

  • قصد ترساندنتان را ندارم اما به شما سحر شده اید اگر مایلید نزد دعا نویس بروید تا کار از کار نگذشته و البته پیشنهاد مااین است که از مجموعه ۱۰۰ باب باطل السحر استفاده کندید که در مورد شما باطل سحر زیاد دارد البته توجه فرمایید که قبل از انجام باطل سحر ها بخش شروط و سوال و جواب ها را مطالعه نمایید و طبق توضیحات و قواعد عمل کنید ودر مورد مشکل دومتان که با همسرتان دارید به نظر ما به دلیل سحر است که برای ایشان هم شاید باشید و بهتر است برای ایشان هم باطل سحر سحر را اجرا نمایید البته بهتر است مجموعه مدیریت زندگی را هم از سایت تهیه نمایید که بسیار کاربردی است و خیلی از مشکلات ما ایرانی ها که ناشی از نداشتن سواد کافی در برقرار روابط اجتماعی و خانوادگی می باشد با به امدی الله با مطالعه و به کار گیری مشکلاتتان حل شود براد من نماز اول وقت و نماز حاجات را فراموش نکنید .

   • ابراهیم گفته:

    با سلام خدمت جنابعالی و عرض تشکر بخاطر اینکه سئوالم را بی جواب نگذاشتید
    استاد محترم بنده فقط دو نکته رو پیرامون فرمایشات شما جهت روشن شدن ماجرا خدممتون عرض میکنم که از سن ۹ سالگی به سفارش والدین نماز سروقت میخوانم و شدیدا در مورد نماز تعصب خاص دارم ولی از اونجایی که شما فرمودید که کتاب هارو مطالعه کنم ممنونم از راهنمایتون ولی شما بهتر از هرکسی میدانید که برای دعا و اجابت و اثر کردن اون فقط صرف خواندن یه کتاب مهیا نمیشود و باید نفس دعاگو گرم و فرد ذی صلاحی با اعمالی درست تحت شرایط خاص باشد که تاثیر کند والا مانند کسی میماند که بخواهد با کتاب آموزش کاراته قهرمان کاراته شود و حتما باید استادی باشد بعنوان آموزگار یا راهنما و الا من بیش از ۱۰۰ کتاب در مورد علوم غریبه دارم که هیچکدام از اعمال سیمیا یا همان کله سر حداقل برای من جواب نداده و یقین دارم که بدون نفس گرم شخص مستجاب الدعوه و استاد اثری ندارد یا حداقل من ندیدم و دور از شما قصد بی احترامی ندارم ولی اینروزها خیلی ها لاف استادی و دعا نویسی دارند که بیشتر کلاشی و مسایل مادی دخیل شده با این تفاسیر بنده عاجزانه اول از خدای منان و بعد از شما استاد محترم میخواهم که دعا بفرمایید که مشکلاتم برطرف شود باز هم ممنون از راهنمایتان
    با تشکر و قدردانی فراوان
    ابراهیم

    • خرفتان کاملا درست است اما این را مد نظر داشته باشید که هر بنده نزد خدایش ارزش و احترامی دارد و همه بجر اولیا نزد او یکسانند پس اگر خواسته ای حلال باشد انا الله مطلوب حاصل می شود موفق باشید

 28. سلام.دختر ۱۸ ساله هستم چه طور می تونم یه پسر رو عاشق کنم یه دعا بدهید لطفا

 29. یوسفیان گفته:

  سلام ؛ پسرم مهندس است.از ۸ ماه قبل گفته من عاشق دختری شده امکه ۴ سالست با او دوست شدم. شاید حدود ۲۰ نفر اعم از فامیل پدر بزرگ و مادر بزرگ و خانواده ۴نفره خودمان و دوستان به او در مورد دختری که خودش میگوید ۹ سال از پسرم بزرگتره؛ شهرستانیه ؛ کم سواد ؛یتیم از پدر و مادر حداقل از ۸ سال قبل. و از نظر اقتصادی حقوق اندک بازنشستگی پدر را میگیردو به اصطلاح با برادرش زندگی میکند.با داشتن ۳۳ سال سن هیچ چیزی را در مورد خاواده اش بطور صحیح نمی دهد.و اظهار بی اطلاعی می نماید.یک ماه گذشته که به سفر رفتیم پسرم با ما نیامد و اخیرا پسرم به سربازی رفت و در کمدی یک دعایی پیدا شد که با توجه به یکدندگی غیر قابل باور پسرم اعتقاد پیدا کردیم پسرم را چادو کرده و حتی ما نیز را بعید نیست دعایی برایمان وارد خانه نموده. با چند متخصص دینی و غیر دینی صحبت کردیم که بجز یک نفر همه معتقدند این ازدواج مناسب نیست. دختر هم کفو با خانواده ما نیست. خواهشمند است یک دعایی معتبر از قرآن مجید که پسرم را از گمگشتگی برهاندبرایم ارسال فرمائید. لازم به ذکر است اعتقادات پسرم نیز به شدت کم شده که بسیاری از اوقات نماز نمی خواند.ممنون

  • با سلام توصیه من این است که شمابه روش درست با او برخورد نمایید و با مثالهای روشن از اشخاص شکست خورده در این روابط او را روشن نمایید و تاکید نمایید نمازش را به وقت به جا بیاورد و برای ابطال طلسم پیداشده میتوانید مجموعه باطل سحر ما را که تا هفته آینده آماده میشود را تهیه نمایید و با توجه به آموزشها عمل کنید (تاکید می کنم داشتن اعتقاد و بجا آوردن نماز ملزم میباشد) موفق باشید.

 30. با سلام و تشکر. سوالی داشتم. من در مکانی که کار می کنم با توجه به سابقه و رتبه کاری همکاران بسیار حسود و بدخواهی دارم چند روز پیش یکی از همکارانم یک مبلغی را از من درخواست کردند و من بدون توجه آن را دادم.با توجه به شناختی که از فرد دارم به من گفته اند که می تواند با آن پول جادویی کند که موقعیت مالی من به خطر افتد.آیا چنین طلسمی وجود دارد؟چگونه می توان آن را برطرف کرد؟

 31. با سلام و خسته نباشید خدمت شمابزرگوار محترم،با آرزوی موفقیت برای شما،مشکلی داشتم چند سالی است در جایی مشغول کارم بخاطر استعدادم زود پیشرفت کردم و دشمن زیادی پیدا کردم الان چند وقتی است که هر کاری انجام میدم اصلا دیده نمیشه.از شما خواهشمندم دعایی ته من بدید تا این وضعیت درست بشه.با تشکر

 32. سلام استاد من این کتاب رو دانلود کردم اما بعضی از نوشته ها خیلی واضح نیست. چکار میشه کرد وقتی میخوایم استفاده کنیم که اشتباه نشه

  • عزیز برای دریافت دانلود مجبور شدیم حجمش را کم کنید.به هر حال اگر مجموعه کتابها رو خریداری کنین در داخل کتابهای پی دی اف با کیفیت هستند

 33. سلام من ۲۰سالمه یه کاری رو میخواستم شروع کنم حدود از ۱۵تیرماه خیلی هزینه برای تبلیغش کردم من سال پیش این کار رو با موفقیت کامل انجام دادم اما امسال گفتم شاید با تبلیغ و اگاهی بیشتر بتونم موفق تر شم اما طی یک هفته مراجع کنند گان وکسانی که میخواستن بییایند پیشم کلاس حتی دریغ از یک نفر دیگر بهم مراجع نکردند اما این موضوع باعث افسردگی خودم وخانواده ام شده است با پیشینه که از فامیلمان ودوستان دارم ادم های حسود زیاد دور برم هستند باعث ناراحتی من میشوند که چشم دیدن موفقیت من و کارهای من رو ندارن….. امیدوارم من رو راهنمایی کنید….

 34. سلام من رضا هستم ۱۵ سالمه عاشقه دختر عموم شدممن اون رو خیلی دوست دارم ولی اون زیاد توجهی بهم نمیکنه خونه ی ما خیلی از اون ها دوره ازتون میخوام که فقط یه دایی بهم بدین که اون هم از من خوشش بیاد اگه بفرستید خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون میشم

 35. ناشناس گفته:

  سلام ۲ نفر بخت منو بستن تا شوهر نکنم چطور باطل کنم

نظر دهید

وب سایت: